Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Huh...učer vs je blo tok na cest, najbl se pa spomnem ene belo rdeče R6 2006--> novejša oblika, si glih stau na semaforju na karlovškem mostu v ljubljani, pa zavijou proti kodeljevem na Hradatskega trg. Tm okol 13:00...anbody? trance_25_naughty.gif

bo kar džalo, bili so prvi km. v letošnjem letu, bilo je lepo pa sonček je bil, kje si bil pa ti....trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v naših krajih na Prekopi tam k popravljajo cesto videna en enduro pa nek potovaln motor... primorska pa gorenska registracija... kdo poznan ??? :)) pa še neki vas je blo do Novga mesta in tam okol.. :))

ti pa v Cubusu na kavi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm d ssm mela privide da se mi je zdel da je v Krškem na OMV parkiran maus in njegov motorčič ??? :eek::D

A ostalih dveh motorjev pa nisi opazila? :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm d ssm mela privide da se mi je zdel da je v Krškem na OMV parkiran maus in njegov motorčič ??? :eek::D

:yes: ... zakaj se pa nisi ustaula... si se bala, da boš morala za :kava: dat :P

A ostalih dveh motorjev pa nisi opazila? :naughty: :naughty:

:whistle: ... lepota ni naključje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans zjutri ob pol osmih ena modra Thundercatka pri Tivoliju. Mig 72 mogoče? Jest še zmeri na pešhondi, k je akumulator umru unsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kar džalo, bili so prvi km. v letošnjem letu, bilo je lepo pa sonček je bil, kje si bil pa ti....trance_43_wavetowel2.gif

Glih ko je bla rdeča, sm stau nasproti v sivem BMW-ju, k sm se zapelu mem sm še pokazou thumbs up. Samo si biu preveč zatoplen v semafor...hehehe :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans zjutri ob pol osmih ena modra Thundercatka pri Tivoliju. Mig 72 mogoče? Jest še zmeri na pešhondi, k je akumulator umru unsure.gif

:blush: jaaaaaaaaaaaaa , :kva1: viden sem bil :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videnih nekaj borcev.. posamezno in na različnih koncih Kranja z okolico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videnih nekaj borcev.. posamezno in na različnih koncih Kranja z okolico :)

Bil tut u Kran :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa v Cubusu na kavi :D

jaaaa, sm bla tam ja, k ste me vsi toolk prestrašn gledal da me je blo kr mau strah.. ;) a sm mela kej za zobmi ? hehehe ;) ;) ;)

:yes: ... zakaj se pa nisi ustaula... si se bala, da boš morala za :kava: dat :P

:whistle: ... lepota ni naključje :P

ustavla se nism zato, k sm misla da mau sanjam.. da ste iz vaših koncu prletel do nas... pa še okregat te morm k nč ne poveš.. haloooooooooooooooo :D

A ostalih dveh motorjev pa nisi opazila? :naughty: :naughty:

sm opazla ja... ampak vas ne poznam, in edino mausou motor se mi je zdeu mal sumlivo znan.. :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaaa, sm bla tam ja, k ste me vsi toolk prestrašn gledal da me je blo kr mau strah.. ;) a sm mela kej za zobmi ? hehehe ;) ;) ;)

ma ne, k smo vidl tvoje nasvaljkane gume smo čakal da ti kelnarca pijačo prnese pol se pa hitr pobral na nas na cesti ne bi prehitela :D

PS: kolega je zdej vs slinast k si mu rekla d ma dobr kombinezon :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 14:40-45 viden belo-moder suzuki v LJ na železniški postaji oz glavna avtobusna postaja Kolodvor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne, k smo vidl tvoje nasvaljkane gume smo čakal da ti kelnarca pijačo prnese pol se pa hitr pobral na nas na cesti ne bi prehitela :D

PS: kolega je zdej vs slinast k si mu rekla d ma dobr kombinezon :lol1:

še zdle ne vem komu sm rekla da ma dobr kombinezon ane.. ampak ok :D naj bo slinast ;)

očitn ste se resss neki ustrašl k ste vsi utihnli k sm tam pršla, prej ste pa baje šušlal boga in pou :P hehehe c.c.c. desci :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V družbi luštnega dekleta je fantkom rado nerodno. :lol:

No da ne bom offtopic: Danes v Grči, v Martinjaku GSXR.

Pri nas pa vse mokro in peskasto :BUA:

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne tud en junak na Tivolski v LJ, črna MT-01 če se ne motim Domžalske tablice.

Jaz sem ga pa reveža srečal na tržaški, glih dež je padal :S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne zavidam motoristu, ki se je danes okoli 16h peljal čez Trojane.

Črna Alpinestars jakn, črni motor.

Mogoče kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...NejcN....danes na Litostrojski..od litostroja do slovenija avta .....ali pač....:unsure:...ura 12:30..cca...sem bil z avtom...pa tretjič...na pivo..!!

Popravljeno . Popravil SCORPIONS
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!