Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Zjutraj joni46 na ridah :)

Okrog poldneva na Dragonji, futura z GO registrsko, kdo od tu?

JValant

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snupi, mogoče sem bil res jaz kriv, da sta s tvojo čakala :surrender: . Samo sem se takrat, ko je fifi the dracula ali nekaj takega odhajal od mene, spomnil, da bi tudi jaz lahko kam mrknil v nedeljo popoldne. Na ridah pa viden Maus v odhodu, vabil me je na kavo, ker je vedel, da ne bom šel :naughty: . Nato pa je na Ride priružil čez ovinek še Suzuki, s katerim sva se po pomenku s Cartmanom skupaj odpeljala do njega na sljadoljed :worship: in kozarček mehurčkov. Vmes pa videnih miljavžent motoristov do tja in nazaj :photo: .

Nxyz, priznam, jaz sem bil, poleg pa še zgoraj omenjeni legendi :yes: .

LP Robert

Nič zato ;) mene je že mal skrbelo, da se mu ni kaj naredlo, kr tolk dolgo pa ne rabiš iz lj do rid :D

bomo šli naslednič na kafe nekam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anže ta druga je lepa ..je težko ocenit ker nimam tačk ampak pedala hitrosti so pa navzdol tako vrtoglave :D

danes do jezerskega in nazaj brigada motoristovmed 16 in 17 ...kdo od tukaj

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uceri v Mostarju 4 motoristi na bolj potovalnih motorjih..nisem ujel kateri motorji so bli..... prvi trije so bli nemci al avstrijci, zadni pa Ljubljancan. Vozili ste se pa ravn mimo tiste nove visoke cerkve.

Mislim da bi se mogu spoznat, tut pri takem slabe opisu hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala motoristu na rdeči r6, ki me je včeraj opozoril na radar na relaciji od dvora proti kočevju, maš :beer1: v dobrem

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi se zahvalil vsem tistim, ki se vam danes ni dalo opozoriti na radar v tepanju in v vojniku, nekateri ste vsaj odzdravli.

Sem pa mogoče rešu par pik nekaterim,predvsem enmu na modri R6 .)

na marija reki sem bil pa edini :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na poti do rid videm veliko motoristov :) hvala tistim ki ste opozarjali na policista v Grcarevcu :) videl prebacevko malo pred planino, si bla? :) na ridah prijeten klepet z lajbnom, treborjem, thumperjem in ostalimi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica in Osa čez Sotesko pri Kamniku važna, da tudi odzdravla nista...

:surrender: jaz ne maham, sam ta sredn prst dvignem :P nis dobr vidu :P obrnu bi a ne :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v idriji počivali trebot, thumper in lajbn, na ridah pa trebor, thumper in lajbn pa dami, rumeni cestak,... pa ene par z luštnimi puncami ..... in pa seveda Keiko :whistle: (ta sicer ni počivala ampak drvela mimo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica in Osa čez Sotesko pri Kamniku važna, da tudi odzdravla nista...

:eek: :eek: :eek: :eek: ki si pa biu!??? . . . . . nč vidu . . . . .a si bil z mopijem??? :eek: k drgač use motoriste pozdravlam, če si biu z autom . . . . .pol pa . . . . . :evilgrin: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RumeniCestak+bolš polovica, Jvalant, Jure, Trebor, Thumper. . pa še ful drugih motorjev, najbrž še kdo s foruma (nejcGsa sumim, z mavričastim BMW)

USI U RIDAMA!!! gužva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v idriji počivali trebot, thumper in lajbn, na ridah pa trebor, thumper in lajbn pa dami, rumeni cestak,... pa ene par z luštnimi puncami ..... in pa seveda Keiko :whistle: (ta sicer ni počivala ampak drvela mimo)

Na Ridah vas je blo polno ja - izmed množice je ven padlo nekaj rumenega .) in NejcGS, ki je mahal - no danes sem vidla in še pomahala nazaj :D

Samorai a sva se midva spet srečala na začetku Rid?

Popravljeno . Popravil Keiko
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: :eek: ki si pa biu!??? . . . . . nč vidu . . . . .a si bil z mopijem??? :eek: k drgač use motoriste pozdravlam, če si biu z autom . . . . .pol pa . . . . . :evilgrin: :grrr

Ma ejga no še v rikverc sm ti fakiča kazal, če bi slučajno v špegu pogledu... Z avtom sem bil... nujno zlo. Jebi ga, pa ti nalož 120 litrski akvarij na motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ejga no še v rikverc sm ti fakiča kazal, če bi slučajno v špegu pogledu... Z avtom sem bil... nujno zlo. Jebi ga, pa ti nalož 120 litrski akvarij na motor :)

starina . . . . . aute ne jebem . . . .ko sm na mopiju . . . . . . . :P

120 literski akvari????? :nono::? sam zrolano spalno vrečo sm mel zadi! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samorai a sva se midva spet srečala na začetku Rid?

Ob kateri uri naj bi se srečala?

Popravljeno . Popravil Samorai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na poti do rid videm veliko motoristov :) hvala tistim ki ste opozarjali na policista v Grcarevcu :) videl prebacevko malo pred planino, si bla? :) na ridah prijeten klepet z lajbnom, treborjem, thumperjem in ostalimi :)

sm blaaaa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes nekdo na choperju z napisom POZICIJA reg. GO - si imel srečo da si preživel izsiljevanje avtomobilista na reg. cesti v Domžalalah (enkrat dopoldne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 17h se mi zdi? :) Jaz sem šla na gor, ti na dol proti Planini - če si bil ti.

Mislim da sem šel jaz okol 15.45, ob 17.00 sigurno nisem bil jaz. A si komu na veliko mahala, ko si mislila da sem jaz ;)

Popravljeno . Popravil Samorai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 12h čez Piran zelen Z750 pa črno Monster Energy čelado si meu...Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ) danes, dva črni Z750ki, barje, končna 19ka, iz perucijeve zavila na ižansko cesto, proti igu, ob 17h

B ) danes, na ridah, ženska pred mano (zelena Z1000) na črni Z750ki, ob nekaj čez 19h

Popravljeno . Popravil glavic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!