Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

andreje nism pa nikjer vidu :unsure:

Jaz sem jo mensezdi videl ko je zavijala iz planine proti hotedršci, pa še en s cbf za njo. Sem potrobil na križišču :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons med 17o od Kalc naprej pa do Kopra, sej je bil pa res lep dan in proti morju nas je bilo eno par užitkarjev :yea1: pa si nobenga nism zapomnu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta R1 je letnik 2005.

Ups,my bad :( Naj v zagovor povem,da je bila se tema in gosta megla :D Dones je blo nenormalno dost motorjev po lj v dopoldanskih urah. Zamerim usem,k se okol furate k sam skomine delate unim,k se iz taksnih in drugacnih razlogov ne mormo vozt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sharp ninja, sva se slučajno midva vidla dans na cesti tolmin-gorica, blizu podsela?

Zelo možno, sm tud tam bla ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol pol enih v taprvem ovinku od Zapolja prot Vrhniki Andrejaa, sm skor miljavžnt procentna, d si bla taprava taplava:grim, pa neki rdečga slečenga na pol pred tabo......jz sm se za unim kamionom skrivala, pozdravla sm, sm ne vem, če si sploh opazla , k s tok nek na tank se tiščala :whistle: .....drgač pa še kr neki vas je blo dns in po Dolenjski, po Zasavju, Notranjski in Goriški .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečana dva motorista, ura je bila že okoli 18.40 v smeri proti dvoru. Zapolnil sem si samo drugi motor, črn Kawasaki Z750.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej šarp ninja,kaj ti sploh pocnes u zivljenju,da imas cas in se lahko cele dneve furas naokol?? :)

Vse se da, sm splanirat treba dobr ..... počnem pa tok stvari, d ma dan premal ur ponavad (študiram za PDI, s cukrom se čedalje več ubadam, karate tud velik cajta pobere.....pa še je stvari za počet).....sm pa trenutno še zmer nekak na bolniški bl k ne :krneki:

@Juree, a ti si bil tm na parkingu k sm se lepo elegantno turistično prdrajsala mem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spt je tak vreme d vs je povsod pouhn hehe... na zj se vm pa nazaj prdružujem k sm mogla zdej dva dni sam sline cedit pa se z avtom vozit... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da, sm splanirat treba dobr ..... počnem pa tok stvari, d ma dan premal ur ponavad (študiram za PDI, s cukrom se čedalje več ubadam, karate tud velik cajta pobere.....pa še je stvari za počet).....sm pa trenutno še zmer nekak na bolniški bl k ne :krneki:

@Juree, a ti si bil tm na parkingu k sm se lepo elegantno turistično prdrajsala mem ;)

jap...niti pozdravla nisi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap...niti pozdravla nisi :D

Sorči :blush:, sm mela delo z unim glupim pasom od ruzaka.....naslednjič bom dvakrat pozdravla pa se še ustavla, a prov ;)

Dns videna...in slišana :naughty:... ena rdeča Mille v rondoju v Bršljinu v NM, okol pol 7ih zvečer....kdu je biu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči :blush:, sm mela delo z unim glupim pasom od ruzaka.....naslednjič bom dvakrat pozdravla pa se še ustavla, a prov ;)

Dns videna...in slišana :naughty:... ena rdeča Mille v rondoju v Bršljinu v NM, okol pol 7ih zvečer....kdu je biu :whistle:

zmenen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons en na čist tanovi črni R1-ki, frajer si prehitevu na Lavrci čez polno črto k smo ti nasprot vozil v mal bl gostem prometu. Pa še to si čist počas penzjonistično delu tko da je tist k si vštric z njem vozu živčnga fasu. Ne tega delat!!! Hud motor pa vse sam a ga ni škoda pol popravlat zarad bedarij k se teb ne da 3km počakat, da lahka prehitiš, da ne omenjam da ogrožaš varnost drugih... :headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Tati danes popoldne na Gju, sem mahal pa nič... :P

saj poznaš moje mnenje o ridah :whistle::whistle::whistle:

ne vidim nič ne slišim nič, peljem se 20 km/h, pa 2 krat v tem letu, pa še takrat mi nekdo pred mano pade,

prejšnji vikend...... :headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj poznaš moje mnenje o ridah ...

Jaz ga pa ne poznam in me strašno firbec matra :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer okol pol petih sta dva od Kalc šopala prot Hotedršici srečal smo se pa pod Ravnkom v gozdu, pol pa še en mal pred kalcam... po v Logatcu nas je blo pa vsej ene detet :yea1: okol 16.30 in pa neki čez 19oko ste se vračal z notranjske prot Vrhnk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj poznaš moje mnenje o ridah :whistle::whistle::whistle:

ne vidim nič ne slišim nič, peljem se 20 km/h, pa 2 krat v tem letu, pa še takrat mi nekdo pred mano pade,

prejšnji vikend...... :headbang::headbang:

Hola dečva,

poznam... ampak mahal sem ti na G(robniku) ne na ridah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj ob pol osmih na dolenjski avtocesti (že skoraj pri razcepu Malence) srečala motorista na V-Stromu... :worship:

...upam, da se nisi peljal čez Višnjo Goro, ker je tam čez pošteno pralo.

No pa še to... kdo je pripeljal v sredo pokazat čisto novega BMW R 1200 GS sodelavcem v Slovenija lesu...

...je cel pošmekan stal meter stran od glavnega vhoda, da ga ja ni mogu nobedn spregledat. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne sem se peljal iz smeri Leskoškove iz BTCja do križišča na Šmartinski,kjer se gre na avtocesto proti rondoju Tomačevo.Jaz prot križišču voznik enoprostorca pa za mano.In v križišču sva se ustavila vzporedno nakar me voznik opozori,da mi ne dela zadnja luč.Po parih stavkih se mu zahvalim in med drugim zvem,da je tudi on motorist.

Zdej pa še nej kdo reče,da nismo motoristi legende :)

Če slučajno ta motorist obiskuje te strani foruma ga prisrčno pozdravljam in se mu še enkrat zahvaljujem za opozorilo.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns mal ped šesto nekje do mal pred Dvorom se je en z rdečo CBR600F (se mi zdi) nek časa za nama vozu (Fazer600 pa tuono z zamenjanima pilotoma :whistle:), pol pa mem odfrčal....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj ob pol osmih na dolenjski avtocesti (že skoraj pri razcepu Malence) srečala motorista na V-Stromu... :worship:

...upam, da se nisi peljal čez Višnjo Goro, ker je tam čez pošteno pralo.

No pa še to... kdo je pripeljal v sredo pokazat čisto novega BMW R 1200 GS sodelavcem v Slovenija lesu...

...je cel pošmekan stal meter stran od glavnega vhoda, da ga ja ni mogu nobedn spregledat. :OK:

jest sigurn ne

Dns mal ped šesto nekje do mal pred Dvorom se je en z rdečo CBR600F (se mi zdi) nek časa za nama vozu (Fazer600 pa tuono z zamenjanima pilotoma :whistle:), pol pa mem odfrčal....?

nism bil jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!