Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

dons okol 16:30 mal pred šentjurjem nek bel cestak pa bel kombinezon z rdečim črtim...res da je prehitevanje kolone po zadnem nekot ne pazljivo ter bi se lohk rekl da nevarno :whistle:

... sam vseen kapo dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns sm vas kr velik srečala, sm najbl sm si pa zapomnla eno rdečo Mille v Črnučah, pilot pa čist v stilu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns sm vas kr velik srečala, sm najbl sm si pa zapomnla eno rdečo Mille v Črnučah, pilot pa čist v stilu :OK:

Moja malenkost. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Fifty in Tony v jati motorčkov v Logatcu mal pred 18 uro?? ostale sem še ujel na ridah ;)

Ja sm te opazu. Mal pozno si se ti odloču na ride pogledat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Siva Hornet 600 (mislim da nekaj predelan avspuh), Sevniška tablica, Dobrnič. Čelada N84 Rdeče-črna, textilni kombinezon...

Zakaj se je blo treba pa dvakrat obrniti :rolleyes: ?

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans ob 14.00 na Vrhnki hudo gromeca oranzna stvar (KTM RC8), pa pol od rid do Ivancne tip na crnem Z750 z leovincijem pa plav bUse kombinezon....Si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojm vidu rumenga cestaka okol 17:00 na ridah...

:yea1:

Pa Sanda7 okol 18 v Planini :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm te opazu. Mal pozno si se ti odloču na ride pogledat B)

Hola mojster,

sorry, je bla nesreča na AC pa sem pozno prišel domov, k se je nabrala blazna kolona... ampak bolje pozno kot nikoli, je blo prav luštno :naughty: sej se še najdemo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gandi ob 16.30, Tržaška, Logatec :whistle:

Si pa mal rabu, da si prletu za mano na ride. Glede na to, da si bil še v civilu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri v naših koncih (Lesično, Kozje..) OGROMNO motorjou.. razlog za to je bil pomoje da edin pr nam ni cel dan čis nič dež šou :D seveda so pol vsi lovil lepo vreme.. spovnim se ene črne ninje 250 pa enga (vrjetno) na cestaku, ki je prebiju zvočni zid :whistle: +malo morje vseh sort ostalih motorjev..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Fifty in Tony v jati motorčkov v Logatcu mal pred 18 uro?? ostale sem še ujel na ridah ;)

Jap suzuki :)

Fifty, tony, goupuc, pa jaz :)

nč več FiFtY_ :P od marca sm že Schmid87 :D hehe ..res mam rejserski nickname.. hahah :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM RC8 oranžen, rdeč triumph, KTM 990 SM-T. Srečali smo se malo ven iz Trebnjega.

Ali si bil ti?

LP Be wild

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto na mejnem prehodu Petišovci- Mursko Središče okol petih popoldne (+/- 30 min) ... trije cestaki... ena kranjska registracija..

kdo od tu?

lp,n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne okoli 18- ih videna na križišču Litostrojske in Celovške v LJ YZF (belo rdeča) in futura (siva). Kdo poznan?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne okoli 18- ih videna na križišču Litostrojske in Celovške v LJ YZF (belo rdeča) in futura (siva). Kdo poznan?

LP Robert

Moja malenkost pa jvalant sva prevažala vip tovor- sestavine za torto, da bom jutr še z mikserjem pa kuhlo okol strašila, ne sam na mopeduwhistle.gif A si ti trolo šofiru?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost pa jvalant sva prevažala vip tovor- sestavine za torto, da bom jutr še z mikserjem pa kuhlo okol strašila, ne sam na mopeduwhistle.gif A si ti trolo šofiru?

Je tako. Če bi vedel, da sta vidva bi najbrž troblja pregorela :grim. Kje pa bo možno testirat torto:kva1:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od vas ima Yamaho TDR 125, pa hodi na FGG? Sem videl, da imaš motosvet nalepko huh.gif

A si ti tud gradbinc?? trance_40_thumbup.giflaugh.gif

Drgač pa parkrat pred FGG v popoldanskem času (takrat, ko izredni trpimo trance_39_thumbdown.gif ) viden ER6-n, srebrn z rdečim geštelom, pa KK registracija... Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!