Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Guest VisualID

Model je prevozil rdečo iz smeri titova/pariške komune, nakar je že na daleč videl, da je rdeča na semaforju (tisti prehod za pešce pri Nasipni) in hladnokrvno prevozil :)

Ja, saj to sem tudi jaz mislil ko sem rekel, da sem videl že dosti KTM-ovcev to storiti. Rdeča že nekaj časa, pa vrsta pred semaforjem, oni pride od zadaj do skupine, se med skupino šmugla do začetka skupine, potem pa skozi rdečo skozi križišče, čeprav vozijo avti iz leve in desne (tisti, ki imajo zeleno, torej EDINI pravico, da prečkajo križišče). Meni je samo žal tistega, ki bo takega bedaka enkrat nabil z avtom (saj takšen motorist sreče ne bo mogel imeti v nedogled) in ga potem do konca življenja imel na vesti, čeprav sam (avtomobilist) ni bil nič kriv (razn v primeru, da je tudi on storil prekršek, kateri je botroval pri nesreči).

Mene zanima kako tile vozijo npr. v avtomobilu.

Seveda sem ga slikal :)

se ga vidi? :) tu je moral stati

Sem prepričan, da isto, ker sem tudi že enake bedake videl kako z avtomobili grejo po levi mimo pred semaforjem stoječe skupine (ponavadi po pasu za zaviti levo, če je prazen) in potem kar skozi križišče. Ali so samo v Mariboru taki ali pa tudi drugod, to ne vem, vem pa, da jih v MB-ju dostikrat vidim. En takšen primer je bil lani na Partizanski cesti v križišču pri Telekom-u, mislim, da je imel črnega BMW-ja.

So tudi takšni, ki se postavijo na odcep za levo, potem pa grejo ravno, ko se priže zelena in od tistih, ki so se pravilno postavili, izsilijo prednost in vstop na pas - eden takšen me je lani ali predlani skoraj zbil. Jaz z motorjem pozicioniran pravilno, on pa na levi, sem mislil da gre levo, ko pa je zelena jaz speljem, ono budalo pa tudi spelje in v mene noter. Sem se komaj izognil temu, da me ni podrl, kar bi rezultiralo v tem, da bi jaz končal pod ali njegovimi kolesi ali pod kolesi avta, ki je vozil za mano.

Se vedno znova čudim, kaj tem ljudem šine v glavo, da kaj takšnega izvedejo.

Se pa čudim tudi tistim (navedeni primer spada tudi v to skupino), ki so prepričani da je njihova kripa na štirih kolesih hitrejša od motocikla, predvsem pri speljevanju. :headbang: Tako kot prejšnji teden, ko sta mi v enem samem dnevu dva (ali so bili trije... ne spomnim se več točno) nasprotno-vozeča zaprla pot, ker sta hotela zaviti levo (mojo desno). In nista (niso) se mogli izgovarjati na to, da me niso vidli, ker so mene direktno gledali, ko so to naredili.

Ker je pa ta tema :topic: mislim, da je to vse, kar bom rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bla modra yamahca, sem bil jest...

Mislim :hmm:, da je bila modra, ne me za barvo :P držat.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modra R1 ob 17:30 po smartinki mimo CityParka, modro bel kombinezon se mi zdi.

Okoli stirih vozil za Super Tenere po Linhartovi proti Zalam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na kamniski obvoznici crni kawa 1400 pa ninja 1200 zelen z kranjskimi tablicami stala sta na

semaforju. Sem bil za njima na modri yamahi r1 modri. Kdo iz tega foruma. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol pol 6 pred mano po jurčkovi ta nova Aprilia RS 125, beu berik kombinozon pa shark čelada. Sm biu z autom :P kdo od tle? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Timson si biu ti, v družbi Cbf-ke in še enga GSX-R-ja okrog pol 14h na Letališki?

Pa mogoče Trebor okrog 14h prov tko na letališki?

Pa mal čez 13h dva ustavljena pri uni lokomotivi na začetku btc-ja...kdo od tukaj?

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes maus viden mimo črnega kala popoldne, kaj se nisi ustavu na :kava: - ju

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a je bi danes kdo o tle z GO tablicami v skupini iz Kozine ki je prestrasila policaje? :) ni mogu od hudga niti radarja primt u roke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm pa vidu en par bajkerjev pri Packensteinih na zegnu... Ne morem verjet :D Mwahahaha

Samosamo, Patke, Thumper, SF, NejcGS, EURO, ... skratka, lusn je blo, pivska kljobas pa cevap pa super kombinacija!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mislm da skofk pa mico pa še ena RSka čez ride 2xbiggrin.gif

točn tko :photo:

a ti si biu na počivališču al na tribuni? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok vs je blo dons v ridah ..??'

polhn sj n wem kako bi reku za kerga k je blo motorjev k..:D:D:D!!

kr policajčki moril :D:D!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točn tko trance_29_photo.gif

a ti si biu na počivališču al na tribuni? smile.gif

najprej sm šel samo mimo se rajš nism ustavu zarad policajevsurrender.gif nazajgrede sm biu pa na počivališčubiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns vas je blo pa kr neki že po cestah tle po dolenjski pa beli krajini......okol treh ena siva Hornetka čez center Mirne Peči (mam na sumu a79 :krneki:....mam prov al ja), na parkingu na Prepihu ene 20 minut kasnej radar zaznal eno Tuono Factory (čist k moja, sm baje z original rori), pa pol dol čez Gorjance proti Črnomlju in nazaj do dolenjskih Toplic po partizanki kar precej brenčanja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes z hondo cbr1000 rdeče barve iz S ovinka (RIDE)proti postojni na zadno ruknu ?? med 13h in 14h !!??

