Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj popoldne okoli 18h na Trubarjevi v LJ parkiran speed triple. Ga kdo prepozna :hmm:?

post-20894-126210426986_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne okoli 18h na Trubarjevi v LJ parkiran speed triple. Ga kdo prepozna trance_19_hmm.gif?

Ta motor je nonstop tm parkiran, najbrž od koga iz bližnjih stanovanj, hodm mimo ene parkrat na dan pa ga še nism vidla dab se kdaj premaknu..closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času sem šel proti domu iz mesta peš, pa sem ga videl. Zato sem to napisal, drugače ne bi :whistle:.

LP R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz sem bil... Črno-rdeč kombinezon, :O ista kombinacija čelade in rokavic, bil sem hiter... pa elanove smučke sem imel... :P:kva2:

Lažnivc, ko sm te jst vidu, si v gostilni spet žlampal kokto ... brez kombinezona, smučk, motorja in druge nujne navlake :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha! Kateri frajer je imel včeraj za novo leto parkiranega Triumphovega tripla nasproti Roga v Ljubljani?

Sem že jaz spraševal na prejšnji strani in je Dogma odgovorila, da je izgleda od kakšnega stanovalca iz bloka. Tudi, ko sem se danes peljal po Trubarjevi je bil parkiran na istem mestu.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 15.30-16h enkrat viden en na GS1200 iz Marije reke proti preboldu...Mogoče kdo od tuki?

Aja v tem času mi je v avtu kazalo -1C, z bratom sva se samo spogledala in si rekla da bosta najina motorčka še mal počivala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 15.30-16h enkrat viden en na GS1200 iz Marije reke proti preboldu...Mogoče kdo od tuki?

Aja v tem času mi je v avtu kazalo -1C, z bratom sva se samo spogledala in si rekla da bosta najina motorčka še mal počivala....

V avtomobilih termometri lažejo :naughty: :whistle: :wacko: :grim.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je en bajker iz Velenja polepsal dolgocasno voznjo po avtocesti od Arje vasi do Domzal. Crn Bandit 1250 naked, crna oprema. Si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V avtomobilih termometri lažejo :naughty: :whistle: :wacko: :grim.

LP Robert

pa še res je ...lažejo k politiki ... eni so rekli , da je bil včeraj mraz, mous pa na zbiljah .... v kavbojkah :lol1: sm ga vidu ke je parkiral zravn moje suzi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri en na ridah. Z avtom je vse pošrek letelo k je blo zmerznjeno ... Kje so v takem užitki na motorju ne vem blink.gif Na ne omenjam na primorskem... Tam mislijo, da je še vedno jesen . :D

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še res je ...lažejo k politiki ... eni so rekli , da je bil včeraj mraz, mous pa na zbiljah .... v kavbojkah :lol1: sm ga vidu ke je parkiral zravn moje suzi...

sm nisi vidu kosmatih nog :lol1: ... niti ni blo tok mraz, težje je blo unga velzga beuga goloba s kamnom zadet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, ti si torej tisti o katerem mi je sodelavec danes razlagal, da ga je videl na zbiljah. Hehe, status prištevnega si nisi lih utrdil whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm nisi vidu kosmatih nog :lol1: ... niti ni blo tok mraz, težje je blo unga velzga beuga goloba s kamnom zadet :P

Hahaha, ti si torej tisti o katerem mi je sodelavec danes razlagal, da ga je videl na zbiljah. Hehe, status prištevnega si nisi lih utrdil whistle.gif

na ridah sm bil jaz..na zbiljah pa oba... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes BREMBO opažen . . . . . :naughty: . . . . .v motorističnem kombinizonu . . . . . :whistle::naughty:

sam motorja pa nikoder nism vidu . . . . . :whistle::whistle::whistle::whistle::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes BREMBO opažen . . . . . :naughty: . . . . .v motorističnem kombinizonu . . . . . :whistle::naughty:

sam motorja pa nikoder nism vidu . . . . . :whistle::whistle::whistle::whistle::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

tist je biu kombnezon za smučat :trance_33_sleep: s kterim sm šou pol sando oribat :kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist je biu kombnezon za smučat :trance_33_sleep: s kterim sm šou pol sando oribat :kva2: :kva2:

hehehehe :yea1: . . . . . . . ma veš kaj :?. . . . . sej ločim motorističen kombinizon od smučarskega :P. . . . . . tko da tišina!:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 12:30 po Zoisovi proti Slovenski v LJ Triumph speed triple, vsaj zdi se mi, da je bil. Sem bil presenečen :grim, da je moped na cesti in nisem takoj reagiral O:-).

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Hvala motoristu ki me je včeraj pred črnim kalom opozoril na radar :worship: Sm mislu da boš z motorja padu k si tok mahu :P

lol, to pa bi skoraj lahko bil jaz :yes: Sodeč po slikah, ki sem jih delal na poti je bil 8 avgust. bordo rdeč motor (kao čoper, samo majhen), pa črn dvodelni kombinezon z črno čelado (brez nalepk).

lol, ja vem da je že zelo pozno za odgovorit, samo šele dans sem našu to temo.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SN videna v Trebnjem pred Sparom...

Damn :devil:, tud že v civilu me poznajo, nkjer več ne morm bit under cover :krneki:......po moje me je jakna izdala a ne :naughty:.......drgač pa, ne vem zakaj ne prideš bliz, če me vidš, že res d sm šla na trening, sm nism bla še bojno nastrojena :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!