Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Jpjp to sm biu jst na ninji :yea1: sm šou glih dam pa me je dž ujeu nakonc :glare: un pred mano je biu pa mt 1 po moje ne v-max. Nerealn zvok, k ga je stisnu nis nč slišu zadi :eek:

jaja sem na hitro pogledal pa se mi je samo tisti znakec na tanku zasvetlil pa sem pomislil da je v-max, drugače imaš prav je bil MT1 :D ja zvok je bolan res :D

si bil pa kr nestrpen (te čisto razumem, dež pa to pa čimpreje domov) ;)

LP ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sm hotu pridt domov še predn mi kombi premoč čist skoz une lukne whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus ,dons sem te pa tut jest srečou na Vrhniki ,pa še potrobu in pomahou sem ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus ,dons sem te pa tut jest srečou na Vrhniki ,pa še potrobu in pomahou sem ti :)

Maus je bil dons poularen. Swa skupi vozila od bežigrajske gimnazije do dolgega mosta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus ,dons sem te pa tut jest srečou na Vrhniki ,pa še potrobu in pomahou sem ti :)

Nism te vidu ne slišu :cry:

Maus je bil dons poularen. Swa skupi vozila od bežigrajske gimnazije do dolgega mosta.

Sm mislu, da te bo un pr delavskem domu nabol na haubo .. js sm mu jebu vse po spisku, sj itak ni nč slišu... v čisto rdečo grejo tam zelo pogosto :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videna budala/seljačina na neki endurci zelene barve med Starim gradom in Krškim. Vijugal po cesti, prehiteval v škarjice, mahal z nogo po zraku, seveda brez čelade.

Vsaka rit pride na svoj sekret, prej ali slej. Taki itak delajo samo slab image vseh ostalim motoristom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl kup motorjev v Kozini na Omvju, v oči mi je padel Ducati 916 bele barve (!!) :kva2:

Popravljeno . Popravil lajbn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na jezerskem Superduke in Honda Hornet (mož pa žena najbrž?) se mi je zdel da sem že nekje videl vajino sliko na motosvetu zato sem pomahal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons prot Ljubelju en z R1 2009 bele barve... ker zvok :wub: sm mislu da gre rossi z bivšmu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...en zelen Z1000 pa GO tablica, sva se skupaj vozila od kalc pa skoraj do postojne.

Zlata Hornetka 2007-> voznica ženska. Sva bila skupaj parkirana v postojni na OMV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte sploh začetniki,kot tudi tisti,ki mislite,da znate vozit malo bolj pazit,ko pozdravljate nasproti vozeče motorje...

Pozdravit gre čisto lepo tudi z dolgo lučjo,hupo ali rahlim dvigom le prsta na levi roki...Res nimam nobene želje komu pomagat nalagat mopi ali celo kaj hujšega le zato,ker me je pozdravil oziroma odzdravil!

Danes sta se mi dva taka pripeljala nasproti.Rdeča cbr je kar lepo zaplesala proti bankini...Drugemu pa streslo konkretno balanco...

Dečki in deklice dajte se zavedat,da če se vozite že itak najhitreje kar zmorete ne morete še pol nas druge pozdravljat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcGS ... najprej v Novi vasi v skupini, mislim da ste šli na drink na Bloško jezero, nato pa še na poti proti Cerknici.

Sem bil z biciklom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcGS ... najprej v Novi vasi v skupini, mislim da ste šli na drink na Bloško jezero, nato pa še na poti proti Cerknici.

Sem bil z biciklom :)

ja, nas je basbas malce popeljal naokoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcGS ... najprej v Novi vasi v skupini, mislim da ste šli na drink na Bloško jezero, nato pa še na poti proti Cerknici.

Sem bil z biciklom :)

Off topic

Kje je pa bloško jezero?

Tisti del mi je skoraj najlepši v slo, pa ne vem kje ma jezero :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism te vidu ne slišu :cry:

Sm mislu, da te bo un pr delavskem domu nabol na haubo .. js sm mu jebu vse po spisku, sj itak ni nč slišu... v čisto rdečo grejo tam zelo pogosto :angry:

Telefonirou si pred oštarijo na Vrhniki,pa sem ti trobu pa mahou :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva z Bino Bano videla prebacevko v Naklem pri Kranju... pa ni odzdravila... dolžna nama je kavo :P

opaaaaaa spregledala :D a to na poti proti Jesenicam ali potema nazaj proti Kranju? Kdaj gremo na kavo?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes si se za nami peljel na enduro (?) motorju od maribora do vojnika, tam smo mi počakali na postaji, potem pa si pri arclinu zavil proti šentjurju (morda te je tisti naš na cbr-ki dohitel, mi2 sva šla proti celju). imel si fluroscentno oranžno "glavo". kdo od tu?

potem pa sva se z enim gospodom, pri odcepu za avtocesto v celju, pogovarjala. bil je z belim 3-kolesnim skuterjem. kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne srečal rumenega cestaka v vasi Topolc ob Ilirski Bistrici ;)

Kje ste se potepali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videl 2x 2 komada na cesti pod Sevniškim gradom. Prvo ob 16:15 sta dva dobesedno prigrmela mimo. Potem pa točno uro pozneje še dva malo bol "tiho" :D

Tega slikal ob 17:15 pod sevniškim gradom :D

20110508211447_DSC00076.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!