Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Damn trance_14_devil2.gif, tud že v civilu me poznajo, nkjer več ne morm bit under cover ph34r.gif......po moje me je jakna izdala a ne trance_25_naughty.gif.......drgač pa, ne vem zakaj ne prideš bliz, če me vidš, že res d sm šla na trening, sm nism bla še bojno nastrojena whistle.gif

Jp jakmna, pa crtaste hlace...sej sm bil bliz, na kavi,ne vem kako bi zgledal ceb vpil za taboph34r.gif ...sorry za off..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 16:10 po Celovški mimo kina Šiška proti Šentvidu bel moto guzzi. Bravo desc :worship: :worship: :worship:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 16:00 v gasilskem domu en Suzuki Bandit 650, crne barve, tip pa v kavbojkah?!? Si bil ti? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gor je slo, dol grede mi je pa ene 2x gate v rit potegnlo. Dej rec ljudem naj mal cesto nasolijo, matr!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gor je slo, dol grede mi je pa ene 2x gate v rit potegnlo. Dej rec ljudem naj mal cesto nasolijo, matr!

dobiš za dariu mal soli :blush: O:-) to je kot obvezna oprema :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videna 2 motorista na avtocesti ptuj- maribor( blizina cestninske postaje prepolje)

no termometerček v avtu je kazal -10 ¨C tako da worship.gifworship.gif

Jaz vedno pravim: Bog daj NORCEM pamet men pa gnar !!!!:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vedno pravim: Bog daj NORCEM pamet men pa gnar !!!!:whistle:

s pametjo si itak nimamo kaj pomagati... ti maš pa denarja itak preveč...:P

sem hotel bit . pa je šlo sonce dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ce je kdo videl modrega v stroma decembra, januarja, februarja.... v prekmurju, na štajerskem, dolenjskem, gorenjskem, primoskem,...

to nisem bil jaz :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Belo-moder gixxer, če sem prav videl... Srečala sva se na rodnoju pri Lipovcih, nato si pobegnil na AC.

Kdo od tu mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En heroj okol 5ih na krožišču pr Krki v NM na črni CBF al neki s PO tablco :trance_27_notworthy:......očitno dost huda abstinenčna tud dobr greje k je blo mrzl k sam satan :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, 22.2., v Mariboru videna črna R1 z zlatimi grafikami ob 1545 v križišču ob nekdanjem samskem domu - križišče ceste, ki gre s Koroškega mosta proti Qlandiji, in pa ceste Pariške komune (tam kjer je nekoč ona lokomotiva stala). Kdo od vas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe danes ob 11:30 videna dva motorja na dvorišču pred hišo :)

Kraj : Idrsko

Mislm da je ena enduro pa še eden :)

Kdo od tukej :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedelo popudne k je biu sončk sm slišala u dnevno d je neki brnel skoz Rakek.... jst pa na kavču slinko do kolen trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!