Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Žal ,zaključil tam :yea1:

Zdej bom pa u Lublan 3 leta delou :kva1:

Zgleda da grem v nedeljo v Lublano, mogoče me gdo vidi he, he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 16:00 skozi Kamnik:

-belo-moder Suzuki GSXR (predvidevam, da 600ccm),

-zelen Kawasaki ER-6n,

-temno modra Yamaha Fazer 1000,

-moder Suzuki SV

in voznik, ki ni odzdravil na svetlo modrem BMWju F650 CS.

Kdo od tukaj pa da je tudi mene opazil, ko sem skoraj z vsemi štirimi mahal?

belo-modr suzuki GSXR -->ce je mel rumeno jakno gor, pol sem bil jaz (750ccm!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm pa danes stal pred rampami za vlak v Boštanju z enim Berik rdečim pebom na črni R1 (s 2cm pussy štrajfom, hehe) pa mu ni dal mira, je mogu pol potegnt, k je mene na "retro" mobilu v špeglu vidu - ni blo pametno pomoje preveč, ker bi ti gladko kdo iz Sava Avto na glavno cesto zapelu pa bi blo bam.

Lepo se je za Mirno nasproti en na novi ninji 6 (ne mi zamerit če je bla 10 - pač zgledajo isto) prpelu pa lepo pozdravu, prej okoli 11h sem še 2 pozerja s Kawami Z 750 (en letnik 07, drugi 09 - oba zelena) pri Mercatorju v Boštanju sreču, k sta se sončila na kavici in gledala, če jih vsi gledamo :boobies: pa še 2 z Dukecema (navadna II serija, en oranžen pa en zelen) k so jima s helikopterjem sledili - upam, da vaj niso štrafali, ker je zgledalo da mata čist prijetno vožnjo, sam za plave ni nikol dost prijetna :)

To je blo pa to :) pa brez zamere.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 10 ure pri stadionu v Velenju Kawasaki Ninja 250R črne barve. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slyder, vsak dan (no skoraj) te vidim ko grem v šolo. Bom kr čelado začel nosit sabo, da ko te naslednjič vidim, poštopam in me zafuraš domu....joke ;)

Drgač pa danes veliko motoristov, najboj sem si pa zapomnil belo-črno-rdečega(?), novega-če se ne motim, Kawasakija Z1000-aja videl sem te blizu Kočevja...fenomenalen, 1A.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam na bizeljskem blizu isteniča sem vido eno skupino 50 mopedovtrance_25_naughty.gif

mater tiste 3 ovinke ste mi vzeli, ko sem vas mogo čakat pa preko ceste spuščat whistle.gif

samo blo pa je prav prijetno toliko mopedov videt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes točno okoli 12.00, TONTO, malo za Postojno (v smeri Hruševja) z boljšo polovico.

Danes točno okoli 13.00 , rdeci_vragec, pri tabli Postojna (v smeri Hruševja) z bolšo polovico.

Ste bli ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes točno okoli 12.00, TONTO, malo za Postojno (v smeri Hruševja) z boljšo polovico.

Danes točno okoli 13.00 , rdeci_vragec, pri tabli Postojna (v smeri Hruševja) z bolšo polovico.

Ste bli ?

ti kaj si šou iz skirojem da si rabu eno uro :blink: :blink: ? :P :P

gandi viden po dolgem času spet :yea1: ,suzuki,rumeni , podmaldek iz cerknce :yea1: ter delegacija iz lj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes cel kup bajkerjev na furci, najbolj sem si zapomnil mozakarja na CBF, s katerim sva se furala od Vranskega do Domzal. Potem sm jst do Vaskih zavil, ti pa proti Radomljam. Lusno je blo, stari. Lohk se kdaj ponoviva.

Zverko, dobr te je blo tut v zivo videt :D

Pri Vaskih spet cel kup bajkerjev. Klasika :D

UUU, da ne pozabim: viden si bil od Spodnjega Dolica, zavijal si proti Velenju, vozil si pa neko zadevo starejsega datuma, ampak ZVOOOOK je pa genijalen!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vas je bilo pa cel kup, preveč za zapomnit :) Je mogoče kdo od tu vozil iz kopra proti portorožu neka rdeča 125ccm cestna zadeva pa črno bel berikov kombinezon, lj tablica? Da bi vsaj šlo kot je brenčalo....nonstop gas in bremza...fant tak ne gre, varnostna razdalja je tudi pri 90 malo več kot 1m!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kaj si šou iz skirojem da si rabu eno uro :blink: :blink: ? :P :P

...

Vrtiček tistemu ki ga obdeluje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao...Uglavnm 2 modela k sta bla cestakih...R6(mislm da), pa suzuki gsxr 600/750 k6, k sta šla okol 15:00 čez pijavo gorico fanta če bosta tko u škarje prehitevala vaju bo en sneu nasprot... :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer in danes en kup motoristou v Sol Polinesia v Umagu,kšn od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kaj si šou iz skirojem da si rabu eno uro :blink: :blink: ? :P :P

gandi viden po dolgem času spet :yea1: ,suzuki,rumeni , podmaldek iz cerknce :yea1: ter delegacija iz lj :evilgrin:

Bremzo a zadnč med krožiščima v Logatcu, ali si biu ti? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu biu :P

aja gandi je nekaj za na golico glasen :whistle:

Sm pa študiru a si, al nis ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm danes srecanih ogromno, spomina pa nimam :) Na ridah bi pa lahko kdaj kaki piknik nardil ker se vas tolko zbira tam :) Zal nisem imel casa, drugace bi se ustavil !

Aja mel sem zeleno jakno pa rdeco celado, ce me je kdo opazil, pa za vecino vas sem bil "pocasne", pac zanic zadnja guma terja pogum :( !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga ni za prepoznat fanta, zdej k ma nov gvant... :naughty:

sj zadnič se mi zdi da me je v kavbojkah srečal ko sm se lih s faksa vračal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gandi danes v Mostu na Soci ... No saj sva si rekla zivjo...

Pa še en miljon ostalih, katere sem pozdravil.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak na žalost ne na cesti :photo:

a sm tolk grozna na bliz al kaj ? :surrender: :evilgrin: čakam povabilo, pa me bote vidl zravn na cesti :P:whistle::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!