Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes na GHD Gorjanci, GSX 1000 z akrapotam, plavo seve, bele črne barve, pa še en par folkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moder Kawasaki ZR-7 z ljubljansko tablico - smo se danes okoli 20h peljali skupaj od kočevja do lj obvoznice, kjer sva s foggyem zavila dol na izvozu Lj-Zahod.

Se kdo prepozna? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponikva, tukaj in zdaj, VW Trike... ...Spilferderber? :rolleyes:

:grim :worship: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ob cca 17h, na Petrolu v Velenju ducat raketašev, kdo od tukaj ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones na cesti bled bohinj... plav fazer je kreprko krajšu ovinek sred vasi in prletu naravnost pred dejanca na rdeči r6, in komi zvozu vso zadevo...upam da noben od tuki? jst sm vso zadevo opazovou kakih 20m zadaj na shadow

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....daj Ventil ti naštej koga vse sva srečala  .)

cbr 900, 2xsuzuki gsx 600; 3xfazer; Cbr 600, R1 in 2xr6; Harleyia; Viragoja 250 in 125;

Hababuso in še mnogo drugi. V krogu treh držav ( SLO; AUS in CRO) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tukaj gospod, ki je danes okrog 20h s Hondo CBR 1100 XX malo naprej od kozine (smer proti senožečam) prehiteval v nepreglednem ovinku z ene 170 v riti kombi tako, da smo se mu komaj izognili, naj se malo zamisli nad svojo vožnjo. Kaj če bi namesto nas prišel v tistem trenutku avtomobil, kombi ali kamion? Malo pameti v glavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se kdo od teh ki jih bom sedajle opisal gliblje po motosvetu! In sicer smo danes vozili okol 17h skupaj iz Poreča do Kopra! To je bila skupinica 6 motorjev če se prav spomnim, s čoperistom na čelu in NM tablicami! Glede na to da je bila vožnja prav vzorna bi se vam z veseljem še kdaj priključil na kakšni turi!

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorist ki vozi DUCATIjA 999s,in si iz rozne doline ti povem naslednje

nevem zakaj si kupu tak motor,cist vedno te vidm tm pred barom(saj tvoj motor),kaj a ti se z tem(kok je sto z akrapovicom k ga mas gor,6miljonov) Ducatijom sam v bare furas,me prov srce boli ko ga vodm tkole,ta Ducati je doma na pistah ne pa od bara do bara.Pejt ga mau na grobnik zafurat

se opravicjem,sam men je kr zou takih Ducatijov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorist ki vozi DUCATIjA 999s,in si iz rozne doline ti povem naslednje

nevem zakaj si kupu tak motor,cist vedno te vidm tm pred barom(saj tvoj motor),kaj a ti se z tem(kok je sto z akrapovicom k ga mas gor,6miljonov) Ducatijom sam v bare furas,me prov srce boli ko ga vodm tkole,ta Ducati je doma na pistah ne pa od bara do bara.Pejt ga mau na grobnik zafurat

ti bi dejansko rad lastnikom motorjev govoril kaj morajo počet s svojimi motorji..... :hmm:

pogumen si, res.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxxximum a si bil ti s sopotnikom/co ob 20.xx pred hruševjem..... :hmm:

Ne.. tokrat lažni alarm :grrr

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorist ki vozi DUCATIjA 999s,in si iz rozne doline ti povem naslednje

nevem zakaj si kupu tak motor,cist vedno te vidm tm pred barom(saj tvoj motor),kaj a ti se z tem(kok je sto z akrapovicom k ga mas gor,6miljonov) Ducatijom sam v bare furas,me prov srce boli ko ga vodm tkole,ta Ducati je doma na pistah ne pa od bara do bara.Pejt ga mau na grobnik zafurat

se opravicjem,sam men je kr zou takih Ducatijov

hmnja... za poziranje ga je res skoda... ampak kaj ces $$$ --> hud pleh :doze:

in da ne bo cisto off topic ... danes okoli 18h cez logazec ... kamikaza na zeleni ninji :BUA: ... jst sm pelu okol 70 (prevec ja..) pa je pado mim kolone s kar precej :nono:

Popravljeno . Popravil Andrej666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bi dejansko rad lastnikom motorjev govoril kaj morajo počet s svojimi motorji..... :hmm:

pogumen si, res.... :BUA:

ne,se opravicujem sam se mi zdi glupo 6miljonov tkole metat stran

k poznam take ljudi,kupjo tok drag motor da se pol vazjo,to se pa men zdi tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones na cesti bled bohinj... plav fazer je kreprko krajšu ovinek sred vasi in prletu naravnost pred dejanca na rdeči r6, in komi zvozu vso zadevo...upam da noben od tuki? jst sm vso zadevo opazovou kakih 20m zadaj na shadow

Nism biu jst :) , se mi pa zdi, da sem ga srečal v Bohinju (vozil je čisto spodobno).

