Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

U nedelo popudne k je biu sončk sm slišala u dnevno d je neki brnel skoz Rakek.... jst pa na kavču slinko do kolen trance_41_w00t2.gif

pa si prepričana, da se je slinl iz ust :?

u nedeljo na Črnem kalu... skupina 8 motoristov, italjanske tablice ... kdo od tukaj ?

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedelo popudne k je biu sončk sm slišala u dnevno d je neki brnel skoz Rakek.... jst pa na kavču slinko do kolen trance_41_w00t2.gif

če je grmel . . . . . sm biu jst!!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe danes ob 11:30 videna dva motorja na dvorišču pred hišo :)

Kraj : Idrsko

Mislm da je ena enduro pa še eden :)

Kdo od tukej :)

LP

Ko bi videl koliko jih ima v garaži....,sigurno še ene 5 komadov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ridah po 16h rumen bmw,..edin motor k sm ga lohk na furci pozdravla in potrobla kolkr je jawa zatrobla:)

a dons, pa me nisi slišala? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Trpinčevi v LJ viden motor nisem čist siguren kaj je blo. Suzuki al pa honda možno pa da tud kej druzga. No da bo lažje. Tablca LJ-N7-??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 15:00 čez centr ljubljane, modra cbr 600 rr letnik 03-04 starejše oblike. pa še pred pou urce modr suzuki SV650 v Višnji gori. :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po Kolodvorski mimo glavne ob 13.40, en črn Kawasaki Z750 z lepmu Akrapovičam :) . Je kar lepo grmelo tam med stavbami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videno: pod Trojanami V strom in rdec Z750, potem pa crna CBF s kufrom in Futura (aja, to sva bla pa midva s SFjem :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons 17.45, pred viaduktom Peračica dva motorja (eden KTM, drugi :hmm: ) pri Smrkcih!

A je šlo prehitr, a so hotl samo motorja pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videni danes:

Svetlo modra stara Honda CB750F in starejša rdeča Fazerka pred gostilno na bencinki pri Tušu v MB ob 1300.

Rumena novejša Honda CB v Sl. Bistrici ob 1400-1500.

Belo rdeča R1 in bel GSXR pri Štatembergu.

Črna Superblackbird in BMW r1150R na Ptujski gori. In potem spet v Dupleku.

In še ostali ki se jih na žalost ne spomnim.

Če ste vidli črno-sivega GSXRa z enim v črnem gori se javite, me zanima koga sem še srečal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

samo pregled dokumentov in malo debate("Smrkec" tudi motorist)

Postopek korekten ni kaj.malo sem bil prehiter(neizmerjen)in brez db kilerjev.

drugače je krožila tudi Škoda Felicia z provido.

Dons 17.45, pred viaduktom Peračica dva motorja (eden KTM, drugi :hmm: ) pri Smrkcih!

A je šlo prehitr, a so hotl samo motorja pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v naših krajih na Prekopi tam k popravljajo cesto videna en enduro pa nek potovaln motor... primorska pa gorenska registracija... kdo poznan ??? :)) pa še neki vas je blo do Novga mesta in tam okol.. :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi vožnja skozi ride ni pasala že v četrtek, sem se danes zapeljal v drugo smer, proti Bohinju in

ni mi blo žal, suhe ceste, brez peska, z izjemo par ovinkov v kotlini, kjer pa je skoraj vedno mokro.

post-15567-126730717725_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 12:30 videna ena zelena ninja na vranskem pri AMZS centru varne vožnje, gor sta bla pa dva. Kdo od tuki? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh...učer vs je blo tok na cest, najbl se pa spomnem ene belo rdeče R6 2006--> novejša oblika, si glih stau na semaforju na karlovškem mostu v ljubljani, pa zavijou proti kodeljevem na Hradatskega trg. Tm okol 13:00...anbody? :naughty:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R1 na OMWju v postojni okoli 14.00? 2 motorista v logatcu(starejša ninja za drugega pa nevem)?

če bil črna je bila moja samo potem bi moral videt še Honda cbr črna in Honda VTR bela !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!