Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

motorist ki vozi DUCATIjA 999s,in si iz rozne doline ti povem naslednje

nevem zakaj si kupu tak motor,cist vedno te vidm tm pred barom(saj tvoj motor),kaj a ti se z tem(kok je sto z akrapovicom k ga mas gor,6miljonov) Ducatijom sam v bare furas,me prov srce boli ko ga vodm tkole,ta Ducati je doma na pistah ne pa od bara do bara.Pejt ga mau na grobnik zafurat

se opravicjem,sam men je kr zou takih Ducatijov

Ti bom tudi jaz napisal, ker tega ''pozerja'' poznam osebno. Je eden redkih, ki si zasluži, da mu rečeš MOTORIST. Ko si se ti verjetno z APN6 vozil, je H20 že razne KLR, FZR,... vozil in obvladal.

To, da ima pa hude cajte na Grobniku in še kje, ti pa lahko samo pove, kdo je on, kdo si ti in kdo smo mi.

Pa hvala bogu, da ma 999s - si ga je želel in ma denar, da si ga je kupil in mu ga privoščim!!!

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Einherjar...včeri zvečer...21:xx...pred Old Hauzam v Kranju... :hmm:

...Cagiva pa na križišču pri treh joškah...zavijal proti avtobusni...21:xx... :grrr  :grim

lp flero

Troo... Lahko bi se oglasil... A si bil ti z unim cestakom tam, pa si sel, ko sem jaz se frenda cakal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism biu jst :) , se mi pa zdi, da sem ga srečal v Bohinju (vozil je čisto spodobno).

Sem pa okoli 2.20 dohitu in potem prehitu par z rdečo R6 in nekim čoperjem, ko sta se ustavila malo pred Bohinjem. Sta bila vidva??

mi2 sva bla ja... dejancu je bezna zmanjkoval :lol1: pa sva šla nazaj do pumpe

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi2 sva bla ja... dejancu je bezna zmanjkoval  :lol1:  pa sva šla nazaj do pumpe

Ma sej ni blo tko hudo, ˝jest manever v levo, fazer v desno, en lep pozdrav˝ in srečno. (Razen kOdEbLuE, če je iz tvoje perspektive zgledal mal drugač)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceri okoli 18.00 ure v Radljah pri gostiscu Zanzibar opazil MK Yamaha Fazer 600 in se en cestas, mislim da cbr 600f. Ravnokar zpuscal gostisce se z dvema motoristoma. Bil mogoce kdo iz foruma??? Mogoce XR800??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... pri treh joškah... hehe.... mi mamo pa tu v bližini gostilno "Pri treh pizdah"  :grim  :OK:

...a si to mogoče mislu gostilno Pri treh zvezdah v Kočevju... :hmm:

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Troo... Lahko bi se oglasil... A si bil ti z unim cestakom tam, pa si sel, ko sem jaz se frenda cakal?

...ne nism bil jest s cestakom, amapk peš...jest sem bil tisti, ki bi ga kmalu snel (mal heca :D ), ko si zavijal k Old-u, pa še moja boljša polovica zravn...no, naslednjič je pa runda na moj račun... :beer2:

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

desert soul v premanturi in na kamenjaku?če si bil,škoda da nisva skup pršla...jst sm bil tud z mopedom,bi lahko mal skup prah dvigala...

desmosedici,tebe nima nič za motit zakaj nekdo uporablja motor,lahko si mu samo FOUŠ! no,tokrat si ga pa še mim pihnu,tko da bod rajš mal tih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a si to mogoče mislu gostilno Pri treh zvezdah v Kočevju... :hmm:

lp flero

:grrr Nope. Kot napisano , "Pri treh PIZDAH". :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne se je ena čoperistka v zelo poletnem usnjenem outfitu in dokaj minimalistično čelado z v rep spletenimi blond lasmi peljala skozi Rožno dolino v LJ. :eek: :eek: :eek: Za imidž - čista 10tka. :OK:

Jaz sem žal špilal pešaka. :whistle:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep..jest sem jo vidla pred Evropo kako si je koketno popravljala modrc na zaceku kolone na semaforju....in cekirala ce je kdo opazuje :blush:

zanima me koklko casa na dan posveti razčesavanju tistih lepih plavih las ko pride z vožnje :) .....fajn za pogledat... :photo: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modrček! :)

:photo:

jest sem jo vidla odspredaj :grim

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:  :whistle:  .)  :blush:  :whistle:

A si se potem mogoče ob 16:15 peljala mimo Kodeljevega v smeri proti Štepancu? Sorry, k sem ta sam ful na hitro pozdravil (ne vem, če si sploh videla), sem moral paziti na enega izbrisanega, ki me je z zeleno ninjo prehiteval, kjub temu, da sem imel prižgan levi žmigovc, ker sem nameraval zaviti levo na Hradeckega cesto.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem sem pa ocitno srecal oba. Ker ste bli eni 4-je na kavi.

qrc, drugic pa povej, da si ti, pa ti eno od mojih kav odstopim (ceprav so mi vse stiri prav prisle...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dunajski pred 1h, SUZUKI GSX750R do '95, peljel ga nedo v Rothmans jakni zadaj punca.Peljal čez prvo rdečo ''si rečem, mu ni znesl, da bi se ustavil'', čez 100m pred WTC centrom na prehodu za pešce, čez rdečo in med pešce in gas ''halooo''

Kdo od tuki??? :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dunajski pred 1h, SUZUKI GSX750R do '95, peljel ga nedo v Rothmans jakni zadaj punca.Peljal čez prvo rdečo ''si rečem, mu ni znesl, da bi se ustavil'', čez 100m pred WTC centrom na prehodu za pešce, čez rdečo in med pešce in gas ''halooo''

Kdo od tuki??? :angry2:

ja

lastnik solatđinice pred kliničnim centrom

pritožbe in pohvale sprejema vsak delovnik od 7 do 19 ure

SREČNO KEKEC je lozinka

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decaf si se morda peljal okrog 17.00 iz Šentruperta proti Polzeli :hmm:

Na Golico bi prišel pa bi ga videl v živo. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

netopir1930,

sem videl, da maš novo pridobitev :worship: , a si me slučajno ti danes okrog 21h prehitel malo nižje Zmajeve votline :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek sva se midva srečala včeraj okoli 20.30 v Drešinji vasi , ti v smeri proti CE al je bil kdo drug od tu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!