Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Hola,

danes mal po šesti popoldne dve Žabici na počivališču na ridah, ena Zelena in ena Rdeča - kera od tuki?? :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns mal ped šesto nekje do mal pred Dvorom se je en z rdečo CBR600F (se mi zdi) nek časa za nama vozu (Fazer600 pa tuono z zamenjanima pilotoma whistle.gif), pol pa mem odfrčal....?

Se mi je zdel, da sem te nek vidu evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel, da sem te nek vidu evilgrin.gif

A maš zad na čeladi oči tud :whistle:.....jz se mi zdi d sm te tud vidla, sm motor nekak ni bil un k sm ga vajena :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš zad na čeladi oči tud whistle.gif.....jz se mi zdi d sm te tud vidla, sm motor nekak ni bil un k sm ga vajena whistle.gif

Sej si me prehitela v enem bregu tongue.gif . Pa itak si obeh vajena (motorjev seveda) whistle.gif .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej si me prehitela v enem bregu tongue.gif . Pa itak si obeh vajena (motorjev seveda) whistle.gif .

Ja kumej hahaha :lol1:, nekak ni hotu v breg it tvoj, viš že ve, d se tune ne prehteva :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kumej hahaha trance_21_laughing1.gif, nekak ni hotu v breg it tvoj, viš že ve, d se tune ne prehteva grrr.gif

Seveda, tuna je velka punca biggrin.gif , mojem pa je tolk nerodn ratal, da je bil čist rdeč whistle.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena rdeča R6, ista kot moja, sva se srečala na krožnem na Kokrici, pri mamutu :D

Fočk:D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_29_photo.gif Irencko okol 18ih na Kalcah v avtku k ma celski grbek lih tko kt jaz... ti je žena pomahala pol sva pa pičla damu u Hoteje Popravljeno . Popravil Steen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus in Lojz sta me prehitela na začetku Garčarevca. Rumenicestak viden pri Gračarevcu in Ninjarider na ridah!

Rumenicestak viden v Logatcu, Ninjarider je pičiu dol po ridah, Maus v Postojni in mogoče rot iz Planine proti Grčarevcu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z ninjo biu jest:D

A si ti slucajn tist k ma kacje ride za trening poligon? Sem se zadnjic ustavu na cigaretu, pa je (nekdo) letu vsaj 10x mimo tacajt ko sem skadil moje kadilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

je res :yes: so pa uleteli še cb1300, Tarumen, njegova Tardeča :P , MteByKer, pa en s CBR 1000 RR (model 2007), k ne vem kdo je, ampak ko smo se pogovarjali o Hondi PanEuropean evo en link, da mi bo verjel ;)

Maus in Lojz sta me prehitela na začetku Garčarevca. Rumenicestak viden pri Gračarevcu in Ninjarider na ridah!

Rumenicestak viden v Logatcu, Ninjarider je pičiu dol po ridah, Maus v Postojni in mogoče rot iz Planine proti Grčarevcu? :)

Yesssssss!!! Vidl ste me :OK:

:D;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti slucajn tist k ma kacje ride za trening poligon? Sem se zadnjic ustavu na cigaretu, pa je (nekdo) letu vsaj 10x mimo tacajt ko sem skadil moje kadilo :)

Možn da sm biu jest...sam tolkrat pa spet nism šu gor pa dol:)...grem parkrat pol se pa ustavim pa druge opazujem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_29_photo.gif Irencko okol 18ih na Kalcah v avtku k ma celski grbek lih tko kt jaz... ti je žena pomahala pol sva pa pičla damu u Hoteje

jap jap... nism vedla d si tuki gor... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob okoli 16. na mostu pri kočevju, cesta ki pride iz NM ogrooomna gruča bikerjev :yea1:

Brdaus bil si opazen z svojo lepotico na Dvoru :photo:, bil si še v družbi dveh motorjev, vendar jih nisem imel časa registrirati.

Ob 18.15 pa skupina motorjev v smeri proti Metliki, spomnim se rdeče YZF125.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!