Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

a sm tolk grozna na bliz al kaj ? :surrender: :evilgrin: čakam povabilo, pa me bote vidl zravn na cesti :P:whistle::yea1:

ma sej to sm mislu , bi te raje imeli z seboj kot za šankom ( aja pa čestitke za polfinale ) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons srečal milion motoristov iz Lj proti morju po stari cesti :D Je bla roka več časa dvignena kot pa na balanci:P Bil sm pa proti morju z kolegom, z modro cbr600rr,modra želada , kombinezon, za nazaj je bla pa zravn še kolegica z monsterjem, bel kombinezon:P Aja jst mam pa črno srebrno CBR 600RR in pa rdeče bel berikov kombinezon, če smo se slučajno s kom od tukej srečali v kar ne dvomim:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej to sm mislu , bi te raje imeli z seboj kot za šankom ( aja pa čestitke za polfinale ) :whistle:

ja lej.. drugič se vam pridružim :grim P. S.: hvalaaa... upam na kak vaš glas :P:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons srečal milion motoristov iz Lj proti morju po stari cesti :D Je bla roka več časa dvignena kot pa na balanci:P Bil sm pa proti morju z kolegom, z modro cbr600rr,modra želada , kombinezon, za nazaj je bla pa zravn še kolegica z monsterjem, bel kombinezon:P Aja jst mam pa črno srebrno CBR 600RR in pa rdeče bel berikov kombinezon, če smo se slučajno s kom od tukej srečali v kar ne dvomim:D

A vi ste bli uni, ko ste okoli 6:00pm na Brezovici pred izvozom na avtocesto za krajem ceste čakal?

Popravljeno . Popravil wix
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer in danes en kup motoristou v Sol Polinesia v Umagu,kšn od tle?

Mpphh. Upam, da si lahko spal, če si bil v :alko: bližini. Drugič se brez sramu pridruži bakanalijam. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mpphh. Upam, da si lahko spal, če si bil v :alko: bližini. Drugič se brez sramu pridruži bakanalijam. :yea2:

Je kš šlo,sem bil fest zmatran še od prejšnga dne ,k sem bil v Minchnu na sejmu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi ste bli uni, ko ste okoli 6:00pm na Brezovici pred izvozom na avtocesto za krajem ceste čakal?

Ja to smo bli mi, k smo se vračal domov:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to smo bli mi, k smo se vračal domov:D

Ste me prehitel, ko sem čakal za enim avtomobilom na semaforju pa ste vi šli naprej pol pa sm kr lep čas za vami vozil. Je bil lep razgled na zadnji motor v vaši skupini :) Za mano je bil še en siv motor, samo se ne spomnim znamke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mpphh. Upam, da si lahko spal, če si bil v drinka.gif bližini. Drugič se brez sramu pridruži bakanalijam. trance_30_punk.gif

Spanje tako, tako so bili podokničarlji na delu je bilo kar veseloworship.gifworship.gifworship.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer in danes en kup motoristou v Sol Polinesia v Umagu,kšn od tle?

MK Cestni Psi, blo nas je pa sam 16 motorjev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Cestni Psi, blo nas je pa sam 16 motorjev :)

Sem vidu ja,jest pa z mulc-wagnom :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mene pa noben ni videl :cry:...hec hec

Sam sem jih veliko videl, najbolj v spomin pa mi je padla rdeča CBR-ka 03-04, tam nek blizu Velenja. Zvok-lahko bi ga cel dan poslušal :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a na kobilo suzi ne paše kinder zic?????

Če ne,ga bom jest patentiral :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 14 uri viden Suzuki GSR600 sivo rdeč in še en črn (mogoče kawasaki) v Domžalih pr McDonaldsi... Nato še na Trojanah oba. Kdo od tle ?

Arboretum pa pol k šus, malce offtopic novička :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se nam je na poti od meje (Petrinja) do Ribnice priklopil en z belim Z-jem, ki se boji radarjev. Mi se jih tudi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle v dobu videna voznika hyusunga 125 in cbr 125, upam da se ne srecamo vec, ker sta pripeljala v reco luc in to na polno, vesela bodita da sem v tem krizicsu navajen voznje voznikov v rdeco in zaradi tega speljujem bolj pocasi in previdno !!!

Skratka, zjezila sta me !!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tu včeraj okrog 18-ih mimo Zarice v Kranju z rdečim Ducetom 696 al pa 1100 (videl samo zgornji del, je ograja otroškega igrišča previsoka :whistle: ) ?

Super je blo za slišat, ravno pravi glas - kateri izpuhi?

Lp,

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns sm se spet prepričala, d tist "mi o volku, volk iz Brežic" :lol1: res drži, sm d sta bla tadva volka mal slepa pa sta me od krožnega do semaforja ignorirala :whistle:, jz pa blendam, trobm.....c,c,c:slap:......sm sta se odkupla pol, s pijačko pa čvekanjem :P....pa tnx d si mi jakno posodu BikeZ, k sm bla mal kurja (zgleda maš babjo jakno, k mi je bla skor prov :grim)

Aja pa ob pol 4ih na krožnem v NM, k se iz smeri Brežic v NM zavije je ena tuna factory prgrmela nasprot( so se kr razpasle te zverine po dolenjskem koncu)....anyone :photo:

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns sm se spet prepričala, d tist "mi o volku, volk iz Brežic" :lol1: res drži, sm d sta bla tadva volka mal slepa pa sta me od krožnega do semaforja ignorirala :whistle:, jz pa blendam, trobm.....c,c,c:slap:......sm sta se odkupla pol, s pijačko pa čvekanjem :P....pa tnx d si mi jakno posodu BikeZ, k sm bla mal kurja (zgleda maš babjo jakno, k mi je bla skor prov :grim)

Itak, to smo te namenoma ignoriral ampak se te sploh nismo mogl znebit. Za prizadevnost si dobila prvo nagrado in sicer 2x sok Pingo al kaj je že blo!! Kar pa se tiče jakn in ostalega pa je nam blo tolk nerodno, saj veš, hmm, ne vem kak bi povedu kaj se nardi, če žensko fejst zebe :boobies:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res drži, sm d sta bla tadva volka mal slepa pa sta me od krožnega do semaforja ignorirala :whistle:, jz pa blendam, trobm.....c,c,c:slap:......sm sta se odkupla pol, s pijačko pa čvekanjem :P....

Drzi tudi tista,da bl k zensko ignoriras,bol ta zapne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, to smo te namenoma ignoriral ampak se te sploh nismo mogl znebit. Za prizadevnost si dobila prvo nagrado in sicer 2x sok Pingo al kaj je že blo!! Kar pa se tiče jakn in ostalega pa je nam blo tolk nerodno, saj veš, hmm, ne vem kak bi povedu kaj se nardi, če žensko fejst zebe :boobies:.

Ja kaj pa nj....žejnaaaa, itak, d sm bla vztrajna haloooo :grim ......sj se ni nč vidl, čz podloženga se nč ne vid .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temi primerno...

po okolici KK in Brežic se vozi ena bejba na CBF-ki...Kera od tukaj?

Če se ne javiš, te naslednjič z "bikezom" "zablokirava" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!