Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

včeraj dve mrgi na črni multistradi od vaških zavila na AC proti celju... mashina a si se ti slučajno na motor spravil ??? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

gandi včeraj okoli pete popoldne na OMV pumpi v Idriji ;)

Itak, sm vas vidu k ste v Kalcah zavil proti Godoviču in se je samo še pokadil za vami...  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes čez Bavarski dvor v LJ ob 10:35 suzuki bandit proti hotelu Slon, pet minut kasneje pa proti Gospodarskemu razstavišču modra R1 04-06. Ob 14:30 pa po Masarykovi Honda Africa twin, Hvala, ker si me spustil predse :worship:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri junak z Kawasakijem, se je pa peljal po mokri cesti skozi velike Lašče ob 15.45??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pa hujš ko radarji iz kangooja :whistle:

HUJ Big Brother...............še mal pa bom km začel pisat spodaj trenutno imajo vsi čisto nulo..................................

l.p.

pardon čisto spodnji ima 7km

Popravljeno . Popravil SHREDDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HUJ Big Brother...............še mal pa bom km začel pisat spodaj trenutno imajo vsi čisto nulo..................................

l.p.

pardon čisto spodnji ima 7km

To je pa zelo dobra ideja,stari jst bom tud začeu mal fotkat iz avta,če bo sevede cajt.Doskrat kej zanimivga vidim,pa preden potegnem svoj telefon je že mem.

Tole s slikami je zelo dobra ideja ampak njena pomanjkljivost je pa ta,da lahko to počneš samo iz avta.Treba si bo umislt kakšen način slikanja za na motor pol bo šele zanimivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa zelo dobra ideja,stari jst bom tud začeu mal fotkat iz avta,če bo sevede cajt.Doskrat kej zanimivga vidim,pa preden potegnem svoj telefon je že mem.

Tole s slikami je zelo dobra ideja ampak njena pomanjkljivost je pa ta,da lahko to počneš samo iz avta.Treba si bo umislt kakšen način slikanja za na motor pol bo šele zanimivo :)

Drugač mam pa tu in tam kamero na motorju ..pol pa sam zajamem sliko tko da sploh ni neka umetnost ............Dostikrat jih je preveč,da bi vse gor deval...........

Tu pa tam pa ja...l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ga našga paparacija :-) mene je že enkrat ujel v objektiv :trance_27_notworthy:

He he 1 proti nič za mene .............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na koncu viča, par minut pred 14.00, kdo drug kot maus :yes:

tut js tebe vidu, k si poknu mim mene s kolesom :P ... diujak :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut js tebe vidu, k si poknu mim mene s kolesom :P ... diujak :whistle:

.. jst nc kriv, ona pred menoj je tko divjala :boobies:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STRAŽA v kmšjuuu.. GOTOVOOOOOOOOOOOOOOO :D ajejej.. motoristi, motoristi.. sami norci :D hahah :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sem res srečal ene par na poti v kamniško bistrico in nazaj....najbolj mi je padel v oči rdeč MZ 250 ... pa mogoče daneb ??? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enga oldtimer HDja so na kable užigal tlele v Posavju. Aja pa kdo se po Sevnici fura z CB500 four?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 17h sem videl v tunelu na avtocesti iz smeri Šentvida proti Kopru nekega športnega majstra na belem sportnjaku in oblečenega v bel kombinezon.Fural sem za tabo,ko sva prišla iz tunela si ga pošteno nažgal.Stari,dobri pospeški. :) Kšn od tle?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STRAŽA v kmšjuuu.. GOTOVOOOOOOOOOOOOOOO :D ajejej.. motoristi, motoristi.. sami norci :D hahah :boobies:

ammmmmm jst u kmšju??? hahahah si nespomnm mau mau spomina zbrisanga :surrender: haha hudo je blo :worship:

ponovimo čimprej :alko: :alko: :alko: :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus . . . . . viden učeraj . . . . . . okol 17-te na viču . . . . . ups . . . . sm hotu rečt . . . .pozer!!!! :naughty: :whistle:

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus . . . . . viden učeraj . . . . . . okol 17-te na viču . . . . . ups . . . . sm hotu rečt . . . .pozer!!!! :naughty: :whistle:

Kje si biu pa ti :? ... sm se lepo počas pelju, ane ane :P

sm pa včeraj vidu White Arrow in Greeny Mambota :yea2: ... pa seveda rumengacestaka ;) .. ostalih pa nism poznau :fredy:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si biu pa ti :? ... sm se lepo počas pelju, ane ane :P

sm pa včeraj vidu White Arrow in Greeny Mambota :yea2: ... pa seveda rumengacestaka ;) .. ostalih pa nism poznau :fredy:

Jz sm tud tebe vidu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!