Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Viden suzuki nekje v gozdu proti Ajdovščini. Hitrost 299km/h. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden suzuki nekje v gozdu proti Ajdovščini. Hitrost 299km/h. :naughty:

Hola,

hahaha stari, dobr si me zadel, sam ne pretiravej ;) ej, danes sta vidva z Bizijem letela po foglih proti Stari pošti, k'nede?? :P

škofk in kompanija, Tony in Schmid87, gsx750f, Rdeča Cestakinja na ridah, Lojz in cb1300, maus in kompanija (BMW, MDR..) pa samo mimo, bohvar da bi se ustavili pa kej lepga povedal (razen hitrga merhaba na krožnem v Logatcu, a BMW :P ); pa ckck z drušćino ene 5x danes na poti do morčka, na morčku, in še na poti nazaj :naughty: zihr sm še koga spustil, sorry - danes je kar gomazelo po cestah, k je bil tak fletn sonček :OK: bojim se da eden zadnjih tkole toplih letos :(

aja, pa Rumeni cestak zvečer na ridah (ja, tud tle je bil :naughty: )

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

hahaha stari, dobr si me zadel, sam ne pretiravej ;) ej, danes sta vidva z Bizijem letela po foglih proti Stari pošti, k'nede?? :P

škofk in kompanija, Tony in Schmid87, gsx750f, Rdeča Cestakinja na ridah, Lojz in cb1300, maus in kompanija (BMW, MDR..) pa samo mimo, bohvar da bi se ustavili pa kej lepga povedal (razen hitrga merhaba na krožnem v Logatcu, a BMW :P ); pa ckck z drušćino ene 5x danes na poti do morčka, na morčku, in še na poti nazaj :naughty: zihr sm še koga spustil, sorry - danes je kar gomazelo po cestah, k je bil tak fletn sonček :OK: bojim se da eden zadnjih tkole toplih letos :(

aja, pa Rumeni cestak zvečer na ridah (ja, tud tle je bil :naughty: )

počasi bo treba odpret temo...kje vse ni bil danes rumenicestak

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

hahaha stari, dobr si me zadel, sam ne pretiravej ;) ej, danes sta vidva z Bizijem letela po foglih proti Stari pošti, k'nede?? :P

škofk in kompanija, Tony in Schmid87, gsx750f, Rdeča Cestakinja na ridah, Lojz in cb1300, maus in kompanija (BMW, MDR..) pa samo mimo, bohvar da bi se ustavili pa kej lepga povedal (razen hitrga merhaba na krožnem v Logatcu, a BMW :P ); pa ckck z drušćino ene 5x danes na poti do morčka, na morčku, in še na poti nazaj :naughty: zihr sm še koga spustil, sorry - danes je kar gomazelo po cestah, k je bil tak fletn sonček :OK: bojim se da eden zadnjih tkole toplih letos :(

aja, pa Rumeni cestak zvečer na ridah (ja, tud tle je bil :naughty: )

ko bo tebe tako scat tiščalo kot mene tudi ne boš ustavil....sorry, ampak sem že z belim gledal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u saboto, juree in andrejaa pa š en, mal pred senožečam :worship:

pa cestak, se nisi skriv, tnx za družbo, pa neč štrihat hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u saboto, juree in andrejaa pa š en, mal pred senožečam :worship:

pa cestak, se nisi skriv, tnx za družbo, pa neč štrihat hehe :naughty:

Nč bat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns čez kostanjevco okol 17:15 črn z750 se mi zdi d yetika

mnde sm prou vidu :rolleyes:

prou vidu.. :) se vračala iz štajerskih koncu... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u saboto, juree in andrejaa pa š en, mal pred senožečam :worship:

pa cestak, se nisi skriv, tnx za družbo, pa neč štrihat hehe :naughty:

jap :) pa seen z rs125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

hahaha stari, dobr si me zadel, sam ne pretiravej ;) ej, danes sta vidva z Bizijem letela po foglih proti Stari pošti, k'nede?? :P

škofk in kompanija, Tony in Schmid87, gsx750f, Rdeča Cestakinja na ridah, Lojz in cb1300, maus in kompanija (BMW, MDR..) pa samo mimo, bohvar da bi se ustavili pa kej lepga povedal (razen hitrga merhaba na krožnem v Logatcu, a BMW :P ); pa ckck z drušćino ene 5x danes na poti do morčka, na morčku, in še na poti nazaj :naughty: zihr sm še koga spustil, sorry - danes je kar gomazelo po cestah, k je bil tak fletn sonček :OK: bojim se da eden zadnjih tkole toplih letos :(

aja, pa Rumeni cestak zvečer na ridah (ja, tud tle je bil :naughty: )

se nam je mal mudilo, mene je pa še scat tišal... še dobr da sem po mal spušču, me je skoz grelo... če bi vse naekrat, se prehitr ohladi... :lol1:... a si me brcnu :evilgrin: ... vrenem :P ... sem ti pa dokazal, da se da tud po ravnem kolenčkat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo tebe tako scat tiščalo kot mene tudi ne boš ustavil....sorry, ampak sem že z belim gledal....

se nam je mal mudilo, mene je pa še scat tišal... še dobr da sem po mal spušču, me je skoz grelo... če bi vse naekrat, se prehitr ohladi... :lol1:... a si me brcnu :evilgrin: ... vrenem :P ... sem ti pa dokazal, da se da tud po ravnem kolenčkat :kva2:

Hola,

pa kaj je zdej to, pissing battalion v premiku?? :lol1: hja, morate sproti orlom kri spuščat, pa ne bo treba z belim gledat :naughty:

maus ti si pa abs car, po ravnem nisem še nikoli nikogar videl kolenčkat :eek::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva si me prehitel (in sem ti še par km sledil na 500m razdalje :blush:) pred godovičem, potem si izginil...in ko sem se kasneje, ko sem skočil do NG, vračal, sem te spet dohitel v ajdovščini ko si zavijal levo za col...in spet sem ti sledil nekaj ovinkov preden me je zmanjkalo :ninja:

Rumena mašina, mislim da so bile lučke ena nad drugo, zadaj pa kufer in slo nalepka pod tablico...si od tu?

BMW, te je kajk zeblo na vrhu? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda CBR HRC 1000, 09 letnik verjetno, danes ob 10:50 pri odcepu za Oplotnico, smer Slovenska Bistrica, jaz v osebnem, nasproti. Priznam, da si veleumni testosteronski biser in kot takemu ti predlagam, da se oglasiš na ZS kjer ti sporočim transakcijski račun za storitev reševanja tvoje debilnosti. Prehitevat greš avto, ki ga že prehiteva motorist v nepreglednem ovinku? Dete veleumno, prodaj motor!!!Čimprej!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okol pol 4, šentjur, rdeč ducati 1098 čez železniški prehod... ko je prišu mim se je vse treslo :whistle: viden tud en črn z750 nek pr štorah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejčkn prejle, na avtocesti opažen en motorist z Aprilio shiver + akrapovič, sva se parkrat prehitela, jst z bmw 3. Ampak k ga pa zahodš je pa zvok... svaka čast :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mene nihče ne opazi?:hmm:gonim se amo tamo gor dol levo desno vi pa ništa:cry:pičkice jedne!

nem se več fural z mopedom, grem nazaj na picikl!!!:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Fifty in Tony v jati motorčkov v Logatcu mal pred 18 uro?? ostale sem še ujel na ridah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!