Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

en tamau s krosko danes okoli poldne v Domžalah - po pločniku , direkt v križišče čez rdečo, po levemu pasu mimo avtov, valjda v trenerki pri minus 5 in za nameček vse mimo policije. hell yeah : D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en tamau s krosko danes okoli poldne v Domžalah - po pločniku , direkt v križišče čez rdečo, po levemu pasu mimo avtov, valjda v trenerki pri minus 5 in za nameček vse mimo policije. hell yeah : D

Saj ne bo dolgo, če bo take počenjal :evilgrin:. Se bo izločil tako ali pa tako :surrender:. Ostali bomo pa izpadli norci in barabe :angry:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče sem jaz čuden ampak me zanima kater talent je bil v soboto na šmartinki na zeleni ninji???

sej ne vem al da ti rečem da se ti je zmešal al svaka čast ker maš jajca da se peleš po takem vremenu?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem srečala enega motorista (če je bil slovenec ali ne, ne vem, ker sem se peljala v nasprotni smeri) na avtocesti od trojan proti ljubljani. iz smeri štajerske do trojan je bila cesta sama drsalnica s kopico snega na cestišču, medtem ko je ravno takrat prišel na "samo" mokro podlago.

eni pa res ne morejo brez :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka jim čast, ki šibajo po snegu. v takem se jim gotovo ni treba bati kresalkinih inkasantov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka jim čast, ki šibajo po snegu. v takem se jim gotovo ni treba bati kresalkinih inkasantov.

Se hecas?? Se vedno, ko sem se vozil po sranju od vremena, so me ustavli. Sam da so vidli kater idiot se v takem fura...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera budala dons proti mejnem prehodu Ljubelj z Ducatijem 1098?? :surrender: sm že mislu da sm spet nasekan :alko: :blink:

Sm letu hitr u garažo pogledat, moj je še notri :lol: eni se pa ne dajo, hehe :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v domzalah na petrolu eden na z1000 !!!

Če je bil črn Kaosvaki :P, potem je bil zelo verjetno Daniel18 :grim.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene pa ni noben vidu, razen NejcGSa in Rdevega vrageca in wixa :D ?

jes sem te vidu pa to kr 3x pa sem šel še 4x nazaj pogledat pa pol še 2x obrnu pa mem pelu pa 7x očala spucu tolk de sem te dons tolkrat vidu de me ornk skrbi kako bom zaspal brez nočne more !!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bil črn Kaosvaki :P, potem je bil zelo verjetno Daniel18 :grim.

LP Robert

Jp crn je bil, pa crno rumeno jakno je mu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp crn je bil, pa crno rumeno jakno je mu !

Ja, Daniel je bil :grim.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en na XT Yamahi mimo Žal okoli 14:00 učer :notworthy: :notworthy:

.bo kr Andrej ....avtoelektričar iz AC KONDOR,,na letališki.....xt mu je delovni stroj za v službo ...ima pa še en kup novejših ter starejših motorjev doma...tud za Bistro --renovira....skratka človek ki obvlada......ni motosekretovc...B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 11.30 en na avtocesti z črnim naked-om je mem letu kokr da je suho. Jah eni še ne obupajo. Sam je pa dobr, da se voz po takmu mrazu pa dežju. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 11.30 en na avtocesti z črnim naked-om je mem letu kokr da je suho. Jah eni še ne obupajo. Sam je pa dobr, da se voz po takmu mrazu pa dežju. :worship:

Daniel18

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej v Petrinjah, pol na pumpi na Kozini, in ko sm prš u Postojno, sta bla že parkirana na omv na titovi. dva bmwja 800, sumim de je en Rdeči Vragec. v Petrinjah je za njima pelala tud zelena deauvile

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dons me ni pa nuben vidu :cry:

pa naredu 30 km po LJ ... skor skoz po zadnji :P

Pomoje da sem te na Šmartinki,glih en tak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje da sem te na Šmartinki,glih en tak?

če je bil v kubojkah ... pol sm biu js... tm okol 14 ure, sem se tudi po Šmartinski pelju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je bil v kubojkah ... pol sm biu js... tm okol 14 ure, sem se tudi po Šmartinski pelju :P

Se pa v Malibuju še zdaj govori o tebi;-) :worship:

Sem pa enga srečal na Črnem Kalu...faaaaak je užival jaz pa v avtu:-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!