Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ka me dans vsi dražte v lj bi me kmal v vratu zagrabl :bounce:

najbol si zapomnu moder er6f bela jakna pa bela čelada okol štirih po tržaški cesti bliz fri-ja

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka me dans vsi dražte v lj bi me kmal v vratu zagrabl :bounce:

najbol si zapomnu moder er6f bela jakna pa bela čelada okol štirih po tržaški cesti bliz fri-ja

Pa ob 5h mim Qulandie v Kranju. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoda - kje si bil pa ti?

v famelu oz. nasprot tistga mejhnga petrola :beer1: pa trzal na prijetne zvoke :yea1:

se mi je zdel d sm že nekje vidu to motoristko ^_^

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ob 5h mim Qulandie v Kranju. :OK:

Res je :)

v famelu oz. nasprot tistga mejhnga petrola :beer1: pa trzal na prijetne zvoke :yea1:

A - vem, kje je to .)

...

Danes vas je blo spet povsod polno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A - vem, kje je to .)

bom tud jst kmal po lj strašil :grim, d mi noute sam lušte delal med tednom

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom tud jst kmal po lj strašil :grim, d mi noute sam lušte delal med tednom

Ti bom cesto zaprl, da ne boš mogel mimo, hehe.

Drugače pa danes in včeraj videnih miljavžent motorjev po mestu. Tudi prej omenjeni modri ER6 (včeraj čez bavarca).

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes in včeraj viden črn GSXR letnik 2006-2007 na Slovenski ulici ob cca 12 uri...kolega v belem kombinezonu z belo shark čelado če se ne motim....lep zvok ;)

ali si bil ti?

Tega sem pa tudi sam že par× na Slovenski zasledil. Bel Berikov kombinezon pa Leo Vince na Gixxeru. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega sem pa tudi sam že par× na Slovenski zasledil. Bel Berikov kombinezon pa Leo Vince na Gixxeru. :)

Mušič, 100% :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.15 malo pred turjakom Varadero 1000, stranske LED meglenke, lani sem te kurcal, da maš premočne kseonke, zakaj zaboga si dal zdaj notri oranžne žarnice? Potem sem te srečala za nazaj pri Pijavi Gorici ob 17.40

13.16 Honda Hornet črna mislim da 900?

13.16 in 5sekund Honda CBR Repsol, nimam pojma 600 al jurja, to je zame vse isto..

Ljubljana, v križišču nasproti Kazinoja lev 14.05 modra Yamahca super moto, nekaj te je rit srbela, si skakal po motorju, ali samo mešal olje v zadnjih montizerjih?

14.06 Tivoli mimo UNIONA, nek čudn ducati, je ropotal, kot da živi zadnje minute svojega delovanja, takoj za njim nekdo z CBR rdeče barve z neuspešno predelanim originalnim izpuhom,

Pa še pa še vas je bilo po ljubljani :), proti Kočevju ne hodt, se je šele dobro začel sneg topit, boste več škode kot koristi naredil ;)

čaos

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mljon motorjev. Identificiran samo Gandi, ob 15:55 tik pred postojno proti primorski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem šel letos prvič do portoroža.super!lep dan,srečal precej motoristov.ko sem se vračal domov me je pri viki burgerju v črnem kalu prehitel motorist na K1200S(misli da) LJ registracije mogoče kdo z foruma ???.jaz sem bil na GSu z flourescentno rumeno čelado :BUA: potem se peljeva v črni kal(po dvopasovnici precej nad omejitvijo :angry: )poten nama pride nasproti po najinem pasu(dva pasa sta gor,eden pa dol)en stari italijan v malem fiatu :bum: in naju sploh ni videl!!!

previdnost ni nikoli odveč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem šel letos prvič do portoroža.super!lep dan,srečal precej motoristov.ko sem se vračal domov me je pri viki burgerju v črnem kalu prehitel motorist na K1200S(misli da) LJ registracije mogoče kdo z foruma ???.jaz sem bil na GSu z flourescentno rumeno čelado :BUA: potem se peljeva v črni kal(po dvopasovnici precej nad omejitvijo :angry: )poten nama pride nasproti po najinem pasu(dva pasa sta gor,eden pa dol)en stari italijan v malem fiatu :bum: in naju sploh ni videl!!!

previdnost ni nikoli odveč!

