Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

nejcgs viden ob 16h18' 37'' na prevojah .... ko se človk z avtom umakne čisto desno do robnika pa noben motorist ne gre prehitevat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer ena srebrna Futura pred kliničnim centrom parkirana, dans ena v pogonu v MB. Dr Jakob, a se ti okol furaš, k za Jvalanta vem da ni bil :P ?

Včeraj ne, sem pa mel parkirano Futuro pred KCjem v cetrtek, v petek pa sem bil v MB, ja. Mogoce si samo dan zgresila. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pred Divačo sta bla 2 mopeda( za enga sm sigurn da je goldwing ;) ) sta pičla v smeri Senožeče v totalni megli, kdo od tu?

okol 15:30 :)

Popravljeno . Popravil Robyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ne, sem pa mel parkirano Futuro pred KCjem v cetrtek, v petek pa sem bil v MB, ja. Mogoce si samo dan zgresila. :D

Za KC bi še lahk kj datum zamenjala, amapk za MB sm pa zihr, da je blo včer. zadela 1 od 2. ni tolk švoh. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu včer se ns je pa kr neki nabralu na ridah... slikce še pridejo, drgč pa pred planino mausiii po dougm cajti viden, pa ritka za njim... ne tok mahat da mi z motorčka ne padeš :P sicer pa lpo hehe...

na ridah pa jurko, rossi, ninjarider, suzuki s sopotnico, pa še ena nepoznana ritka.

no mim jih je pa kr neki pičil, dante, drugič se loh ustaviš, prou tko cofi in ostali :)

lpo vs je blo videt po dougem času :004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejcgs viden ob 16h18' 37'' na prevojah .... ko se človk z avtom umakne čisto desno do robnika pa noben motorist ne gre prehitevat :D

sej pravim, da spadam med počasne voznike, ki upa prehiteti avto le ko je spredaj 10km frej ceste :)))

pa še omejitve hitrosti se držim kot pijanec plota :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravim, da spadam med počasne voznike, ki upa prehiteti avto le ko je spredaj 10km frej ceste :)))

pa še omejitve hitrosti se držim kot pijanec plota :whistle:

a tisti pred tabo je bil pa gladiac?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjle v dobu nekdo na coperju ( harli pomoje ) in za njem nekdo na srebrnem gs-su !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjle v dobu nekdo na coperju ( harli pomoje ) in za njem nekdo na srebrnem gs-su !

tud jst sm ju vidu sta bla parkirana zravn lidla v domžalah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob dveh nasproti omv crpalke na viru ena skupinca, sem se mimo peljal :) potem proti bledu nekaj motoristov, okoli bleda in nazaj :) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medvode-Ljubljana-Ride-LJ-Medvode po tretji popoldan. Presenečen kolk motoristev na cesti, sem kar nehal štet. Skor vsi lepo odzdravl.

Je pa pasal telih par kilometrov, da je blo res vesele pod čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na poti Prevalje - MB - Prevalje nisem videl skoraj nobenega motorista. Videl samo ene 2 v MB in potem nazaj grede okrog 16h štiri goldwinge v selnici na petrolu parkirane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na poti Prevalje - MB - Prevalje nisem videl skoraj nobenega motorista. Videl samo ene 2 v MB in potem nazaj grede okrog 16h štiri goldwinge v selnici na petrolu parkirane.

to pa zato, ker so se vsi vozili po našem koncu. Med Postojno in Kozino srečal najmanj 50 motoristov. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zato, ker so se vsi vozili po našem koncu. Med Postojno in Kozino srečal najmanj 50 motoristov. lp

Kaj pa te je kaj takega tam spodaj, da se vsi tam vozijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu včer se ns je pa kr neki nabralu na ridah... slikce še pridejo, drgč pa pred planino mausiii po dougm cajti viden, pa ritka za njim... ne tok mahat da mi z motorčka ne padeš :P sicer pa lpo hehe...

na ridah pa jurko, rossi, ninjarider, suzuki s sopotnico, pa še ena nepoznana ritka.

no mim jih je pa kr neki pičil, dante, drugič se loh ustaviš, prou tko cofi in ostali :)

lpo vs je blo videt po dougem času :004

Brez panike, sej veš da ne morem bit pri miru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa te je kaj takega tam spodaj, da se vsi tam vozijo?

Najverjetneje lepo sončno vreme in suhe lepe ceste. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je blo pri nas tudi danes :D

pol pa ne vem, kaj je vzrok. Mogoče pa je kriva smučarija po belih strminah, ki jih pri nas ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj viden :

-Krško

-Ćrn kawasaki Z (najbrž letnik 2008-2010)

-kavbojke + ćrna jakna + črno-rumena čelada.

Kdo od tle? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 15h v slo. konjicah videl enega BMWjčka in potem okoli 15:30 še en parček na nevem čem malo pred mislinjo :D Mi je prav žal da sem moral delat v takem lepem vremenu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 11:30, mogoče malo pred poldnevom viden zelen Kaoswaki pri zavijanju s Šubičeve na Slovensko proti pošti v Ljubljani. Se kdo prepozna? :D

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo danes okoli poldneva slucajno videl mene in Samota na istem motorju? Aaaa? Tega legendarnega dogodka pa nihce ne vidi in ne ovekoveci, kajneda? Banda!!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!