Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Igorr s spremstvom, pred desetimi minutami? :)

Pozdravček nazaj :D

;)

Sodeč po slikah v sobani Vtisi iz dnevnih voženj, sta bila svobodnaptica01 in Igorr, danes na črpalki v Postojni. Jaz sem pa tisti z Suzukijem, ki je pumpal gume.

Bo držalo. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 14:30 na Vrhniki pred Mantovo ena bjondina z dvema kolegoma (sva se s frendom mim pelala), malo kasneje pa bi se opravicil nekomu malo pred Godovicem (sem malce proti njemu zapeljal tongue.gif ne vem kateri motor, za njim je bil pa nekdo na GSXR)...

Sicer pa polno drugih motorjev na trasi lj-logatec-idrija-stara posta-lj smile.gif

lp Anze

Kot je že _Mihaa_ povedu, smo vegetiral na klopcah pa čakal zamudnike.. drugače se pa spomnm enga ktmasmile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeči Vragec v spremstvu kolega viden na mejnem prehodu,..kaj je že tam smer Rijeka,..

jp sm ti mahala z golde dol med tem ko je fant zalival grmovje

A veš da sem pomislu da sta bla vidva, sam nisem bil 100%, tisti dan smo srečali enih 7 goldwingov (vsi srebrni) , neverjetno. Drugače pa ja...pri mejnem prehodu pred ilirsko bistrico. Kam sta šla pa vidva? Najino pot sem opisal v temi dnevnih voženj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na noči čarovnic vas je bilo pa veliiiko.... nekaj od tu gor tudi... oredvsem pa se je opazilo jezerske duhove....yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem videla kar dva junaka in to v povsem nečloveških razmerah. :worship:

Prvi je zjutraj okoli devetih parkiral motor pred Slovenijalesovo poslovno stavbo in sicer srebrnega sport-turinga...

...na žalost nisem mela časa bolje pogledat motor, ker sem bila že malo pozna. :blush:

Drugega pa sem srečala prejle na dolenjski avtocesti ob pol sedmih zvečer pri Višnji gori s srebrnim banditom, nm teblicami in jakno z dvema odsevnima črtama čez hrbet.

Lepo je videti, da nekateri kar še vztrajate kljub megli, mrazu, temi... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem videla kar dva junaka in to v povsem nečloveških razmerah. :worship:

Prvi je zjutraj okoli devetih parkiral motor pred Slovenijalesovo poslovno stavbo in sicer srebrnega sport-turinga...

...na žalost nisem mela časa bolje pogledat motor, ker sem bila že malo pozna. :blush:

Drugega pa sem srečala prejle na dolenjski avtocesti ob pol sedmih zvečer pri Višnji gori s srebrnim banditom, nm teblicami in jakno z dvema odsevnima črtama čez hrbet.

Lepo je videti, da nekateri kar še vztrajate kljub megli, mrazu, temi... :OK:

zakaj nečloveških.. pr nas je blo zjutri nebo skor brez oblačka :OK: se je nabralo 100 km, vidu samo enga z srebrnim nakedom, pa 2 poštarja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj nečloveških.. pr nas je blo zjutri nebo skor brez oblačka :OK: se je nabralo 100 km, vidu samo enga z srebrnim nakedom, pa 2 poštarja :D

Javerjamem, da je na kozjanskem takle čas že sonček, ampak Ljubljana žecel teden zjutraj ni ravno user friendly, že posebi ne za motorista. :grrr

Je bilo pa popoldne potem toliko lepše... človek skoraj nebi verjel, da se lahko iz tiste megle sonček izcimi... vem, da ste ga dobro izkoristili!

Upam, da bo še veliko takih dni, preden gredo motorji v hibernacijo. :grim

PS: nekaj se šušlja, da bo danes spet lepo! ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne ob 18:40 R6 z novomeškimi tablicami zavijala iz Celovške levo na Vodnikovo. Na mopedu pa deklica. Svobodna ptica?

LP Robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne ob 18:40 R6 z novomeškimi tablicami zavijala iz Celovške levo na Vodnikovo. Na mopedu pa deklica. Svobodna ptica?