Slucajno sm vidu prehitevalni manever, ki ga je intelekrualc na Kju izvedu nad tabo, v desn ovink cez polno crto. De je lahko pokazal svoj podrt auspuh, in bil opazen. Pliz ne nasedaj takim provokacijam. Taki pozerji radi zabredejo, in ce jim sledis, si hitro v skripcih.

Sm mel to na jeziku, pa sm se odlocu nenapisat, ampak ker si lih omenil.... je blo prehitevanje butasto in nepotrbno (pol ni kar zginu, ampak si komot pelal za njim). Ni slo ne hitro ne lepo, sam neumno pa zelo naglas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.15 malo pred turjakom Varadero 1000, stranske LED meglenke, lani sem te kurcal, da maš premočne kseonke, zakaj zaboga si dal zdaj notri oranžne žarnice? Potem sem te srečala za nazaj pri Pijavi Gorici ob 17.40

13.16 Honda Hornet črna mislim da 900?

13.16 in 5sekund Honda CBR Repsol, nimam pojma 600 al jurja, to je zame vse isto..

Ljubljana, v križišču nasproti Kazinoja lev 14.05 modra Yamahca super moto, nekaj te je rit srbela, si skakal po motorju, ali samo mešal olje v zadnjih montizerjih?

14.06 Tivoli mimo UNIONA, nek čudn ducati, je ropotal, kot da živi zadnje minute svojega delovanja, takoj za njim nekdo z CBR rdeče barve z neuspešno predelanim originalnim izpuhom,

Pa še pa še vas je bilo po ljubljani :), proti Kočevju ne hodt, se je šele dobro začel sneg topit, boste več škode kot koristi naredil ;)

čaos

Hmm, Ducati 749 '07 Termignoni izpuh, CBR 600 rr '06, DPM izpuh... Če to nista božanska zvoka, pol pa tut nevem... :) In če mi lahko razložiš, kaj je narobe z mojim izpuhom, da je neuspešeno predelan?? DPM race, viden na mnogih cbr-kah mojega letnika. Prva kritika do zdaj, moram priznati. :)

Popravljeno . Popravil erciona
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mljon motorjev. Identificiran samo Gandi, ob 15:55 tik pred postojno proti primorski.

Bil, priznam! :grrr

Skočil do Vikija na saloded :grim . Cesta je pa od Postojne naprej lepa pa suha... :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slucajno sm vidu prehitevalni manever, ki ga je intelekrualc na Kju izvedu nad tabo, v desn ovink cez polno crto. De je lahko pokazal svoj podrt auspuh, in bil opazen. Pliz ne nasedaj takim provokacijam. Taki pozerji radi zabredejo, in ce jim sledis, si hitro v skripcih.

Sm mel to na jeziku, pa sm se odlocu nenapisat, ampak ker si lih omenil.... je blo prehitevanje butasto in nepotrbno (pol ni kar zginu, ampak si komot pelal za njim). Ni slo ne hitro ne lepo, sam neumno pa zelo naglas.

čez ovinke sem mu komot sledil :D čeprav je on vozil čez oba vozna pasova,jaz pa samo po svojem.na ravnini pa mi je spizdil,se vidi da ma enkrat več konjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, Ducati 749 '07 Termignoni izpuh, CBR 600 rr '06, DPM izpuh... Če to nista božanska zvoka, pol pa tut nevem... :) In če mi lahko razložiš, kaj je narobe z mojim izpuhom, da je neuspešeno predelan?? DPM race, viden na mnogih cbr-kah mojega letnika. Prva kritika do zdaj, moram priznati. :)

A ti si se to podil :D, sta se mogla mal pokazat a ;), no sej men je čist godlo :D.(prehitro sta švignila mimo, sem mislil, da imaš original) Z izpuhom ni nič narobe, samo sam ton ki ga oddaja, ni bil za moje pojme lep :P, zgleda sem preveč razvajan na mojega Le(o)včka :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 2 kompanjona pri Summit Avtu na šmartinski...eden je bil na modri Yamahi XT660X in njegov kolega na črni Yamahi R6.

kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!