Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Tebe sem scat peljal nekje okoli Litije. :P Nakar si užaljeno odvil v naročje ljubljene.:pos:

Prav si naredil.:yea2:

Je bilo pa tudi tam nekaj luštnih insertov. Fino se je vozit vsake kvatre v družbi strojev, ki res potegnejo, ne pa samo ropotajo, potem pa pol ure gledaš kdaj se sekret mimo privali.

Nisi ti KAO nek varen in previden voznik?! :unsure: :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črn GSX-R k6/k7 z Akrapovičem...LJ registracija...danes iz Metlike proti NM ( okrog osmih zvečer, mogoče malo prej ). Mater si me prehitel, sm sam zijau! :D

Pa zvok :worship: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden nejcGS v domzalah, spet sm trobu, pisku mahu, cist do tosame, pa spet nc porajtu :)

si bom za naslednjic ocala in usesa spucal - bom pol mogoče videl in slišal.

Za vztrajnost si pa zdaj že zaslužiš :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 17h v Dolu pri Ljubljani viden Bladzo v nepopisni gneči kolesarjev. Kolona se je premikala tako počasi, da je moral motor riniti :slap: . Še dobro, da je bil s Hondo in ne z bavarcem. Revež se je kuhal v lastnem soku na soncu :krneki: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

Danes ob 17h v Dolu pri Ljubljani viden Bladzo v nepopisni gneči kolesarjev. Kolona se je premikala tako počasi, da je moral motor riniti :slap: . Še dobro, da je bil s Hondo in ne z bavarcem. Revež se je kuhal v lastnem soku na soncu :krneki: .

LP Robert

to sm pa vidu....tok jih je blo da sm 1 uro mogua cakat da sm lahko iz ulce prsu vn -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 18 ure okol 8 motoristov na vranskem v smeri celja, večina je pri žalcu zavila proti avtocesti, dva pa sta nadaljevala do celja, od tam pa neznano kam :hmm::D

Motosvetovci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 18 ure okol 8 motoristov na vranskem v smeri celja, večina je pri žalcu zavila proti avtocesti, dva pa sta nadaljevala do celja, od tam pa neznano kam :hmm::D

Motosvetovci?

To smo bili verjetno mi, ki smo bili danes na tečaju varne vožnje na CVV Vransko... Opis bi odgovarjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah 3 motoristi na vsaj svoji tdm-mki, eden za drugim... V domzalah mi je neka motoristka tako mahala , da sm skor z motorja padu... :)

Popravljeno . Popravil JONI 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns v Piranu SAmSamo. Ma ni bu Sam je meu boljšo polovico s sabo. trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vozil za enim zelenim KAwasakijem od Vrhnike do Brezovice, gor sta bila dva starejša človeka. Moški imel rumeno Arai ženska pa roza-belo čelado.

Popravljeno . Popravil Samorai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To smo bili verjetno mi, ki smo bili danes na tečaju varne vožnje na CVV Vransko... Opis bi odgovarjal.

Vas je blo na trenutke kr težko dohajat z mojimi 25kw :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v NM okoli 12ih videna skupina (cca. 10) motoristov iz Cikave proti Žabji vasi, jaz pa obratno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 7:10:00 mimo kino šiška po celovški moder suzuki SV se mi zdi da 650ccm3. Se je svetu kakor, da bi ga iz trgovine prpelu! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj proti večeru poblendala črna ninja iz Litije proti Zagorju (Spodnji Log, malo pred odcepom za Savo). Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred petimi minutami pomahana monika na dolenjski cesti...

še zdaj se mi pred očmi prikazuje njen dekolte... :)

kje točno je bla, da grem pogledat če je še tm slučajn

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred petimi minutami pomahana monika na dolenjski cesti...

še zdaj se mi pred očmi prikazuje njen dekolte... :)

jst sm pa mal dlje časa rabla da sm dojela kdo mi tko vneto maha.. :D

p.s.: si morš mislt kako sem oblečena ko je še bolj vroče??? :naughty: he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!