Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Pomoje tiste ki smo se srečal na Omv v Postojni. Bla 2 KTM Adventure in honda hornet

lp

,je blo treba izkoristit lepo vreme

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med 14:00 in 14:30 na črnem kalu mimo Vikija gospodična v belem kombinezonu na črni ninji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu črno jamaho XJR v Sistiani. A si bil ti Hani Bađer?

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu črno kwako sx v monfalconeju na pokopališču k jo je en senegalc merku........a si bil ti ???? hani??

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami jst sm eno tako yamaho pr vaskih srecu, misls d je bla ista ?

A jo je Senegalc vozu? :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones ob 15 uri je eden na Jeperci nakladov motor na kombi sem bil prehiter,da bi ustavu.Ne vem a mu je crknu al je on zmrznu.Čeprov pretiranga mraza ni blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečal skupinico KTM-ovcev od Postojne proti primorski :grupni:

(bilo malo čez poldan)

Jest tudi ene videl v Portorožu. Ko sem na hitro pogledal, se mi je zazdelo, da so šli po rezervne dele. Samo tista barva zgoraj še ni oranžna ... :naughty:

618c9999.jpg

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena modra makina in en gs danes zjutraj pri španu na brezovici pri tehničnih. Le kam jih je pot zapeljala na tak lep sončen dan. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena modra makina in en gs danes zjutraj pri španu na brezovici pri tehničnih. Le kam jih je pot zapeljala na tak lep sončen dan. :OK:

Sem jih srečal v postojni na OMV. Gs in TDM 900. In pol se srečamo šE ENKRAT!!! V Punatu na Krku pred cafe Piccolo :):kva2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcGS je delal lušte na vrhniškem klancu pred kakšno urco - si šibal v smeri proti Primorski - ma ne vem - si kaj pozabil na unem koncu al si šele tko pozno začel furo? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dva buksla od Bizeljskega do Celja. Ura je bila tako kasna, da ni bila več včeraj, ampak danes. Kdo od tu, poleg mene? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sva z zeno naredila cca 100 km - razen kolega in njegove zene na multistradi (s katerima smo se tako ali tako zmenili da gremo na caj) sva srecala, hm... nikogar. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcGS je delal lušte na vrhniškem klancu pred kakšno urco - si šibal v smeri proti Primorski - ma ne vem - si kaj pozabil na unem koncu al si šele tko pozno začel furo? :P

pozno začel; ob 3 (zjutraj krvavec-popoldne kava v postojni). Kje si se pa ti skrivala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva letošnja "mini-furca" - Križ-Sežana-Koper-Trst-Nabrežina-Nova Gorica-Sežana-Križ....

Cesta kar v redu, niti ne tako mraz, na cesti pa morda vse skupaj srečal 10 motorjev...

Se je pa splačalo.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozno začel; ob 3 (zjutraj krvavec-popoldne kava v postojni). Kje si se pa ti skrivala?

Sem zdravla abstinenčno krizo z 16 km-skim sprehodom (moram vsaj na en način premagovat kilometre :) ), ob vračanju nazaj gre pot spodaj pod ta staro cesto nad Vrhniko - od tam je lep razgled na vse, ki hrumijo mimo na dveh .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zdravla abstinenčno krizo z 16 km-skim sprehodom (moram vsaj na en način premagovat kilometre :) ), ob vračanju nazaj gre pot spodaj pod ta staro cesto nad Vrhniko - od tam je lep razgled na vse, ki hrumijo mimo na dveh .)

Zakaj se pa nis rajš usedla na motor pa nardila par km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se pa nis rajš usedla na motor pa nardila par km?

kaj to sprašuješ - aj veš da gre pomlad notri in poletje. Ženske pa hujšajo tudi če so bolj šlank od dahovca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Portorožu okoli 13. ure Lj R1. Trebor?

Nikii, žal ne :( . Včeraj in danes je bila Yamaha v garaži. Včeraj zaradi službe in popoldanskega gospodinjenja, danes zaradi družine in peš sprehoda na LJ grad.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns ene 20 čez 7 zvečer en psihič (k v tem sibirskem mrazu že ne morš bit normaln, če se voziš po dveh) od BTCja prot Bauhausu v LJ, mislim da R1ka, trebor mybe :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!