Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ELO: A je enmal spominjalo na viteške boje? Sam una skrajno dolga kopja bi nucal :D

ja sej pol pa k men uleti horda norceu pa se dere ( k sm bil še sam u pajkicah ) : " dej brisačke za vizirje pa šnops za rane """" ulca je pa kr tmna ratala k so se vsi poskril...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V logatcu okoli dveh motorist na gsxr 1000, v vrhniki pa na zelenemu er6n, to pa sta bila edina pogumneza ki sem ju srecal danes :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Kopra proti Izoli, v Žusterni, ob 23.30, srečal lepo skupino moto (po občutku okrog 20 motorjev) navdušencev pri temperaturi +10°C. Sem 1x na daljše poblendal v pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne malo pred 17h viden motorist na trzinski obvoznici v smeri Domžal. Žal sem te prepozno videl, da bi te pozdravil.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva šla z avtom po Magistrali do Zavratnice (fotka). Na celi poti sva srečela enega motorista.

Imel si Lj registracijo in si okrog enih vozil od Novega Vinodolskega proti Crikvenici.

Vreme je bilo čudovito, 11 stopinj, veter pa samo okrog Senja.

post-24341-0-45174700-1325049470_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34 viden danes, ko je mal kwakico peljal na sprehod - nekje okoli Ajdovščine ;-)

a da bi pa teljefon obrnu pa ne :grrr (kawo častu)...sem si vzel eno urco kar med službo....... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, si bil ti včeraj okoli 16:30 skozi Dragomelj proti Domžalam :hmm: ?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, si bil ti včeraj okoli 16:30 skozi Dragomelj proti Domžalam :hmm: ?

LP Robert

ženo pa lubico sem na čaj pelu.......zna bit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženo pa lubico sem na čaj pelu.......zna bit!!!

Šel sem od Thumperja proti domu in v mraku, skoraj že v temi sem zadnji hip opazil en malo večji moped, ki se je v koloni kotalil v zgoraj omenjeno smer. Ker se mi je zdelo, da je XJR, sem najprej pomislil nate, ker si eden redkih, ki se v tako lepem vremenu vozi naokoli. :OK:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simpleman danes viden v Novi gorici in na Nanosu, pa ena modra endura mislim da Honda iz Ajdovščine proti Vipavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 15 min cez vir motorist/ka na er6n srebrnemu, pa motorist/ka na monsterju..... ne mi lustov delat..., sm mahu pa se bi lahk na pivicku ustavla !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebor danes ob 9:03 na Celovški :)

Jap, sem ravno proti domu žgal. Vesel sem kot radio, saj je to letošnja prva vožnja :OK::yea1: .

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat hvala mehanikom !!! V petek popoldne se je zdelo misija nemogoče najti mehanika, ki bi mi namestil vzmet. Nihče več ni delal, ali pa niso imeli specialnega orodja, zato ste mi vi rešili praznike, saj je bil pri sestavljanju ravno zadnji amortizer tisti, ki sem ga moral vgraditi najprej.

Janez, danes okoli 3h popoldne sem videl isto Yamaho na nadvozu čez avtocesto pri Rutarju, a si bil ti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janez, danes okoli 3h popoldne sem videl isto Yamaho na nadvozu čez avtocesto pri Rutarju, a si bil ti ?

Bil. Sem se šel vozit po Krimu, pa sem malo zamujal na delo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečal skupinico KTM-ovcev od Postojne proti primorski :grupni:

(bilo malo čez poldan)

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečal skupinico KTM-ovcev od Postojne proti primorski :grupni:

(bilo malo čez poldan)

Pomoje tiste ki smo se srečal na Omv v Postojni. Bla 2 KTM Adventure in honda hornet

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!