Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ja zdej ste pa kar vsi bili....................No pa povejte lokacijo in dan?????? ? Pa da vidim..........

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en kup celskih motoristov na pumpi v Kostanjevici na Krki.. :) ste šli iz kočevja ane ??? aaa,fauš ;)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še enga ki ga za roge drži................. Samo zvok mašine pa dober prede..........

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 11. ure si tankal v Selnici od Dravi (opazil iz avta), par minut kasneje si pridivjal, prehitel dva vozila čez polno črto v ovinek... upam da si še živ.

Rdeč hrupen cestak, šofer v rdečem kombinezonu, za kaj drugega je bilo znatno prehitro, zdelo se mi je celo da je neregistrirano (dirkalnik)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo prepozna.............. l.p....

Hehe lahk ti še kako svojo fotko gor prlimam da boš verjel da sma bla mi2. Slikal si pa z avta za nama, pred OMV črpalko ( pred City Centram v Celju,šla sma pa v ComShop po nosilec za Garmina, bilo je pa to v petek, ura hmm okol 18?) . Če bi naju pozorno spremljal bi opazil moj podpis na tanku motorja Drolc B.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe lahk ti še kako svojo fotko gor prlimam da boš verjel da sma bla mi2. Slikal si pa z avta za nama, pred OMV črpalko ( pred City Centram v Celju,šla sma pa v ComShop po nosilec za Garmina, bilo je pa to v petek, ura hmm okol 18?) . Če bi naju pozorno spremljal bi opazil moj podpis na tanku motorja Drolc B.

Lejga šmenta pa si res ti............

He he kako je svet majhen..............Zdaj ti pa verjamem.............. ajde....L.P.............

Da veš tisti dan si mi lušte naredu..............................

Tlele maš še za motor nosilc.............. http://cgi.ebay.com/Motor-Bicycle-Handlebar-MOUNT-Garmin-GPS-NUVI-i2-i3-i5-/140404894993?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item20b0c8ad11

http://cgi.ebay.com/IG-B05-GA-NHWC-Motorcycle-Mount-Power-Garmin-Nuvi_W0QQitemZ230364740876QQcategoryZ73353QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m8QQ_trkparmsZalgo%3DMW%26its%3DC%26itu%3DUCC%26otn%3D20%26ps%3D63%26clkid%3D8675659386281652042

za avto.................. http://cgi.ebay.com/Garmin-Nuvi-275-200-205-255-250-Mount-Bracket-Cradle_W0QQitemZ360196873607QQcategoryZ73353QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m8QQ_trkparmsZalgo%3DMW%26its%3DC%26itu%3DUCC%26otn%3D20%26ps%3D63%26clkid%3D8675650405502612295

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Celju na križišču pri cestnem podjetju ob 12:40 se kdo prepozna ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ga kr sam naredu, je blo veliko hitreje in ceneje, pa še tam je kokr sm sam htel :naughty:

Dober si spedenu ni kej................Boljš slikce videt ko pa sam brat kdo je kje bil.......ajde.................Bomo vidl,kdaj te spet v objektiv ujamem ....he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 15.00 videna rdeča Yamaha FZ6 ali FZ1, blizu Litijske ceste. Sem te že parkrat videl, pa me zanima če si gor.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufffff danes srecanih ogromno motoristov, seveda pri vaskih :)

Malo kasneje pa tudi kar nekaj motoristov na jezerskem, posebej se spomnim voznika srebrne future in voznico rdece r6 ( pozabil imena ), srecali smo se na benzi na jezerskem, oziroma sem jaz lih takrat ko sta prisla speljal, oblecen pa sem bil v rdecega dezjaka :) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns pa zopet pouna cesta, med drugimu tut cestak, relacija hotedršca-kalce v spremstvu :P tebe pa namorm nkol falit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns pa zopet pouna cesta, med drugimu tut cestak, relacija hotedršca-kalce v spremstvu :P tebe pa namorm nkol falit :)

Res nevem kako to da sm ti tolk u uč padu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne skozi Borovnico picil mimo mene nekdo na necem kawasaki zelene barve, brez celade, brez rokavic, v kratkih rokavih wallbash.gif.

Se kdo prepozna (upam da ne)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... na jezerskem, posebej se spomnim voznika srebrne future in voznico rdece r6 ( pozabil imena ), srecali smo se na benzi na jezerskem, oziroma sem jaz lih takrat ko sta prisla speljal, oblecen pa sem bil v rdecega dezjaka :) !

Hola,

to sta bla zihr jvalant in Hitra Perut ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A2S CELJE...............vOJNIK................

Za rit sem se vam prlimu......................l.p...............

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

gandi včeraj okoli pete popoldne na OMV pumpi v Idriji ;)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

gandi včeraj okoli pete popoldne na OMV pumpi v Idriji ;)

js sm tud tebe nekje vidu :? ... pa se ne spomnim več :cry: ... a si biu ti ... rumenkota sem pa vidu ... 2x ... mahu sm mu... pa balance nism spustu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res nevem kako to da sm ti tolk u uč padu :D

p anj š kdu rječe d obleka ne nrdi človeka :naughty: jaja barva dela svoje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tud tebe nekje vidu :? ... pa se ne spomnim več :cry: ... a si biu ti ... rumenkota sem pa vidu ... 2x ... mahu sm mu... pa balance nism spustu :P

Hola mojster,

ti si me vidu?? o pišuka!! jst te pa prvič nisem nikjer vidu, pa sva bla s Tarumenim ne samo na ridah, celo v tvoj rojstni kraj sva šla (Wikiburgerštajn :P )

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufffff danes srecanih ogromno motoristov, seveda pri vaskih smile.gif

Malo kasneje pa tudi kar nekaj motoristov na jezerskem, posebej se spomnim voznika srebrne future in voznico rdece r6 ( pozabil imena ), srecali smo se na benzi na jezerskem, oziroma sem jaz lih takrat ko sta prisla speljal, oblecen pa sem bil v rdecega dezjaka smile.gif !

Hola,

to sta bla zihr jvalant in Hitra Perut trance_44_wink5.gif

Točno tako, jaz in Janez sva šla mal Brumčita ulaufat. BTW, po dveh mesecih vožnje samo po pisti je bilo LLS (lagani LS by Suzuki) po cesti prav grozljivo doživetje. Vse opleta levo desno po luknjah, avti se vozijo po mojem pasu, hočejo povozit Janeza, k je vozu spredi, pesek itd... Bom prav rabla en čas, da se navadim nazaj unsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tud tebe nekje vidu :? ... pa se ne spomnim več :cry: ... a si biu ti ... rumenkota sem pa vidu ... 2x ... mahu sm mu... pa balance nism spustu :P

Hola mojster,

ti si me vidu?? o pišuka!! jst te pa prvič nisem nikjer vidu, pa sva bla s Tarumenim ne samo na ridah, celo v tvoj rojstni kraj sva šla (Wikiburgerštajn :P )

Pri Razdrtem ;)

p anj š kdu rječe d obleka ne nrdi človeka :naughty: jaja barva dela svoje :P

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!