Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

včeraj ob 19.30 videna nina sredi ovinka po kolenu zavijala na tivolsko :yea1: , pa še podravla je :worship:

Popravljeno . Popravil mig72
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa s tabo SKY? A že maš motor? Se na čveku nič več ne oglasiš madona! Da ne bom offtopic: Vsak dan okoli 10:00 vidim v Črnučah nekoga na Yamahi TDM. Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zopet se je sezona začela za našega motorista po imenu "LEPI" :D

čelada na komolcu in gas čez BTC mal se kazat...

ja ja... LEPI proteinček mašira vsak dan čez našo štacuno gor pa dol :SS

tepla bi ga k norca...

sva bla z ERikom pridna... sva na Kalu srečala andro82, m147 pa še kdo bi se najdu pa ne vem nicka :(

suzuki me je pa v Postojni polupčkal ;):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja... LEPI proteinček mašira vsak dan čez našo štacuno gor pa dol :SS

tepla bi ga k norca...

sva bla z ERikom pridna... sva na Kalu srečala andro82, m147 pa še kdo bi se najdu pa ne vem nicka :(

suzuki me je pa v Postojni polupčkal ;):P

:yes: pa še Dami34 in Mansons, ostalih pa ni na forumu...mater smo bli lačni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo čez 10.00 v Kamniku na OMW-ju kdo od tukaj? Potem isto malo čez 10.00 v Mengšu pred Tuše kup motoristov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumeni cestak in druščina.....,videni malo pred Dolenjo Trebušo....cca 16.20!

ps(Bjonda na biciklu in jst tam skrit na desni strani hehe):naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr jakob v krtini, cakal na zeleno luc, pa ne da bi se na kafetku ustavu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti čop, ki je kukal izpod čelade, je bil tvoj, tati? Včeraj okoli pol sedmih skozi Medvode v družbi še dveh :naughty:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr jakob v krtini, cakal na zeleno luc, pa ne da bi se na kafetku ustavu :(

KIKS, KIKS, KIKS!!! :xx: :xx:

Oprosti, sorry, sorry, sorry, mea culpa, posipam se s pepelom... :xx: :xx:

V MISLIH SM MEL SAM UNE SUPER OVINKE OD MORAVC DO RIMSKIH TOPLIC. :notworthy: :boobies::OK::010:wub::yea2::yea1: :naughty:

Se enkrat; sorry, sorry, oprosti, :xx: :xx:

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: pa še Dami34 in Mansons, ostalih pa ni na forumu...mater smo bli lačni :P

Jp, lepo je videti mladino kako ga žge.........js sm moji diversion skoraj dušo spulu...pa ni važno, Nina prehitro si šla mimo, če bi vsakega mal polupčakala bi se že spoznali trance_25_naughty.gif. Sicer pa vikend odličen za furanje, v soboto videl "ne morš verjamit" Mausa na OMV, DR. jakob in kolega ampak se jima je ful mudilo naprej, družbo na izletu so nama delali Pajkica, Osa in M147, v Poreču pa ni bilo neke gneče. Seveda pa pri vračanju domov ne moreš mimo Vikija, kjer smo opazovali lokalno mladino (beri Kala, pa še nekdo), kako pili ovinke...

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ijoo koliko vas je blo včeraj na cesti, od lani se vas je nabralo toliko bikerjev, sem mislil na trenutke, da je imela bakterija mlade, ste se razmnožili :D...

od žalca naprej smo se furali za enim tipsonom na rdeči CBR1000, srečali na rakitni dva ki sta sedela v senčki in gledala, našo vožnjo :P

Popoldne ob 17.00 smer turjak, me je prehitela RSV factory z Mivw izpuhi (bil sem v avtu :P)

Videnih toliko, da moji možgani ne premorejo toliko memorija da bi vse naštel :P

--------------------------------------------------------------------------------

Danes pa spet srečal blond deklino na črnem ER-6n na rudniku, od pijave gorice dalje fural za V-stromom, ki si se ustavil potem na Turjaku..

