Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

mislim da sem srečal SvobodnoPticov spremstvu nekoga na planinskem polju, tik pred grčarevcem pa še Rdečo Cestakinjo?

ura je bila med 13:11 in 13:14

Jap, jest pa jvalant sva hitela v postojno, v Grčarevcu sva pomahala še rdečicestakinji...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nazaj smo se srečal ob ene pol petih ;) Kaj si že na motorju? :)

ja jaz sem bil jutrani...se mi je domov mudilo... na motorju ...končno !!!:grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm tebe sreču u črnem kalu (tazgornji ovinek)...maus? skorej gotovo...al pa že pr belem dnevu miši vidim glare.gif

kurčev urejevalnik...glare.gif

ehm, u soboto tazgornje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, _Mihaa_, ......., .......!

A ste vidl prikolico k se je sama pelala nasproti po cesti? :grim

ej fak... še dobr, da se ni zapeljala na naš pas... bilo bi malo "zajebano"... še dobr, da je iz avta vn skoču in jo šel lovit :lol1:

cestaka pozdravil ob 12 h v logatcu... tebe pa nisem opazil...maus je pa tudi sam na ride prišel...

nisem bil sam ... če nisi vidu motorja, si moraš očala nabaut :kva2:

Vceraj Maus, _Mihaa_ pa se nekdo, na ridah domov grede. Potem pa od Vrhnike proti ljubljani zasledoval Mausa.

aha... bil si z enim velkim skuterjem ... lepo si peljal, te sploh nisem nameraval prehiteti ... ustavu bi se na pumpi za mano, bi šla lahko na kufe... drugič mi pokaži sredinca, da bom vedel, da si ti :lol1:

@ maus a si mogoče večkrat pr eni gostilni ustavljen na vrhniki, ker se doskrat tm mim pelem in zagledam tak motor kot je tvoj

na Vrhniki se ne ustavim prav dostikrat ... mimo pa počm kr velikrat :P

a sm tebe sreču u črnem kalu (tazgornji ovinek)...maus? skorej gotovo...al pa že pr belem dnevu miši vidim glare.gif

kurčev urejevalnik...glare.gif

ehm, u soboto tazgornje..

sj sm ti kazu sredinca... pa še prdnu sm, da si me vohu lahko do Kozine :lol1:

V soboto viden maus na Vrhniki.

:grim:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... bil si z enim velkim skuterjem ... lepo si peljal, te sploh nisem nameraval prehiteti ... ustavu bi se na pumpi za mano, bi šla lahko na kufe... drugič mi pokaži sredinca, da bom vedel, da si ti :lol1:

Ko si zavijal na crpalko me je ze tolk u roke zebl, da sem bil na avtopilotu :). Nasednjic zihr ustavim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem še enemu norcu na (mislim da) KTM-u, ki se ne boji naliva, da nisem odzdravil na Tržaški. Sem bil prezaposlen z mislijo kako bom tri ure na vajah premočenbiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 16:00, rdeče bela R1, 08 letnik z akrapoviči zavijala z obvoznice iz smeri Tomačevo levo na Šlandrovo proti Črnučam. Ob 21:00 pa V strom na križišču Litostrojske in Celovške. Kdo poznan?

LP R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda na vsezgodej zjutrej delala galamo v enmu križišču in na enmu klancu evilgrin.gif

Rumeni cestak v Idriji nasprot Gabrona zavijal desno ...maham, žvižgam se derem...da so me zih do Tuša slišal, ti pa nč closedeyes.gif

Yetika na čopovi pa ke do križank neki čist zgublen hodila levo desno whistle.gif

Snoopy s kapco k je iskav Lepti tongue.gif

Irencko in Maus na prikazovalniku telefona biggrin.gif pa ne skupej, da ne bo pomote oz kdo lubosumn trance_17_emot-angel.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumeni cestak v Idriji nasprot Gabrona zavijal desno ...maham, žvižgam se derem...da so me zih do Tuša slišal, ti pa nč closedeyes.gif

Ja bemtiš, te res nisem slišu :hmm:

Vidna schnita na grčerevski ravnini, Miha27 in Lojze na ridah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bemtiš, te res nisem slišu :hmm:

Vidna schnita na grčerevski ravnini, Miha27 in Lojze na ridah :D

Si bil tud ti opažen ja :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha27 in Lojze videna v Postojni na krožnem yes.gif

Je tako. Si bil dobro osvetljen in ozvočen tako da se te ni dal zgrešit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa rider 6:40 na uncu :P

psssst ne okol govort . . . :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker "provokator " je malprej prletu mim elektrofaksa na tržaški (mislm da je blo neki oranžnega ) ? B)

a je slucajn tvoj motor parkiran nasproti FRI/FE? tam pri..ummmm...klucavnicarstvu ?

lpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je slucajn tvoj motor parkiran nasproti FRI/FE? tam pri..ummmm...klucavnicarstvu ?

lpm

jp, sam dons sm z avtom -sila potrebe :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!