Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dons velik motoristov na relaciji LJ-Postojna-LJ, hvala vsem k ste opozarjal na radar v Grčarevecu in pred Postojno :bounce: Videna Maja91, Mico in ostali v Postojni na OMW ;) pa ena punca na enduro 50ccm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem ob testiranju žara v kratki majici testiral tudi video na mojem telefonu, nastal je pa naslednji posnetek.

Ni nč ekstra, snemanje motoristov iz terase, ampak mogoče se pa kdo najde :)

Snemano je pa na križišču Slovenske in Aškerčeve.

Pa predlagam ogled v visoki ločljivosti, je dosti bolj gledljivo.

(klik na kolešček v spodnjem desnem kotu videa in nastavite na najvišjo možno vrednost, v tem primeru 720 HD)

Popravljeno . Popravil bobk56
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons velik motoristov na relaciji LJ-Postojna-LJ, hvala vsem k ste opozarjal na radar v Grčarevecu in pred Postojno :bounce: Videna Maja91, Mico in ostali v Postojni na OMW ;) pa ena punca na enduro 50ccm :)

kdaj so bili.....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pred 4. uro na Celovški cesti črn z750, alpinestars kombinezon. :)

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 16h na Trojanah ena Futura. Dr. Jakob ali si bil ti?

Itaq.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred deseto dopoldne Yamaha T-cat črnordeče barve na Celovški proti šiški. Njen priganjalec pa je nosil belo čelado. Kdo od tu? Mogoče @simonozor?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8:50 bela yamaha xj6n na krožišču pri žalah. rdeča čelada...kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na OMV Postojna videni igork in prebacevka mogoče še kdo, ki ga na videz ne poznam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na OMV v kamniku Maiden ,danes popoldne, srkal kavo, tačas ,ko sem jaz garal. Sem trobu če bi dal za kafe........škoda troblje :BUA::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes minuto ali 2 po 16h od Šempetra do Žalca videnih 9 motoristov (ni bilo videt, da bi bili skupaj).

Prvi je bil na zelenem ER-6f in je ravno zavijal iz bencinske v Šempetru.

Vmes ena rdeča CBxxxx.

Ostalih je bilo preveč ;)

Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 16:30 sem pomahal beli streli na skuterju, ki je šla po dolenjki proti Lj....ali se motim?....

Jaz bil na črnem ropotalniku, pa svojo zadi naloženo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 16:30 sem pomahal beli streli na skuterju, ki je šla po dolenjki proti Lj....ali se motim?....

Jaz bil na črnem ropotalniku, pa svojo zadi naloženo....

Tebe sem pa srečal na škofeljci, SV1000 pa dva karbonska dolenca :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe sem pa srečal na škofeljci, SV1000 pa dva karbonska dolenca :)?

hmmm. :hmm: ..a je bil črn?... pa svojo sem mel gor v črno-belem kombinezonu.....ker ..

...fak... :slap: ..hahahha... zdele mi je uštekal.. hahahah.. dva karbonska dolenca...hahahah... jest pa študiram, kdo se je z mano peljal... hahahaha :OK: Jest sem bil ja... drugič mi požugaj s pestjo, da ustavim... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na slovenski cesti okoli 13:30 BMW S1000RR z akrapovičem :D

kdo je ta kamerad :D

Popravljeno . Popravil Streetfighter1098S
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na OMV v kamniku Maiden ,danes popoldne, srkal kavo, tačas ,ko sem jaz garal. Sem trobu če bi dal za kafe........škoda troblje :BUA::P

biu,biu...zakva nis uletu...na en :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm. :hmm: ..a je bil črn?... pa svojo sem mel gor v črno-belem kombinezonu.....ker ..

...fak... :slap: ..hahahha... zdele mi je uštekal.. hahahah.. dva karbonska dolenca...hahahah... jest pa študiram, kdo se je z mano peljal... hahahaha :OK: Jest sem bil ja... drugič mi požugaj s pestjo, da ustavim... :OK:

Po opisu sem takoj vedel, da si ti :), drugače nisem bil na dveh kolesih, ker če bi bil, bi veselo mahal, bi me sigurno videl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zasačen Maus na Črnem kalu, plačal sem mu obljubljeno :kava: , seveda brez cukra, da je bila cenejša. Nato pa na drugem postanku v Postojni viden še kmet2, ki je prišel iz Ljubljane na kontrolo tlaka v zračnicah :grim . Drugače pa videnih še nekaj "sotrpinov", predvsem na primorskem koncu.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!