Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ob okoli 15.10 na Pijavo gorico blond deklina na ER6 v spremstvu moškega ki je vozil BMW, ter par sekund mimo še ena deklina ponovno blond, zgornji del kombinezona je bil rdeč in prav tako er6, je bila že včeraj opazena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Dobu srecana 2 motorista, nekdo z Z750 spredaj ksenon luc, za njem pa hmmm honda ? Nisem bil popolnoma pozoren, ker sem bil popolnoma navdusen nad pozdravom, namrec redko kdaj se mi naredi da me kateri motorist pozdravi ce sem jaz na mopedu, beli frcek :)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob okoli 15.10 na Pijavo gorico blond deklina na ER6 v spremstvu moškega ki je vozil BMW, ter par sekund mimo še ena deklina ponovno blond, zgornji del kombinezona je bil rdeč in prav tako er6, je bila že včeraj opazena...

Moja bivša sošolka...Ma pa rdeč pa beu kombl od alpinestarsa... :worship: Sam zdej ena od teh je zihr...pa zlato shark čelado... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob okoli 15.10 na Pijavo gorico blond deklina na ER6 v spremstvu moškega ki je vozil BMW...

tole bi lahko bila brumen in njegova žena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo kr neki naroda. Se najbolj sem si pa zapomnu blond deklco na bencinski v postojni. Bla z fz6 B) pa kr sama :)

Aja pa v kranju na IPA je blo fenomenalno. Super organizacija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko sem jih srečal danes...,a le malo sem se jih zapomnil...,popoldan sem se zapomnil eno srebrno VFR 800 tam na koncu Volarske ravnine v ovinku sva se srečala tam okrog 5 ure in pol še enkrat ob 6 stih pri Bači pri Modreju baje isti motor...,a je slučajno kdo od tu?Pa pol sm sreču eno tmno modro fajzerko......,pa enga gixerja modrobel in dva na njem oba belo oblečena.....,vozili ste proti Mostu na Soči....a je kdo tu gor naliman?Hehe

Popravljeno . Popravil DINAMIK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okol pol dveh pri Križankah videna ena zelena ninja 250, šofer pa v zeleni spyke jakni, pa okrog pol štirih na Litostrojski modra R1 99 pa dva sta bila gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sredi dneva srečal na Brezovici pr Špan 2 letečmana, lepo pozdravla bil čist presenečentrance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okol pol dveh pri Križankah videna ena zelena ninja 250, šofer pa v zeleni spyke jakni.

99,9% da je bil Slyder :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp sm šou glih na faks, al pa mogoče že domov, ne vem k sm meu sam eno uro, tko da bi blo lohk oboje takrt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden črn kawasaki z750 pred hotelom slon ter KTM LC4 pri tržnici v LJ, zraven je pa stal redar in nekaj tipkal po svoji "igrački"

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes viden na litijski cesti suzuki gsxr...okol 5. popoudne....biu kdo od tle...???

meu pa ful hudo čelado in kobinizon (46) no tud motor ni biu slab:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili pozdravljeni VSI motoristi ki sma jih danes srečala od 13 ure do 18 na relaciji Zagorje ob Savi, Vransko, Mozirje,Luče,Kamnik,Tohinska dolina, Trojane,Zagorje ob Savi. Bi jih poimenoval ampak jih je bilo preveč da bi moja glava pamtila :trance_27_notworthy:

Popravljeno . Popravil Borut81
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se je nekdo peljal z motorjem na avtocesti mimo ljubljane. tam okoli 18.40.

zaradi takšnih smo vsi motoristi degeni in ne vem kaj še.

prehitevanje po odstavnem pasu, vožnja par metrov (lahko tudi samo 2, ne vem, se ni dobro videlo) za avtom pri 140 km/h... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes par uric nazaj v kamniku, naprej od semaforja za šmarco zavil desno proti Fructalu, Jati. Motor mislim, da je bil nek cestni kawasaki, tablica Mb-leon, kdo od tu?

Svašta,za to ti je moral dati nekdo minus :headbang::whistle: Ti bom dal jest nazaj plus :yea1:

A mojga pa nisi porajtal ,par metrou stran na gradbišču,kjer se dela hofer,je cel dan stal :yea1:

Rumena se vidi kilometre :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko budalo bulim v tisto gradbišče vsak dan, bom zdj še pozoren na motor :)

Žal ,zaključil tam :yea1:

Zdej bom pa u Lublan 3 leta delou :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!