LP Robert

grim.gif Z mal spremenjeno garderobo, kordura je napram ledru tko fajn topla...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans vas je blo pa naprimorskem popoldne cel kup. Zjutri okol pol desetih smo se prebijal čez gužvo na obvoznici prot morju skupaj z eno srebrno transalpko in rdečim varaderotom kr registracije, nazajgrede pa mal čez eno v Kozini na bencinski najprej en črn FZN pa hornetka, k sta vozila za nama do odcepa za NG (kdo od tuki) , pa ena rdeče bela R6 pa Hanspree CBRjka. Na križišču pa še Mičo pa Juree, mahala kot noratrance_43_wavetowel2.gif. In še dva oranžna Zja v Logatcu. Ostalih žnj si nisem uspela zapomnit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap :D Smo bli skupaj tut z r6 pa cbro :D pa sta mal naprej ušla...

Na črnem kalu, s črno ninjo si mi dal številko za kombi....Hvala :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap biggrin.gif Smo bli skupaj tut z r6 pa cbro biggrin.gif pa sta mal naprej ušla...

Hmm, drugič še mene zravn vzetwhistle.gif

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl kt gre človk na topl (beri prot morju) več vas je, sm si nism nbenga neki posebi zapomnla, razn pilota z modro R1, k sva se mu jz pa ena Brutalka že pr Kopru na rit nalimala in je prevzel vlogo kanonfutra skoz do Rid, dobr smo predrajsal tiste ovinke do tja :OK:, no na ridah se je predstavu kt kala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil njen hologram, takrat je bla že v Senožečah :naughty:

Kdo se uglaša, nis bil čist nč bolš, mislm slabš :naughty:, kt midva.....norc en taljanski :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se uglaša, nis bil čist nč bolš, mislm slabš :naughty:, kt midva.....norc en taljanski :lol1:

Ja lej, jest nimam Garmina ane, pa bi se lahko zgubu do Postojne( od tam naprej znam, hvala lepa):fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja pa MihaJ hvala za družbo do rid če nebi bilo vas bi verjetno zaspal na motorju tako pa so bili prevoženi ovinki z užitkom.Upam da se še kdaj srečamo.Drugače vaš vožnja kapodol :worship:

Juree sry ker nisem ozdravil sam sem bil na polno koncentriran na cesto pred mano tako da nisem dosti kaj okoli gledal.

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lej, jest nimam Garmina ane, pa bi se lahko zgubu do Postojne( od tam naprej znam, hvala lepa):fredy:

SharpNinja pa MihaJ hvala za družbo do rid če nebi bilo vas bi verjetno zaspal na motorju tako pa so bili prevoženi ovinki z užitkom.Upam da se še kdaj srečamo.Drugače vaš vožnja kapodol :worship:

Juree sry ker nisem ozdravil sam sem bil na polno koncentriran na cesto pred mano tako da nisem dosti kaj okoli gledal.

MihaJ, sm babo met za Garmina je vrag, ka pa če bi jz, k sma šla prot morju za Švabom k bi mel čoln na streh pelala, pa bi tm nek pr Jesenicah vn pršla hahaha :lol1: .....no sm d si do doma najdu, sm se ustrašla d boš km zalutu, k sm te na Vrhnki samga pustila :whistle:

Kala, hvala teb, d si mal "povleku", drgač bi po moje kje zmrznla, tk sm se pa lepo grela skoz do Rid :OK:, pa tnx za kompliment :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 14:30 na Vrhniki pred Mantovo ena bjondina z dvema kolegoma (sva se s frendom mim pelala), malo kasneje pa bi se opravicil nekomu malo pred Godovicem (sem malce proti njemu zapeljal :P ne vem kateri motor, za njim je bil pa nekdo na GSXR)...

Sicer pa polno drugih motorjev na trasi lj-logatec-idrija-stara posta-lj :)

lp Anze

hehe bla sta pa sigurno edn z wr 125x, pa yzf - r125, ona je mela pa ybr ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že _Mihaa_ povedu, smo vegetiral na klopcah pa čakal zamudnike.. drugače se pa spomnm enga ktmasmile.gif

ei jest pa nism zamudnik :D bot vesela da sm sam 2 minuti zamudu, če ste bli pa usi tam 10 minut prezgodi xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!