Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Mausa sm jz dans vidu pr Dolgem Mostu ob ene 12:10, še prej pa mi je en z Repsolko ene 2005 letnik ne Ridah ostal v spominu. Prav tako se dobro spomnim neumneža, ki si ne drzne pošteno založiti v ovinek in raje zavzame cel naprotni pas, potem pa pade v desni ovinek (prav tako na Ridah - Rdeča naked FZ6 letnik najverjetneje 04), v spominu še umirjen voznik GSX-r600 (letnik okoli 2000) tik pred Kočevjem, pa dva prav tako umirjena - en na CB1000R in kolega zadaj na CBR1000RR(07), prav tako tik pred Kočevjem (vse to okoli 11 a.m.). Prijetno sem na Ridah pokramljal z možakarjem srednjih let, ki je s svojim oldatmerjem pripeljal mladega sina na ogled norcev in nestrpno čakal na norca, ki bo potegnil po zadnjem čez celo ravnino (upam, da so se ti želje uresničile - jz sm pussi pa nism upu, hehe :) ).

Kaj drugega pa v 300km tudi nism zabeležu :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor vsak vikend se pele čez Iško vas Yamaha XT 660. Pa rdečo jakno ma. Kdo od tuki?

A ma mogoče AXO čelado z grafiko nekih kart in igralnih kock?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z1000 in FZ1 (tista malo bolj spimpana, ki jo ima en iz foruma), sta bila opažena v Novi vasi, okoli 17.30, ko se je sonček že počasi spuščal.

Drugače pa v Portorožu toliko motorjev da je blo kar noro :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Irencko tudi!

jst, ki? hehe, pa š zgubla sm se umes... lol :naughty: :lol1::lol1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst, ki? hehe, pa š zgubla sm se umes... lol :naughty: :lol1: :lol1: :yea1:

Na Hrušci? :D

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst, ki? hehe, pa š zgubla sm se umes... lol :naughty: :lol1: :lol1: :yea1:

Na Ridah. Če sm prav videl je bil nek sivo-črn in rdeč kombinezon... si sedela za srednjo mizo

jst, ki? hehe, pa š zgubla sm se umes... lol :naughty: :lol1: :lol1: :yea1:

Na Ridah. Če sm prav videl je bil nek sivo-črn in rdeč kombinezon... si sedela za srednjo mizo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma mogoče AXO čelado z grafiko nekih kart in igralnih kock?

ej mensezdi sanism for šur :D ti povem k ga vidm naslednič whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včeraj okoli petih Cartman in brubi46 mal pred Razdrtim iz smeri Senožeč, pa maus na ridah - sej je blo še miljavžnt drugih na parkirišču, ampak sta jih maus in njegov pozlačen sintisajzer vse zasenčila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer sta bla en par pr men v piceriji na pici itak( V Kisovcu-Naš Hram)...sm si pa med tem časom dovolil ogledati motorja Yamaha MT-01 .... Morm pohvalt da Akrapoviči zadaj res naredijo fenomenalen zadek in zvok. Me pa res zanima kolk taka zadeva potegne, kr 1600 kubiku in 150 navora more pa res hudiča na pol pretrgat... Lep motor....če slučajno tole bereta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z1000 in FZ1 (tista malo bolj spimpana, ki jo ima en iz foruma), sta bila opažena v Novi vasi, okoli 17.30, ko se je sonček že počasi spuščal.

A sem mahal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včeraj okoli petih Cartman in Brubi46 mal pred Razdrtim iz smeri Senožeč, pa maus na ridah - sej je blo še miljavžnt drugih na parkirišču, ampak sta jih maus in njegov pozlačen sintisajzer vse zasenčila :P

VROOOOOM. . . . . lepo si nama držal špuro. hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem mahal?

Ne bi vedel :P, se je glih tvoj kolega pripeljal z Z1000, jaz žal nism bil na motorju, ampak se vaju videl iz avta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hrušci? :D

;)

oja, tebe pa zmeri srečam :P

predn sm na hrušco pršla, sj ne lih zgubla ma neki makedam sm najdla u bukovju hehe :P

Na Ridah. Če sm prav videl je bil nek sivo-črn in rdeč kombinezon... si sedela za srednjo mizo

jaja bo držalu, drugič pa kr pocuki za rokav :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vedel :P, se je glih tvoj kolega pripeljal z Z1000, jaz žal nism bil na motorju, ampak se vaju videl iz avta.

Sej mam jst Z-ja ... aja ce si bil v avtu nisem mahal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

straža in miha videna včeri zvečer v ufotu na pivuuuuu :D:photo: kej ušesa bolela, haa ? heheh ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer sta bla en par pr men v piceriji na pici itak( V Kisovcu-Naš Hram)...sm si pa med tem časom dovolil ogledati motorja Yamaha MT-01 .... Morm pohvalt da Akrapoviči zadaj res naredijo fenomenalen zadek in zvok. Me pa res zanima kolk taka zadeva potegne, kr 1600 kubiku in 150 navora more pa res hudiča na pol pretrgat... Lep motor....če slučajno tole bereta.

Jaz nisem eden izmed teh dveh parov.............

Jst ga vozim.........1670ccm je.............prestavljat ni potrebno velik,ker dela navor svoje.....

Hitrost pri meni največ 180.........več ga nisem tišu,ker je naked,... naj bi šel do 220........l.p.

Popravljeno . Popravil SHREDDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem eden izmed teh dveh parov.............

Jst ga vozim.........1670ccm je.............prestavljat ni potrebno velik,ker dela navor svoje.....

Hitrost pri meni največ 180.........več ga nisem tišu,ker je naked,... naj bi šel do 220........l.p.

Nobl motor morm rečt .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 14h viden streetfighter (lep motorček :worship:) na križišču Metelkove in Masarykove. Se kdo prepozna :hmm:?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek, videna Yamaha R-125 na Aškrčevi, na žalost po dežju, in danes videna r6, z Akrapovičem :rolleyes: , parkirana pred AMZS-jem na Leskoškovi. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v kopru, okoli 13h ob morju parkirana srebrna Futura, MB registracija... kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHREDDER jst prepoznam sam mojo k za mano sedi, sebe pa bol švoh vidm :-)

Ja mi2 sma bla.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek, videna Yamaha R-125 na Aškrčevi, na žalost po dežju?

To sm bil jst, sm šol od servisa

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!