Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

en junak danes zjutraj ob osmih po avtocesti mimo grosupljega pri -2 worship.gif

črn leder in srebrn motor, mogoče VFR?

mraz očitno nekaterim res ne pride do živega worship.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja biu sm .. in u soboto in v nedeljo ... lepo je bilo vse pozdravljat :yea2: ... še kakšen vikend pozdravljam... pol pa sam še mižikam, ker vas bo preveč po cesti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

čist možno,če smo se pozdravili pred semaforji potem ja

Lepa stvarca, pa vlka jajca, svaka ti čast, da se po takih cestah upaš vozit. Sem pa bil z avtom, ko sem te vidu in ne motorom. Mogoče pa naslednič... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neznan naked na tržaški. Kawa ninja na dolenjski(kawasaki jakna). Neznan motor tanku na Logotu(brezovica), sm kr trobu hehe..... Danes po 3 uri. Se kdo prepozna :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelen ER-5 pred FDV. Parkiru zravn moje Jawe. Že prejšnje leto parkrat viden. Slučajn kdo od tuki??

Pa Aprilija Caponord čaku na valk pred črnuškim mostom.

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans zjutri ob pol osmih spet mig 72 na Litostrojski. Jutr se ti pa pridružim:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neznan naked na tržaški. Kawa ninja na dolenjski(kawasaki jakna). Neznan motor tanku na Logotu(brezovica), sm kr trobu hehe..... Danes po 3 uri. Se kdo prepozna :?

tale neznan naked mi je nekam znan wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawa ninja na dolenjski(kawasaki jakna). Danes po 3 uri. Se kdo prepozna :?

Jap to sm biu kr jst vrjetn, šou glih gume menat :yea1: , tm pr semenarni vrjetn ane, sm not zaviju? Še odzdraut nism uspeu k sm meu sklopko stisneno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap to sm biu kr jst vrjetn, šou glih gume menat :yea1: , tm pr semenarni vrjetn ane, sm not zaviju? Še odzdraut nism uspeu k sm meu sklopko stisneno :whistle:

Hehe točno ja... Pr semenarni si stau. Lepa jakna btw. Se lepo zlije z motorjem! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 14h nekdo z Vardero-m pri zdravstvenem domu Rakovnik, mogoče kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 12ih ena gospodična z R6 Deltabox na Aškerčevi pred Strojnim faxom poleg kioska. Morebiti Svobodnaptica01 ?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 14:30 en z cbr 600rr hanspree edition, po litostrojski si ga hotu an zadno spravt mim avtošole...par ttrenutkov za tem pa še en z staro zx-7r za njem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 15:30 yamaha R1 na Zaloški mimo Kliničnega centra. Nato si čakal v koloni za kombijem, dva avta naprej pa modri, in zavil na Malenškovo. Kdo od tukaj :hmm:?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe točno ja... Pr semenarni si stau. Lepa jakna btw. Se lepo zlije z motorjem! :OK:

Hehe tnx, drgac pa ni glih kawasaki ampak spyke zelen kombinozon, sam sm meu sam zgorn deu gor :D

Drugač pa dons okol 2 ena yamaha yzf r125 rdeče-bela tm mim aškerčeve pa na slovensko. Kdo od tle :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od vas mi je danes pripeljal Hondico pokazat pred vhod v službo nasproti glavnega sodišča v Ljubljani? :OK:

post-22737-126876781386_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil domina
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 12ih ena gospodična z R6 Deltabox na Aškerčevi pred Strojnim faxom poleg kioska. Morebiti Svobodnaptica01 ?

Ja, ravno prešaufravala nov akumulator v motor , k mi je "tanov rabljen" akumulator crknil in sem obtičala tam trance_32_shutup.gif . Pol sem pa srečala še eno belo hondo in zelenego ninjo na črnem kalu okrog enih pa na OMWju v Postojni so bli ene trije sportaki okrog štirih.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelen ER-5 pred FDV. Parkiru zravn moje Jawe. Že prejšnje leto parkrat viden. Slučajn kdo od tuki??

Pa Aprilija Caponord čaku na valk pred črnuškim mostom.

Jap, jaz sem bil pred FDV in sem vedno ko nimam kaj večjega za peljat da rabim avto :)

Mimogrede, danes sem na dunajski videl enega velikega suzuki nakeda, tak pravi oldskul z veliko okroglo lučjo, veliko mašino, nizko rito in nič plastike...kateri moped je to? :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred FE in FRI zelena ninja 250. Z mislim da Vrhniško registracijo... Škofek to nisi bil verjetno ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred FE in FRI zelena ninja 250. Z mislim da Vrhniško registracijo... Škofek to nisi bil verjetno ti?

Nene, moja je parikarana doma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!