Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

da, BC (brez pike) je bil gor.

a si ti na vrhu stal ko sem se pripeljal?

ne vem kaj sem imel v glavi takrat, ampak sem se šele čez pol ure spomnil, da bi tisto lahko bil ti... :blush:

Ja sem bil na vrhu. Ful si se mi zdel znan, pa me je tista čelada malo zmedla, pa sem kar šel. Pa drugič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri na Jurčkovi (od Leclerca) mal čez sedmo zvečer ena punca na modrem 125 2T sportaku. Kera od tukaj?

Tadej

Lol, morda sm biu jest-dolga čupa in stuff, sm pa biu u črnih kavbojkah in črno rdeče beli usnjeni jakni, črne rokavice in črna mat čelada, motor pa NSRka

:D :D

Sam je blo v torek :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sredo 10.8. smer zadar - rijeka ( jadranska magistrala) naju je prehitel siv kle kr registracije in potem midva njega s srebrno tdm,mogoče kdo od tukaj .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) Danes zjutraj ob 8h na južni obvoznici (Med izvozoma Lj-center in Lj-Zahod) par na modri r1 mislim da celjske registracije.. jima v tem vremenu nisem bil nič fovš, na suhem v svoji piksni .)

motosvetovca? :hmm:

2.) Včeraj ob 14.30 na vilharjevi narobe parkirana rdeča 5ka KR registracije.. si bila ti? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek 11.8. pred gostiščem pri Ahacu v Stopčah (med Šentjurjem in Šmarjem) moder Triumph Speed Triple mariborske registracije :wub: :wub: .

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva velika ASA, danes na tromostovju. Oba z repsolkami, v usnjenem kombinezonu in brez čelad. :slap: Ok večjih pozerjev še nisem vidu. Če je bila situacija zgolj slučajna se opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Era v okolici sodražice okoli 14.30? Pa horjo na isti relaciji nekaj minut zatem? :hmm:

edit: Aja.. pa Ghost seveda na ridah :yea2:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bumbara, danes v Senožetih.

Lahka bi me pozdravla nazaj :angry2:

ejjjjj :004 :004 :004 pa sej sem te....sam nism ravn mahala na veliko....

sorry.... :004 se oddložim s kavico... :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.8. pred Vojnikom ca. 19.30, kolega z rdečo Xtejko660.

Pa v šentjurju ob ca. 21.00 pred semaforjem par na modrem Kawasakiju ZX-10R, ki sem jima poskušal pomagat glede poti. Sta motosvetovca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer ob osmih na Hotavljah ob prostoru za prireditev, dekle na črni enduri Lj registracije, črna čelada z Motosvet nalepko? Se katera prepozna?

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nekaj čez 13. uro na avstrijski strani Pavličevega sedla pri počivališču rdeč fazer (star) z MB registracijo... on in ona...

Na desni strani motorja nalepka motosvet...

Se kdo prepozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!