Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Heh. Kekec III dobr ve da to nisem jaz :)

Ampak ti je pa full podoben,a ne ?!

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keki... A ti drugac ocala nosis? Ce ne, potem bi lahko malo razmisljal v to smer.

Da,draga....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons 14.45 mimo Brnika belo rdeca R1... rock ? (jest proti kranju ti pa v drugo smer)

ucer enkrat popoldne... rumeno, srebrna.. cbr 600f ? celjska reg. kdo od tu ? sem te ujel na semaforju pa sm te prav lepo pozdravil :>> kdo od tu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečam preveč motoristov čez dan da bi si vse zapomnu pa tle vprašu, sm pa vidu Hirabbit-a v Materiji pri vulkanizerju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečam preveč motoristov čez dan da bi si vse zapomnu pa tle vprašu, sm pa vidu Hirabbit-a v Materiji pri vulkanizerju :OK:

oh :yea1:

jst sem pa dosti $$ pustil stricu za gumo :cry:

btw: nisem siguren ker ne poznam, ampak je mogoče Dave (sej se tako napiše ne? - tisti s triumphom?) sedel na ridah nad "the ovinkom" pod drevesom ?? :?

Popravljeno . Popravil hirabbit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons 14.45 mimo Brnika belo rdeca R1... rock ?  (jest proti kranju ti pa v drugo smer)

ucer enkrat popoldne... rumeno, srebrna.. cbr 600f ? celjska reg. kdo od tu ? sem te ujel na semaforju pa sm te prav lepo pozdravil :>>  kdo od tu ?

Ne jest sigurno ne, ker imam sedaj plavo, mene ni tezko prepoznat ker imam od yamahe kombinezon isto plave barve in z veliki pise yamaha :D

Tistega ki si videl je bil vrjetno moj sosed, ki je kupil mojo prejsno rdeco R1 in se je vceraj peljal iz lj, ker sva bila na kavi...NIma kombinezona-cordure???ce je bil pol je to on.

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob cca. sedmih zvečer, ko sem se vračal s tlake, so moje oči pred občino, nasproti Evrope, uzrle črnega Z-ja z rdečimi felnami. precej dobro zadeva zgledala v tej barvni kombinaciji.

aja to se je dogajalo v Ptuju.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw: nisem siguren ker ne poznam, ampak je mogoče Dave (sej se tako napiše ne? - tisti s triumphom?) sedel na ridah nad "the ovinkom" pod drevesom ??  :?

Sem ja. Imas BMWja? Si ga kr konkretno nagnu. Navzdol bolj kot navzgor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jest sigurno ne, ker imam sedaj plavo, mene ni tezko prepoznat ker imam od yamahe kombinezon isto plave barve in  z veliki pise yamaha :D

Tistega ki si videl je bil vrjetno moj sosed, ki je kupil mojo prejsno rdeco R1 in se je vceraj peljal iz lj, ker sva bila na kavi...NIma kombinezona-cordure???ce je bil pol je to on.

LP;Rock

hehe pol si bil pa vcerej na kranski noci:> kombinezon mij u oci padu..poleg motorja lol pa enga si meu zravn s malim stirikolesnikm :> aj pa bejbo na motorju ce se ne motim ;>

ps.: ne, ne zasledujem te :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh  :yea1:

jst sem pa dosti $$ pustil stricu za gumo  :cry:

Ej a si ti vedu kaj je hotu stric povedat ko je reku da je vseeno kaka guma je? Krneki, in da on ma 6 let staro na 3 leta starmu motorju? Sm mu reku da kaj nej dam pol od krosa gor al kaj, pa je neki zmajavu z glavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj na zasavski cesti rdeca er5 gor pa gospodicna z ful dolgo mocno blond kito skor do riti :OK:

uhh kaksn lustn pogled a jo kdo pozna ker mislim da je iz mojga konca sam nism cist zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a si ti vedu kaj je hotu stric povedat ko je reku da je vseeno kaka guma je? Krneki, in da on ma 6 let staro na 3 leta starmu motorju? Sm mu reku da kaj nej dam pol od krosa gor al kaj, pa je neki zmajavu z glavo...

Mah jst se s 6 let staro gumo nebi glih vozu, tudi če zgleda dobra...rajši odšteješ $ in si brez skrbi.

Sem ja. Imas BMWja? Si ga kr konkretno nagnu. Navzdol bolj kot navzgor.

Ma to zgleda tako, ker cilindri ven štrlijo :P drugače pa mi tisti ovinki na ridah sploh niso všeč...še posebno za dol ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to zgleda tako, ker cilindri ven štrlijo  :P  drugače pa mi tisti ovinki na ridah sploh niso všeč...še posebno za dol ne

Meni je dolj po ridah tudi zoprno :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne iz postonjske OMV do Ljubljane skupaj z 3- mi yamahami in eno CBR

Kdo od tukaj ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natovorjen LC4 Adventure ob 20.11 v Dutovljah peljal proti Gorici, takoj za Ovinkom srečal natovorjen LC4 Adventure in mu pohupal. Na drugem sem bil jaz, si bil na prvem Ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pozno popoldnce (cca.19.00) srečal novega zelenega "kwaka 6", pa R6 modro, pa mislim da CBR 600, rudeče barve....v okolici Vidma ob Ščavnici ???

Smo se pozdravil....jaz bil Hondi Fireblade :rolleyes: :whistle:

Predvidevam, da so bili "Prekmurci" :grim :yea1: ALi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 18.00 je en gorenjski motosvetovec na modri TDM-ki slalomiral v traffic jamu na koncu jesenišče AC :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bna si bil včeraj na Mariji reki okrog 18.45 :hmm:

tako je bil sem gor prvič .pa ne zadnjič mi je vseč ta marija reka :OK:

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četrtek zvečer,lokacija križišče pri konzorciju,jst in kolega(yamaha dragstar 1100 in automatic) ona črn motor mislm da je bil kawl al pa kej podobnga,punca je bla bl drobna z očali in simpatičnim nasmeškom. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!