Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Tudi jaz videl okoli 15.00 gručo 20 motoristov s spremstvom, peljali ste se od Vinske Gore proti Velenju. Kaj je bilo to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto zjutraj, malo pred deveto v križišču na koncu tržaške - dolgi most viden forumaš @trojan69... No, vsaj mislim, da si bil ti - sodeč po slikah predelav gsx-r-a tukaj na forumu.

Emmm, prav tako nesiguren: @SharpNinja, sva se srečala v soboto malo po 12h nekje proti Bovcu?

Drugače pa ta vikend ogrooomno motoristov, prav presenečen sem bil, koliko vas je pozdravljalo/odzdravljalo na cesti ... worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz videl okoli 15.00 gručo 20 motoristov s spremstvom, peljali ste se od Vinske Gore proti Velenju. Kaj je bilo to?

A tole je 20 motoristov !45 varaderov je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne na Kajuhovi, dve zeleni ninji, ena 636, taka kot moja, druga pa 250 :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvečer 20:10, je vzadi vozil motorist in mi na veliko potrobil, ko sem zavila na Javornik (Ravne na Kor.) Bil je pa,če se ne motim BMW R1150GS sive barve in motorist oblečen v črn leder ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm, prav tako nesiguren: @SharpNinja, sva se srečala v soboto malo po 12h nekje proti Bovcu?

Drugače pa ta vikend ogrooomno motoristov, prav presenečen sem bil, koliko vas je pozdravljalo/odzdravljalo na cesti ... worship.gif

Ammmm v soboto pa nism bla tm je bil dan za trgatev, čeprov se tud furce v tisto smer neb branla :grrr......dns mal vn iz NM prot Šentjerneju prletela nasprot ena rdeča honda CBR, za njim pa en šekast gsx-r, pa lih tm k sm misla prehtet unga polža pred sabo, d mi neb vseh taluštnih ovinkov zjahal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole je 20 motoristov !45 varaderov je blo

Ja ne vem, če sem srečal vas, kajti bili so tudi drugi motorji in ne samo Varadere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumeni cestak u planini z družbo, pa ravnokar viden še čez okn u hotejah torej :worship: tatretič daš pa za kofe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem, če sem srečal vas, kajti bili so tudi drugi motorji in ne samo Varadere!

Ja morebiti se nam je še gdo pridružu bli pa so Africa Transalp in CB1300 !Bilo pa je okol 14:40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumeni cestak u planini z družbo, pa ravnokar viden še čez okn u hotejah torej :worship: tatretič daš pa za kofe :P

V družbi Gandija in Škofka :D

Hočeš rečt naj se še enkrat mim zapelem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 6h na ridah dve simpaticne motoristke obkrožene z varnostniki.kera od tuki?

aam.. mislm d sm bla takrat js gor ja... tista s ta rdečo glavo... :D;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aam.. mislm d sm bla takrat js gor ja... tista s ta rdečo glavo... :D;)

Aja ti si Yetika, (Oprosti moji nesramnosti)k se nism predstavu. Sicer bi pa mogu to "varnostnik" narest! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha,si bla s hrbtom ubrnena an?nism upou preveč gledat...

ja nwem... če si biu ti tist k si bejbo pustu gor čakat d si se ti mau podiu, pol ja.. :D drugič pa le bolš poglej.. ;)

Aja ti si Yetika, (Oprosti moji nesramnosti)k se nism predstavu. Sicer bi pa mogu to "varnostnik" narest! :rolleyes:

ja točn tko.. on si na free vzame a veš.. :D a ti si pa nasprot sedu al zravn ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha,si bla s hrbtom ubrnena an?nism upou preveč gledat...

obvladaš ona s hrbtom, jst pa kontra :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven tebe je sedel Škofk, če se ne motim, jst sm un, k mu je cigaretni dim šu v nos pa sva mogla z varnostnikom zamenjat zic. :whistle:

ja ja.. vem... se pravi d si biu nasproti mene... me veseli :D hehe

Nč se ne motiš:)

obvladaš ona s hrbtom, jst pa kontra :P

me veseli irenca in skofk... B) andreja bomo pa natepl, k ne zna jezika obrnt takrat k treba, d bi nas mal predstavu.. :D;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe skofk, bi pa lahk skor prsegu, da sem te dons vidu mal ven iz Jesenic, na Hrušici/glavno krizisce..

Na tvojem mestu neb nič prsegu....dons biu sam na ridah pa v idriji:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!