Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Yeeeaaa malo prej videl Gaber Kržišnik.a in Skubica, smo skupaj šibali na letalu iz Nemčije :whistle::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri rumenicestak, kr obisk u službi :trance_27_notworthy: lpo te j blo vidit tut ne sam mahajoč na motorčku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

condor kam si leteu dns v dežju  :whistle:  ? v podskrajniku sm te vidu v belem "šilčku"   :blush:

tehnični :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Rumenicestak na vrhniškem klancu ob pol petih proti Logatcu ;)

Pa sm se res takrat tm gor pelu ;)

včeri rumenicestak, kr obisk u službi :trance_27_notworthy: lpo te j blo vidit tut ne sam mahajoč na motorčku :P

Hehe, vsaketolko je treba tud v civilu obiskat kakšno fejst dečvo ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROSIM ČE SE JAVITE MOTORISTI, KI VOZITE V ČASU MOJEGA DELOVNEGA ČASA V RAVNAH NA KOR. MIMO ŠPARA, :angry: KER SEM VAM VEDNO FAUŠ, :glare: KO VAS SLIŠIM, KADAR SE BILO KDO PELJE MIMO MOJEGA BALKONA, KJER JAZ LEPO V PISARNI TIPKAM IN BULIM V RAČUNALNIK, POLEG TEGA SI ZARAD VAS SKOR VRAT VN VRŽEM, KER HOČEM VIDET MOTORJE :kva2::wub:

naj te ne bo strah, za svoje zdravje se moraš potrudit...reci šefu, da bo za tvoje zdravje bolje, če ti prestavi mizo nasproti okna! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala pa vozniku belega ali pa sivega Forda, ki me je malo pred tem opozoril na GATSO radar pred Kamnikom.

Povej mi ob kateri uri in kje prosim, da bom vedel še jaz, za v prihodnje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno 09. April 2010 - 10:25 PM

Včeraj, okoli 10:00, viden rdeč Ducati 998, na njem pa nekdo v komplet črnem kombinezonu, v centru Kamnika. Kdo od tukaj?

Hvala pa vozniku belega ali pa sivega Forda, ki me je malo pred tem opozoril na GATSO radar pred Kamnikom.

Radar GATSO ali pa klasičen je velikokrat v naselju Vrhpolje - ali stoji pred tisto pekarno, ki jo ima od Nine Osenar mati - prej je bila prodajalna sadja in zelenjave, v stavbi gasilnega doma, ali pri Azurju ali pa pri tisti gostilni malo naprej od Azurja. Tukaj tako ali tako ni pametno pripeljati več kot 50 km/h, ker je res strnjeno naselje in so hiše praktično čisto do ceste.

Naslednja zaželjena pozicija je naselje Soteska, kjer stoji na desni strani na klancu, potem pa v Potoku (malo pred Snovikom) nasproti gostilne, kjer so teniška igrišča. Tukaj pa že zna biti problem, ker je cesta dokaj lepo pregledna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radar GATSO ali pa klasičen je velikokrat v naselju Vrhpolje - ali stoji pred tisto pekarno, ki jo ima od Nine Osenar mati - prej je bila prodajalna sadja in zelenjave, v stavbi gasilnega doma, ali pri Azurju ali pa pri tisti gostilni malo naprej od Azurja. Tukaj tako ali tako ni pametno pripeljati več kot 50 km/h, ker je res strnjeno naselje in so hiše praktično čisto do ceste.

Naslednja zaželjena pozicija je naselje Soteska, kjer stoji na desni strani na klancu, potem pa v Potoku (malo pred Snovikom) nasproti gostilne, kjer so teniška igrišča. Tukaj pa že zna biti problem, ker je cesta dokaj lepo pregledna.

