Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes sredi Žirov v priljubljnem ''Moto lokalu'' starejši par na MT01, par metrov naprej v drugem lokalupa rdeča Triumph Daytona.

anybody ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu velik motoristov na Jezerskm, sam se ne spomnm modelov. V spominu ta mi ostale samo 2 honde NSR, k sta se peljale navzdol. anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep.  :grim 

Tebe pa nisem videl - si kaj krilil z rokami?  :hmm:

Sm te prepozn zagledu... ti je pa slo nasproti nekej taksnega kot je na sliki v mojem profilu.. valda ne mores zgresit tako kricece rdece barve :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm te prepozn zagledu... ti je pa slo nasproti nekej taksnega kot je na sliki v mojem profilu.. valda ne mores zgresit tako kricece rdece barve  :grrr

eh stari jaz marsikaj lahko zgrešim :grim no drugič pa le na zadnjo pa trobi pa mahaj pa za vsak slučaj še kriči pod helmo. :OK: :lol: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na soški srečal veliko motoristov, v oči sta mi pa padla en GSX-F temno zelene barve in ena punca na črnem Z 750. Kdo od tu?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaax!!!!!!!!!!

Mal pred LJ, ti na naaaaaajleeeeeeepšeeeeeeeeeeem motorju sploh (GSX-R600), jest s tisto rdeče-viola NSRko, pol sm te lovu k sm mislu da greš skoz LJ da te na semaforju vprašam če si to ti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaax!!!!!!!!!!

Mal pred LJ, ti na naaaaaajleeeeeeepšeeeeeeeeeeem motorju sploh (GSX-R600), jest s tisto rdeče-viola NSRko, pol sm te lovu k sm mislu da greš skoz LJ da te na semaforju vprašam če si to ti!

:grim

Sej sm vedu da si ti, samo se mi je žal mudilo... :BUA:

Drugič se ustaviva pa bo...

Sicer sem pa po čopu sodeč najprej kako bejbo pričakoval :blush: ;)

PS: Samo je res lep ne? :naughty: :grrr

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej drugič greva na pijačo, pa mi daš malo GSX-a, bom šou domov ga pokazat-sej ni tko delč ene 80-90km :grim :whistle:

Meni krasi namizje GSX-R 750, ker sm najdu lepšo slikco kot od 600, sicer je pa razlika edino v barvi, še to minimalna!

Včasih mi je bla najlepša R1 2003 letnik, sam sm hitr spremenu mnenje ko sm vidu tega beasta :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones na stari cesti iz morja malo naprej od kozine 4 motoristi, prvi na BMWju, drugi nek oranžen motor (Triumph?), tretji nevem, četrti Honda Varadero XL1000V modre barve z registrsko iz Slovenj Gradca, ostali pa mislim da vsi iz Ljubljane. Ene 15 minut ste peljali za mano (Subaru Outback karavan, zelene barve) Kdo ste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Ehm včeraj okoli 16:30 kavarna v Kočevju, rdeča fazerka 600 s kovčkom, fant in punca....kdo od tukaj?

- še en kup motoristov,ki so se peljali mino...kdo od tukaj? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo si je danes dopoldne po štajerski avtocesti iz Avtoplusa (?) peljal domov novo bavarsko pridobitev s KP preizkušnjo? :OK: :OK: :OK: Srečne kilometre!!! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne okoli 17.30 - 18.00 na cesti Dvor - Kočevje trije motoristi, eden od njih malo bolj previden. Ta prva dva sta mislim da vozila Aprilio za tretjega ne vem.

Jaz sem vama sledil celo pot od Dvora do Kočevja (zlata Honda Varadero)

Mogoče kdo iz motosveta??

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxximum,danes mal čez enajst na celovški pljunek naprej od Macdonaldsa :?  :?

Nop :grrr

Takrat se je kamikaza lih "penla", da bom spet lahko pozer :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spilferderber, vceraj si se mim mene pelu. :D z avtom. js sm pa glih sraufu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spilferderber, vceraj si se mim mene pelu. :D z avtom. js sm pa glih sraufu. :)

:topic: vidim, da je Aprilia spet pri živih in glasnih! svaka čast!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne okoli 17.30 - 18.00 na cesti Dvor - Kočevje trije motoristi, eden od njih malo bolj previden. Ta prva dva sta mislim da vozila Aprilio za tretjega ne vem.

Jaz sem vama sledil celo pot od Dvora do Kočevja (zlata Honda Varadero)

Mogoče kdo iz motosveta??

LP

Leteči

Ravn ob tej uri smo šli včeraj mi s kolegi po tej cesti. Modra in plava R6, zadnji je bil pa na modri Fazerki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!