Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Hehe sem mislila ravno jaz tebe povprašat če si bil ti :D Bila ja - tisto je bilo prvo gretje na sončku na današnji furi, jih je sledilo še nekaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej pozabla napisat. Sandko - se je tebi tko mudilo danes v Postojni, tam okrog 12.30h (13h?). Te nisem uspela niti pozdravt (če si bil ti), tako se ti je mudilo iz križišča .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej pozabla napisat. Sandko - se je tebi tko mudilo danes v Postojni, tam okrog 12.30h (13h?). Te nisem uspela niti pozdravt (če si bil ti), tako se ti je mudilo iz križišča .)

Haha, jst sem bil danes ob 12.30 kr doma v piđami... vidim pa, da si lepo furco odpeljala :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Črnega Kala do Vrhnike (po stari cesti) sem vas kr nekaj videl .... sem vam iz avta mahal, pa mi ni noben odzdravu :glare: ... skregan :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Črnega Kala do Vrhnike (po stari cesti) sem vas kr nekaj videl .... sem vam iz avta mahal, pa mi ni noben odzdravu :glare: ... skregan :cry:

Hahahahah :D Zaka pa ne z motorjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog šetih v industrijski coni med Križem in Kamnikom videna parkirana modra R125 in punca v črnem a* kombinezonu. Maja91 na pavzi mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki viden na ridah . . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 GS-a z NM registracijami videna na dolenjki v smeri proti LJ okoli pol 19. Zavila sta dol za Žužemberk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen suzuki in kdaj?

ja pač suzuki! poglej par postu nazaj . . . .sej je tud na sikah . . . . . pač suzuki . . . . . . je pač bil prehiter! viden pa dons . . . . na ridah!

še kej!????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen suzuki in kdaj?

Najbrš nš suzuki ;)

klik

Tudi viden suzuki na dvorišču ;)

Popravljeno . Popravil rumenicestak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrš nš suzuki ;)

klik

Tudi viden suzuki na dvorišču ;)

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sami civilisti :)

DESIM, trebor, Šarpi in Perla ;)

Takle mamo, konc sezone je pa še med službenim časom mora bit človk v mal bl kultiviranih cunjicah in štiklčkih a ne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pač suzuki! poglej par postu nazaj . . . .sej je tud na sikah . . . . . pač suzuki . . . . . . je pač bil prehiter! viden pa dons . . . . na ridah!

še kej!????

ja lej model, vprašam pač, ker obstaja še kakšen suzuki, ne sam un na sliki, a ne? saj ne rabiš bit nestrpen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki viden na ridah . . . . .

kakšen suzuki in kdaj?

ja pač suzuki! poglej par postu nazaj . . . .sej je tud na sikah . . . . . pač suzuki . . . . . . je pač bil prehiter! viden pa dons . . . . na ridah!

še kej!????

Najbrš nš suzuki ;)

klik

Tudi viden suzuki na dvorišču ;)

Hola,

jst sem bil, jst, sej priznam, ne se kregat ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvčerajšnjim popoldne viden nekdo na tuonotu, ki je okrog pasu vozil gumo od Medvod proti Golemu Brdu. Kdo od tu? Včeri sm se pa na Bavarcu tkole parkirala zraven belo rdeče R1. Treborjeva lepotica mogoče?

post-20956-0-62874600-1318678741.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, :grim moja je. Kadar začnem na Bavarcu, tam parkiram, da mi slučajno brb (bad red boys aka redarji) ne lepijo nalepk na rezervoar :yes: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!