Sem pa okoli 2.20 dohitu in potem prehitu par z rdečo R6 in nekim čoperjem, ko sta se ustavila malo pred Bohinjem. Sta bila vidva??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorist ki vozi DUCATIjA 999s,in si iz rozne doline ti povem naslednje

nevem zakaj si kupu tak motor,cist vedno te vidm tm pred barom(saj tvoj motor),kaj a ti se z tem(kok je sto z akrapovicom k ga mas gor,6miljonov) Ducatijom sam v bare furas,me prov srce boli ko ga vodm tkole,ta Ducati je doma na pistah ne pa od bara do bara.Pejt ga mau na grobnik zafurat

se opravicjem,sam men je kr zou takih Ducatijov

Ducati je sam za gledat :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na relaciji Križevci - Ljutomer videl pisano skupino:

Superduke, BMW F650 SC, Z 750, 2-3 KTM SM, Hornet 600, CBR-F, pa še kaj, veliko Akrapoviča, prehitevali ste rdeče dvosledno vozilo...

Od avstrijskih, CE do LJ tablic...LEPO!!! (matersmeškotinedelajopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem enega soloriderja videla na OMW pumpi pred Lucijo - LJ tabelca pa TDM 900 je bila. Je rekel, da je iz motosveta, ampak predstavil se pa ni :angry2:

No ja - kaj bi sploh razlagala - 100000 motorjev na morju vse tri dni - čeprav v petek najmanj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Einherjar...včeri zvečer...21:xx...pred Old Hauzam v Kranju... :hmm:

...Cagiva pa na križišču pri treh joškah...zavijal proti avtobusni...21:xx... :grrr :grim

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Cagiva pa na križišču pri treh joškah...zavijal proti avtobusni...21:xx... :grrr  :grim

lp flero

hehe... pri treh joškah... hehe.... mi mamo pa tu v bližini gostilno "Pri treh pizdah" :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecal Cagivo na Crnem Kalu.

...a ti si bil un k je šel mimo nas,...še prov gledal si nas :D ...pa kva ne pozdravš ane,...madona sej smo motosvetovci no :slap: :D :D

@flero: ne vem če si ti mene vidu :hmm: ....no sej ura je kr taprava,takrat sm dam pršu,sam sem se čez mest pripeljal,...ne tm mim "treh jošk" :lol1: ...to je tm pr zavarovalnc triglav...tm mene ni blo včer .)

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorist ki vozi DUCATIjA 999s,in si iz rozne doline ti povem naslednje

nevem zakaj si kupu tak motor,cist vedno te vidm tm pred barom(saj tvoj motor),kaj a ti se z tem(kok je sto z akrapovicom k ga mas gor,6miljonov) Ducatijom sam v bare furas,me prov srce boli ko ga vodm tkole,ta Ducati je doma na pistah ne pa od bara do bara.Pejt ga mau na grobnik zafurat

se opravicjem,sam men je kr zou takih Ducatijov

ne,se opravicujem sam se mi zdi glupo 6miljonov tkole metat stran

k poznam take ljudi,kupjo tok drag motor da se pol vazjo,to se pa men zdi tko...

:eek:

BTW:

...ta takoimenovani "pozer iz rožne doline" op. prevodu, se na grobniku pelje krepko pod 1'40" in se poleg tega udeležuje dirk tudi na drugih dirkališčih, katerih Ti verjetno nisi videl tudi iz zunanje strani mreže...

PS: a si tok omejen, al se samo delaš...hmmm...mogoče si si dopolnilni pouk omislil, da ti uspe take pripombe prijavljat...tudi če "pozer iz rožne doline" svojega "testeninarja" šenka črnomeljskim romom in ga le ti na grmadi zažgejo v čast polni luni, si ti en izmed zadnjih v prehranjevalni verigi kateri se ima kaj za oglašat... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!