Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Viden bil Dragothic s svojim rumenim Kawasakijem :), pa zdraven še kolega na oranžni Varaderci, pla videna ko sta štartala iz Slamce(kafič) v kočevju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rasici ? na dolenjskem, jp sem se peljal cez sam preje okoli enih :) Dons sm bil rumen !

danes videnih ogromno ( kocevska reka, kocevje, dvor, zuzemberk..... Najbolj mi je v spomin padel motorist na novejsi r6 v besnici :) !

Popravljeno . Popravil JONI 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okrog 13h, sm vozu za enim BMW-jem (neki potovalnega RT 1150?) proti Bohinju... si kr lep tempo pelov :OK:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rasici ? na dolenjskem, jp sem se peljal cez sam preje okoli enih :) Dons sm bil rumen !

danes videnih ogromno ( kocevska reka, kocevje, dvor, zuzemberk..... Najbolj mi je v spomin padel motorist na novejsi r6 v besnici :) !

Ne ne sm mislu slaščičarni rašica v zg. črnučah. Je imel en podoben motor kot ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans stali (cca 5) pred križiščem (par metrov) za Trbovlje od Litije ob pol 2.

v kero smer ste potem šli ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je v Bohinju kot v mravljišču...

lp

vb

Dons okrog 13h, sm vozu za enim BMW-jem (neki potovalnega RT 1150?) proti Bohinju... si kr lep tempo pelov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceri v Bohinju.... mal pred dezjem je prav lepo zacingljajo mi mene :D ena rdeca 748 :) ah.. beauty :D

mislm da ste bli skupej 748, rdeca r1, crna ninja 10ka, r6 nova... vec se pa ne spomnem :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, srečal helenco46 pred slamco v kočevju, brez čelade, zdej te bom lažje spoznal naslednjič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, iz Šmartnega pri Litiji pa do Mirne peči, ogromnoooo motoristov. Pozdrav vsem, ki mi jih ni uspelo pozdraviti na poti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceri v Bohinju.... mal pred dezjem je prav lepo zacingljajo mi mene :D ena rdeca 748 :) ah.. beauty :D

mislm da ste bli skupej 748, rdeca r1, crna ninja 10ka, r6 nova... vec se pa ne spomnem :)

Jp... Andro82 z druščino in moja malenkost s 748. :whistle:

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceri v Bohinju.... mal pred dezjem je prav lepo zacingljajo mi mene :D ena rdeca 748 :) ah.. beauty :D

mislm da ste bli skupej 748, rdeca r1, crna ninja 10ka, r6 nova... vec se pa ne spomnem :)

:grim kje smo se pa srečal, da nism opazu tko lepga motorja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto..V okolici Slovenske bistrice dvakrat po dva z KTM duke obakrat eden črn eden oranžen-z enima pa smo se dvakrat srečali.V Poljčanah dva dukatija 1098 in supermoto.Pa pa v HOČAH v križišču dva poizkušala kater bolj potegne ali GSR ali monster-mimogrede,če sprobavaš pospeške je potrebno desno roko obrnit :) No pa še neki vas je bilo...

Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne okrog 10 viden rumen Kawasaki er6 na relaciji Golica -Lawamund, v družbi vinsko rdečega potovalca....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp... Andro82 z druščino in moja malenkost s 748. :whistle:

lepa lepa :))

:grim kje smo se pa srečal, da nism opazu tko lepga motorja :OK:

nisem bil z motorjem :) imava pa res najlepse :D

v oci so mi padli tud dva stirikolesnika, pa en smc, vsi ktmi. kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no videl včeraj 3 zajce na hard endurah.. pa še po zadnji so se vozli :notworthy:

post-16508-0-86099000-1303754014_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17 ure en na črni hondi, črbo-bel kombinezon ter ista čelada. Skupaj sva se vozila od Krškega do Celja (oziroma sem se jaz zraven tebe tongue.gif). Model honde od zadej nisem mogel prepoznat...

Kdo od tuki?

Pa še v celju videna črno-rdeča aprilia RS 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Mirni peč videno ogromn motoristou najbol je pa v oči padu pisan GS od nejcGS-a če se ne motm rolleyes.gif

pa videno tud neki motosvetoucou v kočevju pred big starom coffee.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, srečal helenco46 pred slamco v kočevju, brez čelade, zdej te bom lažje spoznal naslednjič :D

a spet.... dej drugč imaš da se mi predstauš!!!!!!!!!!! to ni ferrrr :) a pred bigstarjem?? al kšno slamco?? :D kje pa si biu ti??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 15 ure iz Celja proti Šentjurju sem se vozil za KTM-om (adventure) z kufrom in tablico slovenija na njem.Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je blo velik motoristov pozdravil skoraj vse :) najbol sm si pa zapomnil ene punce na črni yamahi fazer, stali smo skupaj na križišču proti centru LJ ona in njen prijatelj motorist isto z črno yamaho fazer pa sta pol zavila na avtocesto... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes popoldne Cartman in Brubi46 na ridah - pa ne s Hondo ampak s Suzukijem :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v brezovici srecal prebacevko in se enga motorista na monstru ( pozabil ime :( ), potem na jezeru ista druscina, nazaj grede pa v brezovici blond motoristko na nsr 125 ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!