Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dans vidu enga junaka neki po 9h ko zavija na OMV Emo v Celu,od daleč nisem glih vidu,neka endura transalp ali podobno, emblem od kluba na hrbtu.....zuni pa še kr -7. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva bučmana, en na Aprilii, drug na Guzziju... na poti iz Celja v Maribor in potem nazaj... Ali si bil ti :D ?

Ne, bil sem to JAZ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva bučmana, en na Aprilii, drug na Guzziju... na poti iz Celja v Maribor in potem nazaj... Ali si bil ti :D ?

Ne, bil sem to JAZ!

sem vaju videl.. ko sta se peljala proti celju :D slučajno pogledam skozi okno in 2 motorja :P in seveda kdo drug ima to aprilio ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes opažen srebrn sv650s pred strojno fakulteto, s čist novimi roadsmartkami :OK:

Če si iz tuki, bi blo super če poveš kako so kej te gume, ker bom jz tud mogu menat :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes opažen srebrn sv650s pred strojno fakulteto, s čist novimi roadsmartkami :OK:

Če si iz tuki, bi blo super če poveš kako so kej te gume, ker bom jz tud mogu menat :book:

To bo pa moja srebrna raketa :naughty:

Gume so vsaj meni super. To je že moj tretji komplet roadsmartk, Zdržijo enih 10000km, bi še več a mi zadnjo pobere po sredini, ker se veliko vozim po avtocesti. Oprijem je dober, tudi čez zalivke in bele črte ostane motor miren,držijo do roba brez problema pa tudi v mokrem super oprijem.Zdaj imajo akcijo da ti ob nakupu kompleta povrnejo 50€, tako da me je komplet z montažo prišel 190€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, bom tud jaz vzel roadsmartke, spomlad ko bo bolj toplo se pa kej vidva pred faksom pa kšno na hitr rečeva :D (sm svojga sv-ja pred kratkim kupu, pa me use zanima.. :blush:

Popravljeno . Popravil Sharko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm črna Aprilia RS 250 videna malo naprej od Križank. Neki ne razumem imaš cestaka pol pa uno scooter piece of shit jet čelado na glavi. Kje je fora?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Miklavžu (pri Bell centru) ob 16.50 videna Yamaha FZ6 rdeče barve (zadaj kovček) .... kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mavričen Gs in ena Futura sta se danes vrtela po primorski, mogoče kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mavričen Gs in ena Futura sta se danes vrtela po primorski, mogoče kdo od tukaj?

Nah. Ni mozno ... :rolleyes: Smo pa vidli eno MASSmaho k se je drla tam okoli Stanjela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mavričen Gs in ena Futura sta se danes vrtela po primorski, mogoče kdo od tukaj?

sem šel dol pogledat, če se okoli vozi kaka čoperistka P :D

drugače pa lepa furca in dobra družba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nah. Ni mozno ... :rolleyes: Smo pa vidli eno MASSmaho k se je drla tam okoli Stanjela...

jaz sem pa videl eno MASSmaho ki je počivala na ridah, lastnik pa dremal na sončku na klopci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa videl eno MASSmaho ki je počivala na ridah, lastnik pa dremal na sončku na klopci :D

Ni dremal. SPAL JE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pida, podabu. En mudel na Yamahi FZ 6 N rdece barve od Kalc do rid. Si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni dremal. SPAL JE!

Ni spal, sam mal je dremal...če je pa na sončku tako lepo. Fajn družba, lep izlet....ko se dnevi podaljšajo ponovimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 15h viden belo-moder Suzuki GSX-r v Slovenj Gradcu v križišču pri vlkem Merkatorju potem pa še 15:40 ena srebrna Honda CBR 1100 XX (Blackbird) v Prevaljah v krožnem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en ducati črn 1098S na rudniku, na križišču za avtocesto...Kasnej okol 16:00 pa zelena ninja starejše oblike en model pred 03, z belo shark čelado skozi tunel... anybody? :P

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes cela gužva na cesti...malo pred 12 videl rdečega BMWja v velenju. Ga je sekal proti arji vasi. Potem srečal 2 endurota v Kapli v smeri proti Šentrupertu. Sta stala glih na "delovnem" semaforu ko popravljajo most. Sem za njima stal in občudoval probikerjeva rumena jopiča in flourescentno rumeno nolanko na glavi dekline :D Potem pa sem še enega nekje okoli 13te ure videl v Velenju. Nisem niti gledal kaj za en motor bil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!