Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Maybe jaz. Nadevan s prtljago (rukzak,tanktorba).Si bla na motori? Dans jih nisem videl kaj dosti, mogoce 3.

bila sem z avtom.

bi znalo bit... tanktorbo sem videla, nahrbtnika ne, ker se nisem obrnila (vozila pa nisem jaz).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje sm u soboto vidu Kmeta2, z njegovim bling bling bemflom. v skupini treh se spomnim še enega na modri tdm 850, ki je za njim skor po tleh vleku noge. .

sumim, da je 2 minuti za vami v novi gruči pelala tud Kmet2jeva bolš polovica, na res bleščeče čistem f650gs.

Pelali ste se skoz Postojno

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje sm u soboto vidu Kmeta2, z njegovim bling bling bemflom. v skupini treh se spomnim še enega na modri tdm 850, ki je za njim skor po tleh vleku noge. .

sumim, da je 2 minuti za vami v novi gruči pelala tud Kmet2jeva bolš polovica, na res bleščeče čistem f650gs.

Pelali ste se skoz Postojno

Bling,bling pravš :lol1: ja šli smo čez Postojno proti Bakarcu,sam jaz sem čez ride mal potegnu,tok da ne vem kdo je Krpan na TDM-ki,za mano je pa bla pa res bleščečo čista žena,v družbi 2 Vstromov,CBF-ke 600...še par minut za njimi pa Bela Strela in še njen GSA ne tako bling,bling :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BS se na ta način kamuflira. Vso pozornost preusmerim na Kmet2, js pa švignem mimo neopažena na mojem sivčku. HA!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macak333 danes popoldne pred fgg.

Videl tudi jaz, student na fgg? Pred tem se je pa se ena punca pripeljala na belem kawasakiju zr7 celjska registracija, z roza sedezem pa sopkom na zadnjem zicu. Parkirala nasproti fgg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Kmet2 nekje med Postojno in Razdrtim? Ob cca 5h?

Dr ne bo držalo.....sem bil še na šihtu......jebentiš,zdej sem se pa zasekiru.....kdo pa ma še tako bling,bling BMW-ja :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj viden nekdo na rumeni CBR 1000 z akrapovičem pod sedežem, se je peljal po Dunajski v Ljubljani :) kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bel kawasaki z750 i think??? parkiran sred LJ obvoznce in nobenga nikjer :O kaj blo to? :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med 17:00 in 18:00 so skoz Postojno ropotali taljani na dva bata. Gandi+1 in Dr.Jakob+futka+1

Ne priznam spljoh. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl šminkerja na triumpju - boniju v domžalah in pa slišal nato pa tudi videl jozexj6 :-)))

Všeč to,najprej slišal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en frajer na nekem old motorju s tablco TH1 najprej dol po Postojni, pa čez 20 minut gor prot ridam. pa en črn težk motor za njim. tak črn pa zlat. Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en frajer na nekem old motorju s tablco TH1 najprej dol po Postojni, pa čez 20 minut gor prot ridam. pa en črn težk motor za njim. tak črn pa zlat. Kdo od tuki?

Uuuuuuuuuu, to si pa zihr "Tazlatga" (žabarja, k mi je še za kufe dolžn) in Thumperja vidu... :grrr

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en frajer na nekem old motorju s tablco TH1 najprej dol po Postojni, pa čez 20 minut gor prot ridam. pa en črn težk motor za njim. tak črn pa zlat. Kdo od tuki?

Uuuuuuuuuu, to si pa zihr "Tazlatga" (žabarja, k mi je še za kufe dolžn) in Thumperja vidu... :grrr

Nope ni bil Zlatko, bil je Srebrni. Jaz pa Thumpek sva cruzala (saj vete akcija pa to) na ride.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se mu pa glooooooooooooooboko opravičujem, Zlatkotu. :worship: Oprosti!

Nč opravičevat, za kawo boš dal za kazen :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč opravičevat, za kawo boš dal za kazen :D

Kr popij tisto, ki mi jo Maus dolguje...(sm gorenc, še bl kot zmija fon petek)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao! Se opravicujem vsem k sm jih prizadel. Nek me jemotlo, tmna obleka recimo, pa celada. Ampak se Dami tud tako puklasto drzi, de sm ga zamenal za sharmantnega sivolasca :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao! Se opravicujem vsem k sm jih prizadel. Nek me jemotlo, tmna obleka recimo, pa celada. Ampak se Dami tud tako puklasto drzi, de sm ga zamenal za sharmantnega sivolasca :D

sej dost razlike ni, sva oba bolj majhna pa u tla gledava, k sva tok lepa, da naju je kar sram :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova Yamaha Tenere bjele boje in cbr1000? belo rdeča na Kočevskem petrelu...

kdo mi je lušte delal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!