Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes nekaj po 15. uri se je na fazerju s CE registracijo nekdo peljal zelo turistično, v kratkih rokavih, brez rokavic, v kavbojkah, s športnimi supergami na relaciji Celje - Žalec (v Žalcu zavil na bencinsko)...

Se kdo prepozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rock si se ti danes morda peljal čez Kranj ? Ker sem nekoga z ravno tako R1 vidu, ko mu je neka mama zabremzala pred nosom :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje... dans je bla pa mal konfuzna situacija, ne?

Trije cestaki lepo pikali v smeri LJ->Vrhnika, v desnem ovinku z neprednostno cesto na levi tovornjak, za njem pa še osebni avto(jaz sopotnik) zavijala levo (na pas za zavijanje levo), vi pa prehitevat :nono: ...

mal mi je s sovozniškega zica v avtu zgledalo na tesno, pa vseen ste vsi spelal slalom mimo in srečno naprej...

sej bi bil mal jezn, pa nimam za kej, ker ni bilo x-fajlov in bližnjih srečanj.

Se kdo prepozna?

po pameti pa po cesti še naprej... sezona je še dolga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PunK in gizmOkak malo ven iz Postojne ?????? :grim :yea2:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PunK in gizmOkak malo ven iz Postojne ?????? :grim  :yea2:

...ja pa tud na Ridah....sej ne da bi se ustavla,..NEEEE....onedva naprej kt da nas ni tm... :fight2: ............... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja pa tud na Ridah....sej ne da bi se ustavla,..NEEEE....onedva naprej kt da nas ni tm... :fight2: ............... :D  :D

Era sindrom :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka na črni Kawi Z650 v rdečečrnem kombinezonu, zeleni čeladi in KR registracijo, ki je vozila v soboto od Šempetra pa čez Tuhinjsko dolino do Kranja za mano (FZ6 z NM registracijo), naj se oglasi, če je na motosvetu. Ziher se me spomniš danes z Marije Reke, ko sem lovil motor v ovinku, kjer si imela postanek. Sem malo preveč :eek: naokol in malo premalo na cesto.

lp

Popravljeno . Popravil Barth
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka na črni Kawi Z650 v rdečečrnem kombinezonu, zeleni čeladi in KR registracijo, ki je vozila v soboto od Šempetra pa čez Tuhinjsko dolino do Kranja za mano (FZ6 z NM registracijo), naj se oglasi, če je na motosvetu.  Ziher se me spomniš danes z Marije Reke, ko sem lovil motor v ovinku, kjer si imela postanek. Sem malo preveč  :eek:  naokol in malo premalo na cesto.

lp

Kawa je Z750, predvidevam ;)

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka na črni Kawi Z650 v rdečečrnem kombinezonu, zeleni čeladi in KR registracijo, ki je vozila v soboto od Šempetra pa čez Tuhinjsko dolino do Kranja za mano (FZ6 z NM registracijo), naj se oglasi, če je na motosvetu.  Ziher se me spomniš danes z Marije Reke, ko sem lovil motor v ovinku, kjer si imela postanek. Sem malo preveč  :eek:  naokol in malo premalo na cesto.

lp

Mislim da slisi na ime Era...

... ce se ne motim... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym,pred Žalcem,ob cca.15,45?

Kaj pa bratski pozdrav ?

saj čez sl.bistrico se je tudi zgleda peljal z drsečko kuplongo ! :angry:

no, če me občutek ni varal je glava malce klonknila ! al pa je bla lih luknja na cesti ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym,pred Žalcem,ob cca.15,45?

Kaj pa bratski pozdrav ?

fuck, nekaj sem glih gruntal med vožnjo in šele pol, k sm vidu konjski rep na motorju, skontal, da je mrbit ot Keky III... pa sem bil že predaleč naprej :(

:afro1: :OK: :slap: :yea1: :yea2: :worship:

Sori :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj čez sl.bistrico se je tudi zgleda peljal z drsečko kuplongo !  :angry:

no, če me občutek ni varal je glava malce klonknila ! al pa je bla lih luknja na cesti !  :P

hmmm ? A kake 2 uri prej? Ja v kerem grmu si pa ti ždel??? jaz sem bil z DePihljačem pri Hofu na kafeji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep ! na cesti v kontra smeri, mislim da nekje med prvimi semafori če priletiš iz mb strani ! se mi je itak mudilo naprej ! :D

saj vem da si v pozitivnem strahu da je Hoč ( ista jakna = dobra jakna ) odtrepetal naprej ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej si biu ti gizmo učera neki okol sedme zvečer tam pr braniku? :afro1:

jp, kanarina sm pa tudi prepoznau :OK: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!