Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Parkar ta teden, tudi danes, videna zelena ninja 250 pri križankah? Kdo od tle...

Če je bla zelena jakna pol jst :whistle: Se vozm tm mem na faks :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danšnje kratke vožnje sem si uspel zapomniti: customized naked(novomeška registracija) s katerim sva ga malce "stisnila" po tržaški :naughty: malo pred 16.00... Z750 plus cestak pri Aškerčevi na semaforju-smo se pozdravili....

Včeraj sem zalotil nekega nepravilno parkiranga FZ6-S. Seveda sem motor pristavil zraven in ker je biu slučajno fotoaparat pri roku sm posnel 2 fotki..... Torej kdo od tukaj?

post-6017-126901584851_thumb.jpg

post-6017-126901588126_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem čist preveč naroda na motorjih srečal... po ljubljani par komadov...z enimm na cestaku se zadebatiral na semaforju pri bavarcu...pa na poti do rid oz. postojne tudi nekaj komadov. v ridah si zapomnil eno hansolko in eno rdečo raketo za njim....pa še nekaj motoristov na poti nazaj v ljubljano...za konec dneva pa še skupna vožnja s NejcN-jemtrance_43_wavetowel2.gif po tržaški...hvala za družbo:P

Od danšnje kratke vožnje sem si uspel zapomniti: customized naked(novomeška registracija) s katerim sva ga malce "stisnila" po tržaški :naughty: malo pred 16.00...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna Honda Mb 29 L6, nekaj takega, vozil konstantno z dolgo lučjo po mestu v koloni, na kraj pameti mu ni prišlo da bi zasenčil.

Njegov kompanjon na drugem motorju vozil v redu :)

Kdo od tukaj, da se "prebere" in zamisli, da ni sam na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem čist preveč naroda na motorjih srečal... po ljubljani par komadov...z enimm na cestaku se zadebatiral na semaforju pri bavarcu...pa na poti do rid oz. postojne tudi nekaj komadov. v ridah si zapomnil eno hansolko in eno rdečo raketo za njim....pa še nekaj motoristov na poti nazaj v ljubljano...za konec dneva pa še skupna vožnja s NejcN-jemtrance_43_wavetowel2.gif po tržaški...hvala za družbo:P

danes sem debatiral z enim na križišču pri plavi laguni, imel je pa eno yamaho rdeče črno, naked z masko. Mogoče si bil ti, čeprav je bil motor tak kot ga ima nejcN na slikci. Bil sem pa z cbr600rr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videna en zelenc ( z arlen ness kombinezonom zelenim) in ena rdeča mašinca ( z rdečim berik kombinezonom v duetu, relacija NM-KOČEVJE... kdo poznan ?? :)

pa proti krškem je tud bklo kr neki motorju... :) lepo vas je vidt...

ob začetku sezone želim vsem varno vožnjooooo in oblilo sreče med vsemi indijanci na cesti.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer videna cbr 1000rr pri stadionu, nato si zaviu proti črnučam..zelen kawa zx..sva dragala po šmartinski :P:OK: vidu sm še eno aprilio rs 125..v družbi skuterjev O:-) :D drugih se pa nespomnm.. :?:D

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

Danes viden cel kup motoristov...imam pa eno vprašanje za nekoga ki mi je delal družbo od Vrhnike do Logatca okoli dveh na rumenem motorju in s srebrnim kombinezonom, GO tablice (če je od gor sevedatongue.gif)....kva je to zaen motor...čist tko, firbec.

suzuki gsx 600 r.

Popravljeno . Popravil _ales_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bla zelena jakna pol jst :whistle: Se vozm tm mem na faks :lol:

Ja pol pa sigurno...tko da če vidiš, kakšnega možakara na cesti, da ti veselo maha, le pomahi nazaj....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem čist preveč naroda na motorjih srečal... po ljubljani par komadov...z enimm na cestaku se zadebatiral na semaforju pri bavarcu...pa na poti do rid oz. postojne tudi nekaj komadov. v ridah si zapomnil eno hansolko in eno rdečo raketo za njim....pa še nekaj motoristov na poti nazaj v ljubljano...za konec dneva pa še skupna vožnja s NejcN-jemtrance_43_wavetowel2.gif po tržaški...hvala za družbo:P

Hehe hvala tudi tebi. Na žalost so se najine poti dost hitr ločile. Fajn bod pa se še vidmo okol, magari drugič kakšno rečemo.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa sigurno...tko da če vidiš, kakšnega možakara na cesti, da ti veselo maha, le pomahi nazaj....:D

hehe zmenen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe hvala tudi tebi. Na žalost so se najine poti dost hitr ločile. Fajn bod pa se še vidmo okol, magari drugič kakšno rečemo.... :OK:

hja je bila lakota velika in sm letel proti olimpiji na burekblush.gif,pa drugič....

danes sem debatiral z enim na križišču pri plavi laguni, imel je pa eno yamaho rdeče črno, naked z masko. Mogoče si bil ti, čeprav je bil motor tak kot ga ima nejcN na slikci. Bil sem pa z cbr600rr

ninja.gifnope, that wasn`t me...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo mi je dans lušte delal na Gregorjevem sejmu v Novem mestu? huh.gif

post-20956-126910708591_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okl 12h viden eden z100 k je spelu izpred vaških boysov...črna jakna pa od sharka čelada rsf2i smoke, pelu si potem proti viru... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Božotovem rojstnem dnevu.. Bmwslo? Tebe sem šele kasneje videl na slikah, sem pa opazil tvojo ženo, ko je parkrat šla mimo naše mize. Bil sem pri oni mizi, ko so Čehi sedeli zraven nas. Oni pujs je bil pa zakon, ha...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lokacija: Lj - čez zmajev most

Časovna zona: 21.3.2010, 14.50h

Motor: Naked črn

Oprema voznice (sklepam :whistle: ) : Bela čelada pa svetel čop las izpod nje. + Črna jakna

Kdo od tle? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj viden Ducati rdeče barve v Podčetrtku, radioaktivno zelen Z (vsaj mislim) na križišču v Mestinjah proti Rogaški slatini, v Bistrici ob Sotli pa Honda Goldwing, parkirana pred gostilno, upam, da si (sta) kaj dobrega jedla :D. Pa še cel kup drugih sem videl, ki jih ni motil veter B).

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj viden Ducati rdeče barve v Podčetrtku, radioaktivno zelen Z (vsaj mislim) na križišču v Mestinjah proti Rogaški slatini, v Bistrici ob Sotli pa Honda Goldwing, parkirana pred gostilno, upam, da si (sta) kaj dobrega jedla :D. Pa še cel kup drugih sem videl, ki jih ni motil veter B).

LP Robert

Si nas ti dohitel na poti z planine proti logatcu? V logatcu smo se pol razšli? :? Ostali videni pa so bili ducati na vrhniki, ta nov bmw1000rr na vrhniki, moto guzzi na omw postaji postojna, bmw na poti proti hotederščici.....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si nas ti dohitel na poti z planine proti logatcu? V logatcu smo se pol razšli? :? Ostali videni pa so bili ducati na vrhniki, ta nov bmw1000rr na vrhniki, moto guzzi na omw postaji postojna, bmw na poti proti hotederščici.....

LP

Nisem bil nič na poti od Planine proti Logatcu :hmm:, ker sem bil na Štajerskem :grim.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil nič na poti od Planine proti Logatcu :hmm:, ker sem bil na Štajerskem :grim.

LP Robert

Lažeš, na Dolenjskem si bil :nono:....tud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!