Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes videl precej poznanih, ampak mopedist z sivo xtz 660 tenere je pa skoraj po prednje pozdravljal (od 16.30h, brezovica pri črnomlju ali kakosetamžereče)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mene pa nisi vidu? :eek::P Tam čisto pri mizah sem mel parkiranega, z ritjo proti mizam, pa belim deklom za zic in multi-color šipico.

Ce bi vedu iskat, bi te nasu, tko pa se ne spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok potem pa imaš prav da pizdiš

lp

Ey,HELP,a si ti tisti ki imaš M teck tuto?Večkrat te vidim na pumpi OMW selfservis...Bil v nedeljo zutraj z hondo cbr rr...Lp Toni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes maus viden mimo črnega kala popoldne, kaj se nisi ustavu na :kava: - ju

Sam poknu sm mim, ker sem mel fsran motor, pa me je bilo sram :P

Velik vas je bilo po cest :yea2: ... več k policajev :whistle: ... ne pozdravljam več, ker vas je preveč... :P

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 2x viden nekdo z črno cb1000r najprej pri molu u Šentjurju, potem pa še,v smeri proti Slivnici okoli 19.30 ure:yea1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če motoristom pripisuješ inteligenco, potem s tvojo nekaj ne štima!

Ne inteligenco, ampak vsaj razumevanje do so-motoristov če ne do drugih bi se pa pričakovalo (vem da je mogoče prevečbiggrin.gif)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans videna mislim da honda 1000rr črna, pa črn kombinezon.

Mogoče kdo od tle :)

Aja na križišču in pozneje na klancu iz nemške ceste iz smeri šrnuč, levo proti mestu :)

LP vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope :grrr. Trebor je bil ob 14h nekje med Litostrojem in Rudnikom :(. Bi pa bil veliko rajši na poligonu na Letališki.

Drugače pa ob 13h videna Aprilia pri železniški postaji proti Tivolski na semaforju, Nina videna od 13:10 do 13:40 na :kava: pri En pubu :yes:, malo čez tri popoldne en na starejšem modelu R1 belo rdeče barve čez rdečo luč pri nebotičniku proti nami. Pa še ob 17h modra Honda XX videna pri zavijanju iz Litostrojske na Goriško, pri Slovenija avtu pa še CBR 1000 črno bele barve, sva malo spregovorila. Imaš zelo lep motor :trance_27_notworthy:. Ostalih si nisem zapomnil, hehe.

LP Robert

ja, ob 13h v nedeljo sva na Apriliji bila pa midva. a si bil ti na semaforju pred nama?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker imam bol švoh gume, pa še sopotnico na svojem motorju zadaj. ...

Čudn, men se je zdel da je bla kr na svojem...

Drugač pa res ogroomno motorjev proti morju, hvala vsem za divje mahanje in opozarjanje pred policaji (pa hvala mausu za opozorilo za olje na cest smile.gif ), pa upam da je vse v redu z voznikom črnega z-ja (vsaj zdi se mi), ki je nastradou na križišču pri divači...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudn, men se je zdel da je bla kr na svojem...

Ja sej tko je blo to mišlen...Rtrance_40_thumbup.gif

Popravljeno . Popravil Murderdoll
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ob 13h v nedeljo sva na Apriliji bila pa midva. a si bil ti na semaforju pred nama?

Ja, jaz sem bil pred vama na semaforju :yes:. Sem ravno šel z nino na :kava:, potem pa v službo :devil::headbang:.

Pa včeraj ob 12:30 je bila videna Nina na Masarykovi v LJ z lastnim šoferjem :grim :P.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim je bla opažena svobodnaptica na vodovodni, pol je pa glih neki kaplat začel, tko da upam da ni bla preveč mokra :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa res ogroomno motorjev proti morju, hvala vsem za divje mahanje in opozarjanje pred policaji (pa hvala mausu za opozorilo za olje na cest smile.gif ), pa upam da je vse v redu z voznikom črnega z-ja (vsaj zdi se mi), ki je nastradou na križišču pri divači...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!