Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Se kdo prepopzna?

post-13666-0-87736800-1312739065_thumb.jpg

Seveda se prepoznamo :D

Skrajno desni, črna monster XTX

Muzka je pasala na semaforjih, skor zaplesu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videnih kar nekaj, Irencko (omw postojna) Brembo (viki), pa Keiko ene parkrat :-), .,...

u bo držal :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

danes okol petih 2 atvja na brnčičevi, en ktmov drug pa nevem ker, ustavila sta se na petrolu pred kriziscom za trzin in litijo...kdo od kle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hopa, pa vas mam, dns so popoldan žgali proti Vikiju : NejcGS, M147, pa še eden....zgleda, da je burger močno dišal....whistle.gif še dobro, da ste meli čas pozdraut...trance_27_notworthy.gif

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hopa, pa vas mam, dns so popoldan žgali proti Vikiju : NejcGS, M147, pa še eden....zgleda, da je burger močno dišal....whistle.gif še dobro, da ste meli čas pozdraut...trance_27_notworthy.gif

no ja, nisme se glih cijazili, žgali pa tudi ne (preveč) - M147 je držal tak fin umirjeni tempo ..... ja viki je dišal :-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zle 2 čist odfukana modela, usak s svojo Ninjo zx-10r, 2008, oba črne motorje & opremo! Mimo Petrola v Tržiču :OK: hud sound!!!

Dons spet!!!?? :D Zdej me pa že res zanima! Carja! Kwa je to pokal, sm mu radio kr ugasnen pol! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumeni si ti slučajno sedel v Kočevju na kafetu - ob cesti? Sem sicer vidla motor, ma spet prepozno registrirala :whistle: tam okrog 17h se mi zdi da je bilo.

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumeni si ti slučajno sedel v Kočevju na kafetu - ob cesti? Sem sicer vidla motor, ma spet prepozno registrirala :whistle: tam okrog 17h se mi zdi da je bilo.

Nop, nism biu jaz ;)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdelo da sem videl Thumperja na streli pri Grčarevcu?!?

BTW. Ne vem s kje si točno (Domžale?), koliko časa si porabil do Postojne (če si sploh bil ti in sploh šel tam) ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdelo da sem videl Thumperja na streli pri Grčarevcu?!?

BTW. Ne vem s kje si točno (Domžale?), koliko časa si porabil do Postojne (če si sploh bil ti in sploh šel tam) ?

lp

A to misliš z APN4? Jaz sem enega videl z APN4 v Postojni je ravno prišel na OMV ko sem se odpravljal naprej.

Popravljeno . Popravil alen1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Senožečah danes nejcgs. Si bil ti?

ja bil, je thumper povabil ob petih v logatec na pijačo, pa sem šel k vikiju obrnt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdelo da sem videl Thumperja na streli pri Grčarevcu?!?

BTW. Ne vem s kje si točno (Domžale?), koliko časa si porabil do Postojne (če si sploh bil ti in sploh šel tam) ?

lp

Iz Domžal do Postojne potrebuješ približno 1 uro, seveda po stari cesti(sam se odpeljem po obv. do Brezovice in nato gas po tastari).

Popravljeno . Popravil Samorai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bil, je thumper povabil ob petih v logatec na pijačo, pa sem šel k vikiju obrnt.

Super. Prehitel si me. Je thumper je bil mogoče v Postojni z APN4?

Popravljeno . Popravil alen1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr.Jakob si se danes vozil v okolici Štor, v skupini motoristov ? Drugače pa danes akr nekaj videnih motoristov sploh iz Poljčan proti Celju, ene 3-4 skupine motoristov..Me je kdo videl na motorju ? :P Bil sem pa sopotnik in še dva motorista zraven, eden z Yamaha td drugi pa z Yamaha fazer z fluroscentnim telovnikom in z tako barvo čelado..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, no potem pa le nisem taka zmeda .) se mi je zdelo, da ni bil ta pravi odtenek rumene :P:whistle:

Je šel danes 19. 15 tapravi odtenek plave :rolleyes: od rondoja v Logatcu proti Staremu Logatcu (Postojni)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!