Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ja ne a res al kaj :D ;)

Kteri pa si bil ti? Kater motor maš?

Lp Burnout

jst sm biu tist z irokezo na čeladi. s svetlo modrim daelimom daystar 125. sej tebe pa tvojga ER 5 sm pa vidu :D

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bila ti?  :)

Ali sem na Rakitni kar nekomu nazaj pomahal?  :blush:  :P

ja ne vem,kje pa si mahu? js mam plavo etx,a si pršu do brunarce?LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes vidu kar nekaj motosvetovcev na tečaju varne vožnje (MAKSI). Po nalepkah predvidevam da ste z motosveta. kdo od tu? .)

Jst sicer nimam nalepke, sem pa bil... yamaha virago. Irokeze na čeladi pa najbrž res ni noben spregledu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo Dvor-Kočevje belo modra suza (okrog 17.30 ure)? Isti dan v Kočevju na trgu črn Z750, modra R1 in zelena ninja 9r.....? kdo od tukaj?

Aja pa še en kup motoristov na isti relaciji :whistle: Madona... preveč vas je :D

Včeraj zvečer v Brežicah dva modela z LJ tablcam parkirana pred Jazz Pub-om ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave, a si se ti včeraj ganjov na Rakitno pa dol...sm ti potrobu, ko si se ustavil na avtobusni...

lp Bošte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med Portorožem in Bernardinom  v nedeljo videna srebrna CBR-a z registracijo LJ-66-6K (vsaj mislim :rolleyes: ), voznik s sopotnico. Kdo od tukaj?

Jaz ne.... :grrr So tiste šestice samo v EMŠO, na tablici pa ne... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo pa danes Bubico srečali na poti na Rakitno... Sem skoraj 100%, da je bila ona... :grim Bubi, si bila ti tam na Brezovici popoldne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo pa danes Bubico srečali na poti na Rakitno... Sem skoraj 100%, da je bila ona...  :grim Bubi, si bila ti tam na Brezovici popoldne?

aha :grim smo se vidli, ja :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave, a si se ti včeraj ganjov na Rakitno pa dol...sm ti potrobu, ko si se ustavil na avtobusni...

lp Bošte

s kerimi motorji se gonte gor? če nimate prehudih gremo lahk kdaj skp :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Gregs pol sm prav predvideval, :grim da si bil ti včeri na rakitni pa še en sopotnik :krneki: mogoče sopotnica :love1: sam nism sigurn k sva kr hitr :eek: en mem :eek: druzga padla. :OK:

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si tok šibala, hudiča?!  .) Bi se ustavila, pa bi šli še en krog na Rakitno... :D

sploh nisem šibala :grrr bi pa kej nakazu :naughty: cccccc :nono:

pa drugič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Gregs pol sm prav predvideval, :grim da si bil ti včeri na rakitni pa še en sopotnik :krneki:  mogoče sopotnica  :love1:  sam nism sigurn k sva kr hitr  :eek: en mem  :eek: druzga padla.

Aha... :grim Maxxximum in jaz s sorodnico za hrbtom smo šli na eno pijačo... seveda z vmesnimi postanki na ovinkih.. :D

A vidva sta šla tam mimo avtobusne postaje, ko sem stal tudi jaz na nasprotni strani avtobusne? :hmm: Samo kam sta potem šla?! Pomakadamu v Cerknico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh nisem šibala  :grrr bi pa kej nakazu  :

pa drugič 

Maxxxo je šel za tabo :fight2: pa si bila prehitra... :whistle:

Ja, pa drugič... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kdo je voznik zeleno-belega Kawasakija ZXR750,...KK reg. ,ki ga videvam na vseh večjih motozborih :OK:

...letos prav povsod,...Bikerfest Udine,SLO motozbori,Faaker See včeraj...

no me zanima če je kdo od vas to?? :) ...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči,pa verjetno ElBarto & Dašenka ter še nekdo z črnim Fazerjem, danes med Ptujem in MB okoli 19/20 ure....Hvala za spremstvo oz. da ste bili predvozači;upam,da vas nismo zmotli.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!