Popravljeno . Popravil ghost46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Timson si biu ti, v družbi Cbf-ke in še enga GSX-R-ja okrog pol 14h na Letališki?

Pa mogoče Trebor okrog 14h prov tko na letališki?

Pa mal čez 13h dva ustavljena pri uni lokomotivi na začetku btc-ja...kdo od tukaj?

Lp.

Nope :grrr. Trebor je bil ob 14h nekje med Litostrojem in Rudnikom :(. Bi pa bil veliko rajši na poligonu na Letališki.

Drugače pa ob 13h videna Aprilia pri železniški postaji proti Tivolski na semaforju, Nina videna od 13:10 do 13:40 na :kava: pri En pubu :yes:, malo čez tri popoldne en na starejšem modelu R1 belo rdeče barve čez rdečo luč pri nebotičniku proti nami. Pa še ob 17h modra Honda XX videna pri zavijanju iz Litostrojske na Goriško, pri Slovenija avtu pa še CBR 1000 črno bele barve, sva malo spregovorila. Imaš zelo lep motor :trance_27_notworthy:. Ostalih si nisem zapomnil, hehe.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Cel kup motoristov viden danes, najbolj pa mi je v spominu ostal voznik nekega dvotaktnega supermota (najbrž Aprilia), ki naju je z bejbo prehitel na Črnem Kalu na poti navzgor. Če si gor imam eno sporočilo zate: Pojdi v pizdo materino mulc neumen!! Lej, sej super da maš ti zveitakterja jest pa ne ker si motor kupujem sam in ne moj fotr. Tudi dejstvo da me prehitiš tik pred ovinkom ni sila dramatično, je pa bedno če potem meni zjebeš linijo ker nimaš jajc za ovinke vozit. V MotoGP-ju (kjer dirkajo za milijone evrov na PISTI) bi bilo tako početje nesprejemljivo, na nedeljski vožnji na morje pa...ma sej škoda besed, skratka, jebi se.

V splošnem pa je bila kultura voznikov vrhunskabiggrin.gif

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

Dons sm pa vidu en par bajkerjev pri Packensteinih na zegnu... Ne morem verjet :D Mwahahaha

Samosamo, Patke, Thumper, SF, NejcGS, EURO, ... skratka, lusn je blo, pivska kljobas pa cevap pa super kombinacija!!

A mene pa nisi vidu? :eek::P Tam čisto pri mizah sem mel parkiranega, z ritjo proti mizam, pa belim deklom za zic in multi-color šipico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes maus viden mimo črnega kala popoldne, kaj se nisi ustavu na coffee.gif - ju

AiroH tvoja bajta videna včeri nekje v Izoli v bližin obale... a je bla ona?? whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Cel kup motoristov viden danes, najbolj pa mi je v spominu ostal voznik nekega dvotaktnega supermota (najbrž Aprilia), ki naju je z bejbo prehitel na Črnem Kalu na poti navzgor. Če si gor imam eno sporočilo zate: Pojdi v pizdo materino mulc neumen!! Lej, sej super da maš ti zveitakterja jest pa ne ker si motor kupujem sam in ne moj fotr. Tudi dejstvo da me prehitiš tik pred ovinkom ni sila dramatično, je pa bedno če potem meni zjebeš linijo ker nimaš jajc za ovinke vozit. V MotoGP-ju (kjer dirkajo za milijone evrov na PISTI) bi bilo tako početje nesprejemljivo, na nedeljski vožnji na morje pa...ma sej škoda besed, skratka, jebi se.

V splošnem pa je bila kultura voznikov vrhunskabiggrin.gif

LP

dej pomiri se kaj toliko pizdakanja in preklinjanj zaradi tega ker ti je zjebal linijo ah dej ponovi vajo pa bo :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res ,jaz z ta novim črnim suzukijem dvojni avspuhi(pridejo mivv gor) po črnem kalu,,probaval malo gume,pa še polno motoristov po česti...juhu sezona je začela......

Popravljeno . Popravil tbmwk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej pomiri se kaj toliko pizdakanja in preklinjanj zaradi tega ker ti je zjebal linijo ah dej ponovi vajo pa bo :)

lp

Ne gre se za linijo, sej se tud jest nisem dirkal ker imam bol švoh gume, pa še sopotnico na svojem motorju zadaj. Na sredini 180 stopinjskega ovinka ko sem bil že v nagibu pa je pobec zapeljal pred mene in začel bremzat. Po domače, izsilil me je na polno in če nebi jest popravljal in bremzal bi bila spet pizdarija in polni časopisi o norih motoristih. Tega da me star ata (večinoma v Logatcubiggrin.gif) izzsili sem že navajen, samo tako intiligentna poteza iz strani motorista me vedno znova šokira, tako datrance_40_thumbup.gif

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!