Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Je tako. Če bi vedel, da sta vidva bi najbrž troblja pregorela :grim. Kje pa bo možno testirat torto:kva1:.

LP Robert

Pisuka, zdej bom mogu pa se trolam mahat! ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisuka, zdej bom mogu pa se trolam mahat! ;)

Saj je samo ena taka, ki ima nova okna :naughty:. Po novem vozim okoli reklamo za windowse 7. In če se voznik obrača za motorji, potem sem to jaz za volanom :grim.

LP robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tako. Če bi vedel, da sta vidva bi najbrž troblja pregorela grim.gif. Kje pa bo možno testirat torto:kva1:.

LP Robert

Ta je bla tačist taprvi prototip, tko da bo treba še mal počakat na serijsko proizvodnjo, pol pa kamot prideš na pokušino tongue.gif

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes mal pred 8.00 na tržaški (pred elektrofaksom) neki črnga na dva cilindra (bolj slišu ko vidu) kakšen od tukaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je samo ena taka, ki ima nova okna :naughty:. Po novem vozim okoli reklamo za windowse 7. In če se voznik obrača za motorji, potem sem to jaz za volanom :grim.

LP robert

a pol si tole ti :D

post-3531-125570795728_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. To je moj bus :yea1:. Moj v narekovajih, sem samo zadolžen zanj :grim .

LP robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj okoli 18h sva ga skupaj picila od Brnika do Kranja... si bil ti? Plava Fazerka KR registracija pa Akrapo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes mal pred 8.00 na tržaški (pred elektrofaksom) neki črnga na dva cilindra (bolj slišu ko vidu) kakšen od tukaj ?

A je tvoj motor dopoldan parkiran na tržaški nasproti elektro faksa? dober zvok ma :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

kaki 2 urci nazaj sem čakal na semaforju pred Postojno (kjer grizejo skale) in sta se pridrajsala mimo dva uživača, en na VFR, drugi na KTM; kdo od tuki?? (sej sem srečal ful uživačev, ampak tadva sem si zapomnil :-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti tud?? eek.giflaugh.gif sej se nas bo še nekj nabral tle...

grad. izredni, zadnji letnik...

vidva?

Gr-uni 1 letnik :) Sam mam motor v garaži 100m od faxa :)

Ja ja off topic!

Sory

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gr-uni 1 letnik :) Sam mam motor v garaži 100m od faxa :)

Ja ja off topic!

Sory

Ha ha jaz tudi. Sem si zadnjič rekel, če ga končam, pol je papež ateist.

Aja, danes en čoperist na Tržaški, oprosti ker ti nisem odzdravil, sem bil malo zamišljen..not wise :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je bla tačist taprvi prototip, tko da bo treba še mal počakat na serijsko proizvodnjo, pol pa kamot prideš na pokušino :P

Je bla bozanska!! :worship: Pa se sm ziv! :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr viden na Vrhniki, Snoopy viden v Postojni, Rumenicestak vozil za nama z Lojzom od Gračarevca pa do Kalc :) To je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bla bozanska!! :worship: Pa se sm ziv! :P

Ne mi luštov delat :evilgrin:, ker postanem lačen :grim.

Sorry, :topic:. Ne bom več, obljubim :whistle:.

LP R

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K vem, da mu je všeč, če ga kdo vidi:D Včeri v Logatcu in v petek na OMV Postojna - zlati Maus? :)

biu :yes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, malo po peti uri popoldne na cesti Nm-Šentjernej med odcepom za Otočec in Kremenom srečal skupino treh motoristov: prva fazer 600, zadnja hornet 600, vmes pa nism prepričan kak motor... Uglavnem, edini trije motoristi, ki sem jih srečal včer huh.gif ostale pa zebe zgleda...

Aja no, kdo izmed teh od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek 16.10, na becinski LOGO v Brezovici, sem popoldne srečal gospoda iz Viča, lastnika dveh Ducati Mostrov, enega izmed njih F4 SENNA. Njegov sin baje dirka na Suzukiju....

Če ga kdo pozna prosim za kontakt na PM, ker se je nama verjetno zbrkljal kontakt.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob enajstih pred poslovno stavbo Slovenija Lesa na Dunajski parkiran rdeč monster...

...zgleda, da nekaterim še ni premrzlo :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob enajstih pred poslovno stavbo Slovenija Lesa na Dunajski parkiran rdeč monster...

...zgleda, da nekaterim še ni premrzlo :OK:

Jest dons zjutri mal pred osmo vidu pri Domžalah transalpko in enga primzrnjenega gor :worship:

..bohved kaj jih greje hehe

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gr-uni 1 letnik :) Sam mam motor v garaži 100m od faxa :)

Ja ja off topic!

Sory

sam se nas bo očitno res nabralo, tud jest FGGjevc, vendar že hmalu ne več, ker je diploma oddana :whistle:

Sicer pa geodetska smer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videna Honda Goldving pred eno uro na Dolenjki, zal je bila popraskana in parkirana na avtovleki, voznik je bil pa v rešilcu, upam da je z njim vse vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest dons zjutri mal pred osmo vidu pri Domžalah transalpko in enga primzrnjenega gor worship.gif

..bohved kaj jih greje hehe

Ljubezen, grelne ročke, grelne blazinice pa 5 puloverjev. Preverjeno delujetrance_25_naughty.gif, manjka mi samo še tista plastika pred ročkam, pa bi blo perfektno...whistle.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!