Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ti trije so skoraj zagotovo iz velikih lašč, vendar se mi zdi da ne sodelujejo na forumu.

pa možn k smo pršli do lašč sta ša fazer pa r6 spet nazaj kawlna pa ni blo več:) se je vrjetn kr doma ustavu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohhhh ce vas vse nastejem, bom celo stran napovnu........ Najbolj se spomnim motoristke danes malo naprej od mekinj, stala je v eni stranski seti, govorila po telefonu, imela je daljse crne lase, motor pa..hmmm yamaha, mislim da 125 :) Ce si tukaj, kolega je bil zelo navdusen ko te je videl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohhhh ce vas vse nastejem, bom celo stran napovnu........ Najbolj se spomnim motoristke danes malo naprej od mekinj, stala je v eni stranski seti, govorila po telefonu, imela je daljse crne lase, motor pa..hmmm yamaha, mislim da 125 :) Ce si tukaj, kolega je bil zelo navdusen ko te je videl :)

Haha! Hvala ;)

lp

Popravljeno . Popravil Maja91
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl v Velenju ob 16 pri VSS na parklplacu rdeče-črno R6 gor pa je bil en z nolanko in probiker kombiju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:...kdo je dons na Topniški cesti-nasproti Stožice centra po tleh metau motor z belim top-case kufrom,,,,,nism vidu dobr --sem bil prehitr....mogoče kakšna endura....:? ...ajajja...a ni škoda motorja,,,,:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans od škofje loke z Jawo vozu za Aprilijo men se zdi RS (skratka 2 taktna), jst zavil proti LJ ti pa šel naprej. Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja jst! veš da sm še odpru to temo, pa že napisov če si bil mogoče ti, sam ker nism še nikol jawe vidu, pa nism bil prepričan, sm zbrisov pol :) hehe tist drug tovornjak nism upov prehitet, sm ti mal gužvo delov? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja jst! veš da sm še odpru to temo, pa že napisov če si bil mogoče ti, sam ker nism še nikol jawe vidu, pa nism bil prepričan, sm zbrisov pol :) hehe tist drug tovornjak nism upov prehitet, sm ti mal gužvo delov? :)

Nisi nisi, bolš mal počakat kot pa v škarje. Naju je pa dobr zaprašu tist tapru tovrnjak haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducati(mogoče 999) prvo voiden na zaloški pol na šmartinski potem pa še na bavarcu. Si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čist je zaprašu ja :D hehe če boš še kej v škofji loki napiši zs pa dam za kavo, da spoznam mal motosvetovce

Sej grem dostkrat čez Škofjo Loko, ti bom pisu enkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred 16h po Zaloški v Ljubljani, mimo porodnišnice Tiger proti Mostam. Se je kdo od tu peljal z njim? :hmm:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:...kdo je dons na Topniški cesti-nasproti Stožice centra po tleh metau motor z belim top-case kufrom,,,,,nism vidu dobr --sem bil prehitr....mogoče kakšna endura....:? ...ajajja...a ni škoda motorja,,,,:huh:

[/qu

ja kaj ljudje vse mečejo, mi bi to še vozil :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob pri pesniškem krožnem ob pol 4ih en ktm mislim da je bil sm in pa yamaha r1 oranžno črna. Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob pri pesniškem krožnem ob pol 4ih en ktm mislim da je bil sm in pa yamaha r1 oranžno črna. Kdo od tukaj?

Yo!...smo se vidli.Sem piču domu, kr mi je že blo malo prevroče. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enga s pisanim GSom ;), ki je žgal mimo Vikija ob 12:30, potem pa še ftpja? pri Rižani.

lp

zelo verjetno nejcgs ... zdaj ima nove gume ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na IMOT-u v Munchnu skoraj viden :lol1: Bremzer. Sem pa videl avtobus s katerim se je z družbo pripeljal gor.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enga s pisanim GSom ;), ki je žgal mimo Vikija ob 12:30, potem pa še ftpja? pri Rižani.

lp

ja jaz sem se včeraj nekaj potikal okoli Vikija. je bilo lepo vreme in krasna fura

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 9.00 viden motorist na metalic rdeči Yamaha Fazer FZ6 in sicer na koncu Tezna, kjer se zoža proti Miklavžu.

A kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!