Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes ob 14.58 na Šmartinski cesti v LJ, nasproti cityparka, na semaforju viden suzuki gsx 750, modro bele barve, malo starejsi letnik, tipson v kavbojkah in poloverju, z manjsim nahrbtnikom..Tablice so bile Celjske..:)

Ob 15.00, po obvoznici pred izvozom za rondo Tomačevo, viden rdeč Ducati..cestak..Tipson v poloverju, in kavbojkah..Vsaj 200km/h..:)

In pa za menoj ob 15.05, po AC LJ-Domžale, črn čoper, tam nekje 250cc..

Se je kdo prepoznal??:):)

LP,S.

Sicer mal off,a si ti tudi na opel forumu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da..:)

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nes okoli 20.45 viden trebor na kajuhovi, zavijal desno na letališko, po vsej verjetnosti si šel k vaškim, sam mi lahko pa razložiš, po kateri poti???? tvoja stalnica?? okol rit v varžet? :P

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nes okoli 20.45 viden trebor na kajuhovi, zavijal desno na letališko, po vsej verjetnosti si šel k vaškim, sam mi lahko pa razložiš, po kateri poti???? tvoja stalnica?? okol rit v varžet? :P

lp,mz

Pravilno razmišljaš :yes: . Sreda je dan za pijačo pri vaških :beer1: . Ker nimam vinjete je treba ubrati druge poti s čimveč ovinki :yea1: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil službeno pri TC motoshopu pol urice, kjer so imeli otvoritev sezone, varno voznjo, predstavitve..Videl veeelikoo lepih motorjev, in pa se posebej motoristk:) Kot najlepsega sem izbral belo hondo cb 1000r..:):):) res lepota od motorja..:):) Vazno da sem dobil par majic, obeske za kljuce in pascek za okoli vratu Akrapovicc..:010

LP,S.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil službeno pri TC motoshopu pol urice, kjer so imeli otvoritev sezone, varno voznjo, predstavitve..Videl veeelikoo lepih motorjev, in pa se posebej motoristk:) Kot najlepsega sem izbral belo hondo cb 1000r..:):):) res lepota od motorja..:):) Vazno da sem dobil par majic, obeske za kljuce in pascek za okoli vratu Akrapovicc..:010

LP,S.:OK:

A "tazlatega" pa nisi videl na tleh???

post-15567-0-85134700-1302987305_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne žal ko so bile tele predstavitve sem moral že leteti naprej na teren..:):angry:

Lp,S.:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si slikal? Ne vidim dobro, k se full blešči trance_38_surprise.gif.

Zobata zverina tebe se tut ne da zgrešiti :naughty: Maus ima hudo konkurenco :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dant3, mogoče delaš v UKCju ?! Ker večkrat vidim tvojo zverino uspredi parkirano ?!

Popravljeno . Popravil MiniMedo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videna kar lepa druščina na cesti;

Dant3 s svojo,

pa Thumper, ki je gnal svojega tomosa proti domu,

pa Nina Bina s spremljevalcem (a si ga peljala po tistih zavitih in strmih uličicah, tam doli na primorskem?)

pa Maus (ki me je sredi ovinka zaslepil)

in kar lepo število novih 1600 GT(L) - ov :-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer vse iz avta, ampak recimo da useeno šteje...danes v Lokvah na Krasu viden meni najljubši motor, Ducati Hypermotard. Svaka čast!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POSTOJna kofe itak ;)

thumper z enmu mladmu ;)

nejgs

baykerca v rižani

nejc, z mojmu spremljevalcem sva se mela čist lepo po običajni poti :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi iz avta videl Mausa ko se je odpravljal iz OMVja v Postojni, madona sem se skoraj v bankino zaletel ker me je tako zaslepilo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff .. toliko kot sem jih videl včeraj že dolgo ne ...pozdravil vse odzdravili 99% .. pokramljal v kozini , nina s spremstvom ( nina hvala za kofe - ko šmirgla maus-a če je zaspal ) , nejcgs nas je tudi ujel nazaj grede na omv.. v logatcu po dolgem času srečal irenčko :D ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joni46, malo pred peto zavijal z mostu proti obvoznici v Kamniku :)

Jop, voznost mopeda sm podaljsal za eno leto :)........ Drugic mi neki v celado vrz :)

Malo po peti v centru domzal, nekdo na tdm rumene barve :) !"!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons en proti Ljubelju: Črna desetka 2010 model, fluoristenčna čelada. Mimo petrola umirjeno, sam pol naprej nwm če je šlo tako počas :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 7.40 v MBju na križišču Ptujske/Tržaške ... bela Honda GoldW.

Zavijala v smeri LJ ... katera od tukaj morda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 motorja včeraj v Metliki, motorista sedela pod drevesom, bela Berik kombinezona!

En je bil Suzuki SV ( bel ), drug pa nevem...možno da kšn Suzuki GSR.

Pa dons en KTM 690 Duke okrog poldneva ( mau čez ) tudi v Metliki, MB registracija. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!