Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

trebor pred 5min v btc-ju?

Ja, sedaj je že malo več kot 5 minut, kar sem bil tam :yes: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na novem OMW-ju v Radovljici R6 modre barve 02. Pa na drugi strani na OMW-ju ob 19h, Ninja 02, s provido :surrender: jebeno, upam da te niso preveč ucuril.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj okoli osme ure v gužvi pri Bežigradu videl motoristko na nekem črnem starejšem motorju imela je rumeno čalado in na kufru nalepko Bikers. Z zadnjo tačko je podrgnila twingota, ko se je prebijala skozi gužvo :rolleyes:

Zadnjo tačko? Kako pa to zgleda? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl kr nekaj motoristov. Najbol pa sem si zapomnil enega ko me je na AC Ptuj-MB okoli 13:00 prehitel in je mel motosvet nalepko na konvčku na desni strani in pa en kup 50ccm prdulj med SG in mislinjo okoli 16:00 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 11h pod pred Blagovico pod AC na regionalki skupina 4 motorjev, en od njih srebrna Aprilia RST Futura. Sem mahal ko zmesan :D . Si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en zelena ninđa, letela iz domžal proti kamniku. mogoče nxyz? :D

Pa en l.p. enmu z bavarcem (GS ali GSA), ki mi je na ridah pripeljal nasproti po mojem pasu.

Drugič ti bom ušesa navil in ventilčke pobrav iz gum. Vozi po svojem pasu in prehitevaj ko vidiš da je frej. Butl.

Popravljeno . Popravil nejcgs
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en zelena ninđa, letela iz domžal proti kamniku. mogoče nxyz? :D

Jp, ful je letela :naughty:

Okrog devetih zjutraj nejcgs mimo vaških pičil :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, ful je letela :naughty:

Okrog devetih zjutraj nejcgs mimo vaških pičil :evilgrin:

ja pa je bil full važn nejc tud pogledu nas ni babe k smo se odpravlale na izlet!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog devetih zjutraj nejcgs mimo vaških pičil :evilgrin:

ja pa je bil full važn nejc tud pogledu nas ni babe k smo se odpravlale na izlet!!!!

no, no, no ..... saj sem vedel da ste imate motoristke danes svoj dan, res pa nisem

vedel da nekatere startate iz vaskih. Res sem se okoli 9 peljal mimo, sam sem

nekam hitel. Videl sem motorje nisem pa vedel da so to naše motoristke :boobies: - drugače

bi si vzel cajt in vas prišel pozdravit. Upam da ste se lepo imele. Dam naslednjič za :kava: , da

mal popravim tale današnji feler :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav tistim dvema, ko smo se včeraj popoldne trije čisto slučajno od malo pred Gorenjo vasjo skupaj furali do Žirov. Je lepo grmelo in fino letelo. Nove gume končno pobrane do roba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dvakrat viden nekdo z CB 600 F bela, jakno je imel belo črno in višje postave. Prvič je zavil na trzinsko pumpo v smeri Domžal, drugič sm ga pa videl ko je zavil iz trzinske proti zg. črnučam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Stari cerkvi na Celovški v Ljubljani ob 19:12 Mig72 proti Centru. Se mi je mudilo v knjižnico po knjigo za mulca, zato se nisem ustavil, da bi kakšno :kava: ali :beer1: spila.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav tistim dvema, ko smo se včeraj popoldne trije čisto slučajno od malo pred Gorenjo vasjo skupaj furali do Žirov. Je lepo grmelo in fino letelo. Nove gume končno pobrane do roba.

Ja,hvala... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,hvala... :whistle:

Tebe sem scat peljal nekje okoli Litije. :P Nakar si užaljeno odvil v naročje ljubljene.:pos:

Prav si naredil.:yea2:

Je bilo pa tudi tam nekaj luštnih insertov. Fino se je vozit vsake kvatre v družbi strojev, ki res potegnejo, ne pa samo ropotajo, potem pa pol ure gledaš kdaj se sekret mimo privali.

Popravljeno . Popravil X11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm mal težko za razložit... Punca je peljala med avtomobili ter avtobusom. Pol ji je pa prostora zmanjkalo, da bi šla še naprej. Tako, da je zmotala med dvem avtomobiloma, ki sta bila en za drugim. Ko je speljevala se je rahlo preveč približala sprednjemu avtu in glej jo tačko po avtu praskat... No nato je pot nadaljevala po skrajno levi strani desnega cestišča... :)

Ker vem, da to kar sem napisal nima ne repa in ne glave tako, da evoš skico kako naj bi vse skupaj izgledalo... :)

ti si se pa res potrudil :)..zdaj smo pa vsi dojeli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden fifty zdle proti Ljubelju pa še en z njemu ninja zx-10r zelen. :evilgrin: Wrrroooooooom :P skos v rdečih :rolleyes:

res je :DD ..js ga sicer mal sparam zarad zjeb sklopke, ampak bo :D kolega na ninji pa zdj redno trga proti ljubelju in nazaj :P haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si se pa res potrudil :)..zdaj smo pa vsi dojeli :)

:hooray: mission accomplished :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden nejcGS v domzalah, spet sm trobu, pisku mahu, cist do tosame, pa spet nc porajtu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe sem scat peljal nekje okoli Litije. :P Nakar si užaljeno odvil v naročje ljubljene.:pos:

Prav si naredil.:yea2:

Je bilo pa tudi tam nekaj luštnih insertov. Fino se je vozit vsake kvatre v družbi strojev, ki res potegnejo, ne pa samo ropotajo, potem pa pol ure gledaš kdaj se sekret mimo privali.

:kva1::kva2::kva1::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!