Malo se motiš, najprej trgovina z otroškimi oblačili potem spodnje perilo-Osenarjevo, nato več let prazno-banka vzela, nato sadje in zelenjava zdaj pekarna kruhek, Osenarjevi nimajo nobene veze več tu. :whistle:

Radar je tudi pri gostilni pod Skalo-tam kjer je kakor avtobusna postaja, naprej od Azurja-pri Repniku ga še nisem nikoli videl. malo naprej tam kjer je mostiček čez reko nevljico in ovinek v desno, tik pred ribogojnico na desni na avtobusni pa ustvaljajo tiste, ki jih prej slikajo pred Azurjem. Če kdo mimo prehitro pripelje in radar opazi prepozno priporočam, da pred patruljo, ki ustavlja obrne in ne bo kazni :whistle:

Drugačle imajo ta radar nastvaljen tako da, če peljete 60km/h vas ne bo slikal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Repniku (tako se imenuje ja!) je mojega fotra ujel, po treh tednih pa so na dom prišle slike :rolleyes:. Velikokrat so tam v ponedeljek, ko je gostilna zaprta (vsaj zdi se mi, da je v ponedeljek) ali pa v nedeljo zjutraj.

Aero vidim, da dobro poznaš moje konce - celo bolje kot jaz sam pa že 12 let živim v Tuhinjski dolini :surrender:

p.s.

Pri Podskalci pa še nikoli nisem opazil kontrole :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Repniku (tako se imenuje ja!) je mojega fotra ujel, po treh tednih pa so na dom prišle slike :rolleyes:. Velikokrat so tam v ponedeljek, ko je gostilna zaprta (vsaj zdi se mi, da je v ponedeljek) ali pa v nedeljo zjutraj.

Aero vidim, da dobro poznaš moje konce - celo bolje kot jaz sam pa že 12 let živim v Tuhinjski dolini :surrender:

p.s.

Pri Podskalci pa še nikoli nisem opazil kontrole :whistle:

Tudi pri pod skali je ampak tam ponavadi rdečega starega kangoja nastavijo, na cankarjevi pa belega prejšnjega cliota. Vsak teden se vsaj 10x peljem čez tuhinjsko, zato malo vem kje so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16:15 reševalec (v uniformi) na V stromu po Malenškovi od reševalne postaje na Potrčevo. Se kdo prepozna?

LP R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, vsaketolko je treba tud v civilu obiskat kakšno fejst dečvo ;)

hehe, pa še kdaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 16:00 skozi Kamnik:

-belo-moder Suzuki GSXR (predvidevam, da 600ccm),

-zelen Kawasaki ER-6n,

-temno modra Yamaha Fazer 1000,

-moder Suzuki SV

in voznik, ki ni odzdravil na svetlo modrem BMWju F650 CS.

Kdo od tukaj pa da je tudi mene opazil, ko sem skoraj z vsemi štirimi mahal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeč, bel in črn usnjen kombinezon, rumeno in belo čelado, motor je pa BMW F650 CS srebrne barve s senf rjavim-bronastim zadkom in prvo "strehico" (na sliki v mojem avatarju). Motor ima zadaj črn kufer pa ropota, ko sam satan :)

Ne spomnim pa se ali sem imel rumen odsevni jopič gor ali ne :S

Popravljeno . Popravil wix
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes . . . . .opažen . . . . . . .

v kombiju je mel mašinco . . . . . sigurno je bil na poti na grobnik!

se gdo prepozna!?

post-15855-127134719735_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Roški videna modra Yamaha R1-mal čudn zvok, ampak vseeno. Potem pa skoraj vsak dan vidim enga majstra na sivi tzr-ki ko gre v šolo (najvrjetneje). Aja pa še danes viden en tip blizu križank, na enemu nakedu-suzuki? Pa mal te višina matra, ker si se na semaforju s prstki dotikal tal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes , smer vrhnika - ljubljana, gs z dvema v sedlu v rdeči opremi okoli 18.00 . potrpežljivo in po predpisih - pohvalno :worship: ( men nebi ratal )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!