Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

grim.gif Z mal spremenjeno garderobo, kordura je napram ledru tko fajn topla...

Sem ti potrobil dvakrat, pa si gledala nekam skozi mene, potem sem pa obupal. Izgleda, da nisem bil dovolj velik :blink:. Bom drugič bolj vztrajen. Zdaj vsaj vem kakšen motorček imaš in te bom lažje spoznal.

LP Robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj malo pred 9h na Petrolu v Bohinjski Bistrici skupina (5,6?) motoristov. Ste rekli, da greste proti morju. Kdo od tukaj?

Sem se večkrat spomnil na vas, ko mi je na celodnevnem seminarju :yawn: pogled neprestano uhajal skozi okno. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti potrobil dvakrat, pa si gledala nekam skozi mene, potem sem pa obupal. Izgleda, da nisem bil dovolj velik blink.gif. Bom drugič bolj vztrajen. Zdaj vsaj vem kakšen motorček imaš in te bom lažje spoznal.

LP Robert

Joj sori, očitno sm mogla neki hudo študirat, da te nisem opazla. Se posipam s pepelom, pa obljubim, da bom naslednjič na vse pretega mahala nazajblush.gif

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ob 17.00 v louisu villach dva motorista vstrom in fry kdo od tu mogoče a vas je kaj zeblo ^_^

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans vas je blo pa naprimorskem popoldne cel kup. Zjutri okol pol desetih smo se prebijal čez gužvo na obvoznici prot morju skupaj z eno srebrno transalpko in rdečim varaderotom kr registracije, nazajgrede pa mal čez eno v Kozini na bencinski najprej en črn FZN pa hornetka, k sta vozila za nama do odcepa za NG (kdo od tuki) , pa ena rdeče bela R6 pa Hanspree CBRjka. Na križišču pa še Mičo pa Juree, mahala kot noratrance_43_wavetowel2.gif. In še dva oranžna Zja v Logatcu. Ostalih žnj si nisem uspela zapomnit.

Evo me, evo mebiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa danes ukol pol 10ih v Lj na avtobusni postaji rdeče bela r1ka v nasprotno smerbiggrin.gif Mogoče Trebor? smile.gif

Je tako. Jaz sem bil. Sem ravno v službo letel (v nizkem letu:whistle:).

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend11 a si ti šel včeraj z motorjem okoli 14.30 mimo srednje zdravstvene šole? Sem videl nalepko akrapovič na izpuhu pa sem se takoj pomislil da si ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend11 a si ti šel včeraj z motorjem okoli 14.30 mimo srednje zdravstvene šole? Sem videl nalepko akrapovič na izpuhu pa sem se takoj pomislil da si ti?

jpgrim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, _Mihaa_, ......., .......!

A ste vidl prikolico k se je sama pelala nasproti po cesti? :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, _Mihaa_, ......., .......!

A ste vidl prikolico k se je sama pelala nasproti po cesti? :grim

To je pa bil polom :D haha

Smeju sm se do konc Logatca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa bil polom :D haha

Smeju sm se do konc Logatca :)

cestaka pozdravil ob 12 h v logatcu... tebe pa nisem opazil...maus je pa tudi sam na ride prišel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry ... ob 13 h je blo ... mal se še tajam... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans vas je blo pa naprimorskem popoldne cel kup. Zjutri okol pol desetih smo se prebijal čez gužvo na obvoznici prot morju skupaj z eno srebrno transalpko in rdečim varaderotom kr registracije, nazajgrede pa mal čez eno v Kozini na bencinski najprej en črn FZN pa hornetka, k sta vozila za nama do odcepa za NG (kdo od tuki) , pa ena rdeče bela R6 pa Hanspree CBRjka. Na križišču pa še Mičo pa Juree, mahala kot noratrance_43_wavetowel2.gif. In še dva oranžna Zja v Logatcu. Ostalih žnj si nisem uspela zapomnit.

prisoten :D

Hmm, drugič še mene zravn vzetwhistle.gif

komot :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestaka pozdravil ob 12 h v logatcu... tebe pa nisem opazil...maus je pa tudi sam na ride prišel...

Za nazaj smo se srečal ob ene pol petih ;) Kaj si že na motorju? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ maus a si mogoče večkrat pr eni gostilni ustavljen na vrhniki, ker se doskrat tm mim pelem in zagledam tak motor kot je tvoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj Maus, _Mihaa_ pa se nekdo, na ridah domov grede. Potem pa od Vrhnike proti ljubljani zasledoval Mausa.

Jap :grim Se te spomnem...na vrhu rid smo te prehitel. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da sem srečal SvobodnoPticov spremstvu nekoga na planinskem polju, tik pred grčarevcem pa še Rdečo Cestakinjo?

ura je bila med 13:11 in 13:14

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da sem srečal SvobodnoPticov spremstvu nekoga na planinskem polju, tik pred grčarevcem pa še Rdečo Cestakinjo?

ura je bila med 13:11 in 13:14

Sva bla midva, ja :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj Maus, _Mihaa_ pa se nekdo, na ridah domov grede. Potem pa od Vrhnike proti ljubljani zasledoval Mausa.

če je biu un ta tretji čist u črnem pa črn motor sm biu jest :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!