Kdor se prepozna, toliko slabš za njega, ker bo naslednjič dal za kafe!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečali na rakitni dva ki sta sedela v senčki in gledala, našo vožnjo :P

lp

Ja ne mormo ga skos gor pa dol nažigat, je treba tut mal počit :P:D

Ps. Drgač se tm pri klopci ni prepovedan ustavt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, lepo je videti mladino kako ga žge.........js sm moji diversion skoraj dušo spulu...pa ni važno, Nina prehitro si šla mimo, če bi vsakega mal polupčakala bi se že spoznali :naughty:. Sicer pa vikend odličen za furanje, v soboto videl "ne morš verjamit" Mausa na OMV, DR. jakob in kolega ampak se jima je ful mudilo naprej, družbo na izletu so nama delali Pajkica, Osa in M147, v Poreču pa ni bilo neke gneče. Seveda pa pri vračanju domov ne moreš mimo Vikija, kjer smo opazovali lokalno mladino (beri Kala, pa še nekdo), kako pili ovinke...

ok... vas bom drugič poslinla :P :naughty:

v soboto viden Štuhi pri kupici v Lendavi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andro82 s sopotnico in še dva; rdeča R1 in CBR600 na Logotu okrog šestih, ste šibal prot Jezerskem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andro82 s sopotnico in še dva; rdeča R1 in CBR600 na Logotu okrog šestih, ste šibal prot Jezerskem.

Ja, smo vas vidl, pa si glih neki razlagala k sm ti hotu pomahat :P Smo šli že proti domu, ampak smo šli čez Preddvor...smo bl kofetkal učerej .)

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne pol ure nazaj pr kemofarmaciji cesta na brdo nasprot hoferja dva motorista en z mislm d f1150GS nevem al črn z rumenim črtam al rumen s črnim črtam unsure.gif pa en z modro aprilio pegaso starejšo mal vadla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videno kar nekaj motoristov od 16h naprej :yes: , ko so se peljali iz ljubljanske smeri proti zahodu :yea1: . Izgleda, da ste se šele odpravljali na lepše, ko sem se jaz že vračal :grim .

OB 19:30 pa je bi viden NejcGS, ko se je peljal mimo Koloseja v BTC.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani motorist, motor rdeče barve, celjska registracija, prišel iz Bohinja na Bled okrog 10, potem si šel zamenjat hlače va OMV v Lescah!! Bil si še z enim motoristom z belim motorjem.

Ko boš drugič peljal skozi mesto polno turistov, poskušaj razumeti, zakaj je omejitev hitrosti na 50/h .

Mimo istrabenzove vike za jezerom si peljal s hitrostjo s tromestno številko, pripeljal na vrh do odcepa za Ribno, tam te je izsilil taksist.

Preden se jeziš nanj, pomisli, da v takih razmerah niti izkušeni taksisti ne pričakujejo rakete na cesti. Ko si zabremzal na prvo kolo še dobro, da te ni odtorpediralo preko taksistove haube.

Ne bom ti rekel, da ti je prav, ker ni res. Ampak vseeno...

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani motorist, motor rdeče barve, celjska registracija, prišel iz Bohinja na Bled okrog 10, potem si šel zamenjat hlače va OMV v Lescah!! Bil si še z enim motoristom z belim motorjem.

Ko boš drugič peljal skozi mesto polno turistov, poskušaj razumeti, zakaj je omejitev hitrosti na 50/h .

Mimo istrabenzove vike za jezerom si peljal s hitrostjo s tromestno številko, pripeljal na vrh do odcepa za Ribno, tam te je izsilil taksist.

Preden se jeziš nanj, pomisli, da v takih razmerah niti izkušeni taksisti ne pričakujejo rakete na cesti. Ko si zabremzal na prvo kolo še dobro, da te ni odtorpediralo preko taksistove haube.

Ne bom ti rekel, da ti je prav, ker ni res. Ampak vseeno...

lp

bv

Jaz sem tisti, ki te je obvozil, ko sta se s taksistom gledala...

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....OB 19:30 pa je bi viden NejcGS, ko se je peljal mimo Koloseja v BTC.

LP Robert

sem bil, ja, sem moral mal cilindre preluftat, ker je že slab zrak v mašini :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 14.58 na Šmartinski cesti v LJ, nasproti cityparka, na semaforju viden suzuki gsx 750, modro bele barve, malo starejsi letnik, tipson v kavbojkah in poloverju, z manjsim nahrbtnikom..Tablice so bile Celjske..:)

Ob 15.00, po obvoznici pred izvozom za rondo Tomačevo, viden rdeč Ducati..cestak..Tipson v poloverju, in kavbojkah..Vsaj 200km/h..:)

In pa za menoj ob 15.05, po AC LJ-Domžale, črn čoper, tam nekje 250cc..

Se je kdo prepoznal??:):)

LP,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!