Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ej zdej pa vem kera je bila tista deklca z crno CBF ki je pozdravla v soboto v centru Litije medtem ko je cakala na semaforju.

Midva pa fino na kavici zraven pa crna suzi

Aja pa se ogromn drugih se vas je mem peljal helou tu ju tu

aaaaaaaaaa :kva2: sta bila prav luštna :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto pri Vrhniki na poti na morje nekdo z modrim mopijem skoraj roko izpahnil ob pozdravljanju. Kdo od tu?

S plavo Suzo enkrat po 16h sem bil jaz, sem se peljal proti Postojni in enkrat sem res konkretno stegnil roko. Če je ura prava, potem sem bil mogoče res jaz :D :hmm:

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, a si se ti danes (ponedeljek) peljal malo pred 17h po opekarski, mimo Torza?

Sva s Tinchi sedela v pizzeriji pa te videla (ali pa tudi ne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto pri Vrhniki na poti na morje nekdo z modrim mopijem skoraj roko izpahnil ob pozdravljanju. Kdo od tu?

Horjo jaz sem bil.

Me res roka še dans boli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca 19h dva KTMa na rakitni, oranžen in.. emm.. rumen?  :hmm:

KTM in HUSQARNA :OK: .

Ja sva bla s prijateljem na kavi!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo se je dans peljal iz M.Sobote proti Martjancem, srecala pri Baranji, bil na cestnem, jaz enduro, cca ob 11.00 h :?

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, a si se ti danes (ponedeljek) peljal malo pred 17h po opekarski, mimo Torza?

Sva s Tinchi sedela v pizzeriji pa te videla (ali pa tudi ne).

Ja. Drugič motor pusti bolj ob cesti, da ga lahko opazim in vama pomaham.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postojna,črpalka-ena punca z cbr 125 na poti proti morju in en tip z eno plavo nisemdobropogledalkajjeblo iz celja. un oranžen :rolleyes: ki se je z vama pogovarjal sem jaz. lep pozdrav obema!

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldan v naselju Preserje iz smeri Rakitna, modra XX-a, na Rakitni par ne neki enuri in na Brezovici nekdo na črni CBF 600 S vozil za mano do Paviljona???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes si mi s srebrnim nakedom pridno sledil od Ilirske (kjer smo skupaj tankali), skozi Knežak, Pivko, Postojno, ride, Logatec do Vrhnike, kjer sem ti pobegnil na semaforju :P

Sledil si pa črni cbr 900rr ljubljanske registracije s sopotnico ki je imela na ramenih rdeče-siv ruzak :D

Si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, BC (brez pike) je bil gor.

a si ti na vrhu stal ko sem se pripeljal?

ne vem kaj sem imel v glavi takrat, ampak sem se šele čez pol ure spomnil, da bi tisto lahko bil ti... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marija Reka, včeraj, Ovinek (Spomenik, Stopnišče, kakorkoli), cela marija ljudi.

Ali si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ustavt pa nihče ni upal, ker so bli škifi tam, kaj??? svaka čast dedu brez kape in brez identitete bil je faca, nč težil, se je dal lepo ment z njim... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

a ustavt pa nihče ni upal, ker so bli škifi tam, kaj??? svaka čast dedu brez kape in brez identitete bil je faca, nč težil, se je dal lepo ment z njim... :)

:topic: o čem je tekla debata in ali je tekla kri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!